masolak Çevrimdışı

masolak

Yeni Üye
9 Ocak 2018
39
B bekirb00,
Resetleme işi sana değildi,ama sana farklı yazılım kurmuşsun demiştim,bildiğim o yazılımda netflix olmadığıdır.

masolak masolak ;
Reset ile ilk yazılıma dönülmez,fabrika ayarlarına dönersin sadece,Diagnostic tıkladığında olması lazım M+4725 ile,bizim kartlarda var,aynı yazılım olduğundan sizde de vardır mutlaka.Dediğin uygulamalar için bir şey diyemeyeceğim

Merak ettim sayın teraspy MB100 anakartta hangi yazlımı kullanıyorsunuz. 1.34.25 ideal mi? yükseltilmeli mi?

A Çevrimdışı

ajwuejejeje

Yeni Üye
6 Ocak 2019
7
24
en güncel sürüm olarak V366y gözüküyor.
kontrolü şu şekilde sağlayabilrisiniz menü tuşuna basıp 4725 yazın , servis menü ekranı gelecektir. eğer versiyon olarak en üst satır sol tarafa doğru V366n yazıyorsa, V366y yazılımı için destekte bulunabiliriz.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

full yazılım :
FULL yazılım yükleme yöntemi
Bu Yöntemdeki sıralama şu şekildedir
1- FAT 32 olarak formatlanmış boş bellek içerisine rardan çıkartılmış olan dosyalar yerleştirilir
2- TV fişi çekilir
3- Bellek TV ye takılır
4- Uzaktan kumandanın OK butonuna basılı tutularak TV fişi takılır
5- STBY ışığı hızlı hızlı yanıp sönmeye başladığında OK butonu bırakılır.
iki dakika içerisinde TV açılacaktır.

core yazılım:

core yazılım yükleme yöntemi:
1- FAT32 olarak formatlanmış boş bellek içerisine uygun yazılım yerleştirilir
2- USB tv ye takılır
3- MENU 1505 kodlanır ve ''Yüklemek istiyormusunuz'' sorusuna EVET cevabı verilir
iki dakika içerisinde TV işlemleri tamamlayarak kendisi açılacaktır.

selamlar benım seg tv 40182b televızyonum var seri numarası:7105686 300018
habngi yazılımı atabilirim
seri numaramı vestelın sıtesıne yazdım indirme yeri geldi oraya bastıgımda erisim izni falan dıyor ordan ındıremedım

selam benim televızyon seg tv 40182b seri numarası 7105686 300018 buna uygun yazılım varmıdır acaba ?

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

ajwuejejeje

Yeni Üye
6 Ocak 2019
7
24
F fikoloji mb95 televizyon full yazılım atabilir misiniz acaba çekirdek yazılım olmadı full yazılım ile kurtarılıyormuş televizyon seg 40182B model seri numarası: 7105685 300146

A ajwuejejeje, cihazın anakartı mb95 bisorun yoksa mb95 anakartlara yazılım önermiyoruz
Siz ne önerin televizyonun açılması. İçin lazımm

@fikoloji @teknovest ben youtube dan geldım seg tv seri no:7105685 300146 full yazılım talep ediyorum

@fikoloji @teknovest ben youtube dan geldım seg tv seri no:7105685 300146 full yazılım talep ediyorum

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

ajwuejejeje

Yeni Üye
6 Ocak 2019
7
24
ben bu dosyaları flaşa atmadan önce biçimlendirdim fat32 biçiminde sonra dosyaları attım flaşı çektım televızyona fişi takılı olmadıgı halde flaşı taktım kumandada ok tusuna basılı tuttum fişi taktım ısık hızlı hızlı yandı sondu bıraktım şuan gelmedi daha 5 dakika oldu napabılırım beklememmı lazım

F Çevrimdışı

feyz54

Yeni Üye
6 Ocak 2019
2
43
Merhaba,

estel Smart 40FA7100 model tv var. mb96 kart ve v.3.7.3i yazılımı yüklü. TKGS ve türksat 4A da hatalar var. Yeni full yazılımı atabilir misiniz. v.3.7.6f galiba son yazılım.
tv.vesteldriver sitesinden sorguladım. ancak yazılımı indir dediğimde google drive için yetki talep et diyor. defalarca talep ettiğim halde dönüş olmadı. sizde varsa full yazılım atabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

a5a39e451d76389a6.png

A Çevrimdışı

ajwuejejeje

Yeni Üye
6 Ocak 2019
7
24
TEKNOwest teknovest flaşı değiştirdim şimdide ışık 5 dakikadan beri hızlı hızlı yanıp sönüyor

TEKNOwest teknovest 10 dakikadan beri hızlı hızlı yanıp sonuyor hala bı yanıt yok şimdi napmam gerekiyor reis ??

TEKNOwest teknovest cevappp ?

TEKNOwest teknovest F fikoloji cevap verin abılerım ?????

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt