B Çevrimdışı

BEYMEN

Yeni Üye
17 Şub 2024
4
55
Yazılım verildi bildirimi kontrol edin yükleme talimatı orada yazıyor uygulayın sonucu yazın.
Selamlar, öncelikle ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimi sunmak isterim. Yükleme talimatları doğrultusunda flash ımı hazırlayıp tv ye kapalı iken taktım ve ardından ok tuşu basılı iken fişi taktım. tv nin kırmızı ışığı hemen hızlı şekilde blink yaptıktan 6 saniye sonra yavaşladı ve ekran yine mavi ekranda kaldı. Önceki durumundan farklı olarak tv ye Vestel logosu gelmeden açıldı ve mavi ekranda iken fişi çektim. Tekrar taktığımda hiç bir ışık yanmıyor ve tv hareketsiz. Anakarta voltaj geliyor optik çıkış ışığı var. Önerebileceğiniz birşey varmı ?

Düzenleme yazısı :
tv yi söktüm Power da çıkış voltajları var. Ledler inverter tarafından sürülmüyor.
Ledlere dışarıdan voltaj verdiğimde panelde sırası ile beyaz kırmızı yeşil mavi renkler dönüyor. Sanki ölü piksel testi gibi.

Son düzenleme:
Y Çevrimdışı

yusuf197 

Yeni Üye
18 Eyl 2021
25
20
Yeni anakart ve Panelin bilgisi lazım ama cihazda çalışmasında sorun yoksa bence kurcalamayın.
Lg v18 uhd panel taktık etiketi fotoğrafını ekledim
IMG_8536.jpg
IMG_853470f8e23bd60ec31d.jpg

E Çevrimdışı

erkan5534

Yeni Üye
21 Şub 2024
1
40
bircok tv nın yazılımı ınternette bulunuyor fakat regal rtv 32882 32 inch tv yazılımını bulamadım yardımvı olabilecek varmıdır tv dügmeye basınca dıt dıye ses cıkartıyor acılmıyor bundan bı 4 sene once falan aynı sorun olmuştu yazım yukledım düzeldi fakat şuan yazılımı bulamıyorum

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,446
bircok tv nın yazılımı ınternette bulunuyor fakat regal rtv 32882 32 inch tv yazılımını bulamadım yardımvı olabilecek varmıdır tv dügmeye basınca dıt dıye ses cıkartıyor acılmıyor bundan bı 4 sene once falan aynı sorun olmuştu yazım yukledım düzeldi fakat şuan yazılımı bulamıyorum
Konunun ilk mesajını okuyunuz.

hasaneryilmaz Çevrimdışı

hasaneryilmaz 

Yeni Üye
20 Şub 2024
2
29
kurtarma yazılımı verildi.
televizyonu kapatıp fişini çektim usbyi fat32 olarak biçimlendirip zip içindeki dosyaları usb ye attım. kumandadan ok tuşuna basılı tutarak televizyonun fişini taktım. kırmızı leb yanıp sönmeye başlayınca ok tuşunu bıraktım. yaklaşık 1 saat ışık yanıp söndü. hiç bir değişim yok.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,856
televizyonu kapatıp fişini çektim usbyi fat32 olarak biçimlendirip zip içindeki dosyaları usb ye attım. kumandadan ok tuşuna basılı tutarak televizyonun fişini taktım. kırmızı leb yanıp sönmeye başlayınca ok tuşunu bıraktım. yaklaşık 1 saat ışık yanıp söndü. hiç bir değişim yok.
farklı flash bellekle tekrar deneyin.

S Çevrimdışı

silverstone26

Yeni Üye
21 Şub 2024
4
30
image_620977961f66768f5712bbe.jpg

lütfen kurtarma yazılımı gönderir misiniz? kırmızı ışık yanıp sönüyor SEG yazısı geliyor ekrana sonra tv kapanıyor.

mertarica Çevrimdışı

mertarica

Yeni Üye
21 Şub 2024
2
31
cd78fe40-25be-4a16-9100-2a4f8b97e5d4.jpg

benzer sorun, vestel yazısı geldikten 1 saniye sonra görüntü gidiyor, ama sanki tv çalışmaya devam ediyor gibi.
full yazılım mı güncellemeliyim hocam?

Moderatör tarafında düzenlendi:
R Çevrimdışı

Rumelili

Yeni Üye
28 Mar 2021
27
61
1f9cec1f0adf05ef8.jpg

Vestel legosu çıkıyor kapanıyor lütfen kurtarma yazılımı yollayabilrmisiniz

Son düzenleme:
Geri