E Çevrimdışı

exampledogan

Yeni Üye
23 Ocak 2024
6
31
Tv nin donanımı orijinal ise yazılımı yükleyin.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.
Paylaştığınız zip dosyasındaki tüm dosyaları mi atıcam ayrıca tv arkasındaki herhangi bir usbye taksak oluyor mu flashta kapasite önemli mi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,868
Paylaştığınız zip dosyasındaki tüm dosyaları mi atıcam ayrıca tv arkasındaki herhangi bir usbye taksak oluyor mu flashta kapasite önemli mi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
İlk denemelerimde yazılım alıyordu ama başarılı olamamıştı. Ama son bir kaç gündür yazılım yükleme aşamasına geçmiyor. Dediğiniz gibi olabilir. Servis çağırmayı düşünüyorum ama ne kadar ücret çıkar bilemiyorum. Bakalım artık hayırlısı olsun. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim elinizden geleni yaptınız ilgilendiniz. Sizleri tanımış oldum en azından. 😊🫡😇
Büyük ihtimalle flash bozuk,en azından problemi bizzat biliyorsun,sadece yazılım atılacak veya kart değişecek ,fişi tak çıkart derken acaba besleme de mi bir sorun var o zaman ortaya çıkacaktır,senin adına üzüldüm ,umarım gönlünce olur :ok

N Çevrimdışı

nekketsu

Yeni Üye
25 Kas 2023
11
39
Bu ana karta usb ile yazılım yükleyemezsin servislerde özel bir aparat ile yazılım yüklenir tabi halen yazılım varsa çünkü tv ana kartı çok eski ve ilkel kaldı.
"External Source Settings" Ayarı içerisinde tv de bulunan harici giriş çıkış portlarının açık olup olmadığına bakın hdmi, scart vs kapalı ise açın tik atılıyorsa tik atın düzelecektir. Düzelmedi ise "Preset" Ve "NVM Edit" İçerisine girerek ayarları sıfırlayın tv kapatılıp açıldığında düzelecektir.
öncelikle açıklaman için çok teşekkür ederim Allah razı olsun kardeşim.bu tv nin External Source Settings ayarlarına girdim hepsi açık.ve tv modunuda sırf tv geçiş yapmasın diye kapattım.fakat yinede olmadı.preset dediginiz yere girdigimde 4 5 seçenek var yan tışlarla seçmek istediigmde sadece 2 saniye bekleyip done diyor ama herhangi bir düzelme söz konusu olmadı.nvm edit dediginiz yerdede bir sürü seçenek var sag sol tuşları ile degişen hangisini tam olarak alıcagımıda bilmiyorum.acaba numaranızı versenizde size görselli video atsam bana o şekil yardımcı olma durumunuz varmıdır?ve by troll kardeşim ben bunun dün bu anakartın yazılımını dün buldum indirdim bin dosyası olarak.model olarakda 17mb36-2.bin bu yazılımı buldum fakat usbden yükleme yapamadım.usbyi fat 32 olarka biçimlendirdim tv ye takdım tv nin usb giriş yeride var.buyrun görselde bakabilirsiniz.

20240125_080308bb2affa8af2df8a6.jpg

20240125_0803188e7632bbb6b50de8.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,453
öncelikle açıklaman için çok teşekkür ederim Allah razı olsun kardeşim.bu tv nin External Source Settings ayarlarına girdim hepsi açık.ve tv modunuda sırf tv geçiş yapmasın diye kapattım.fakat yinede olmadı.preset dediginiz yere girdigimde 4 5 seçenek var yan tışlarla seçmek istediigmde sadece 2 saniye bekleyip done diyor ama herhangi bir düzelme söz konusu olmadı.nvm edit dediginiz yerdede bir sürü seçenek var sag sol tuşları ile degişen hangisini tam olarak alıcagımıda bilmiyorum.acaba numaranızı versenizde size görselli video atsam bana o şekil yardımcı olma durumunuz varmıdır?ve by troll kardeşim ben bunun dün bu anakartın yazılımını dün buldum indirdim bin dosyası olarak.model olarakda 17mb36-2.bin bu yazılımı buldum fakat usbden yükleme yapamadım.usbyi fat 32 olarka biçimlendirdim tv ye takdım tv nin usb giriş yeride var.buyrun görselde bakabilirsiniz.

20240125_080308bb2affa8af2df8a6.jpg

20240125_0803188e7632bbb6b50de8.jpg
Usb den yazılım yüklenmez diye yazmıştım özel bir yazılım yükleyici aparatı var onunla beraber bilgisayardan yükleme yapılır. Preset ve edit bölümünün resimlerini buraya ekleyin hatırladığım kadarıyla foruma giriş yaptığımda yardımcı olmaya çalışırım.

S Çevrimdışı

suleymanst

Yeni Üye
18 Ocak 2024
34
42
Büyük ihtimalle flash bozuk,en azından problemi bizzat biliyorsun,sadece yazılım atılacak veya kart değişecek ,fişi tak çıkart derken acaba besleme de mi bir sorun var o zaman ortaya çıkacaktır,senin adına üzüldüm ,umarım gönlünce olur :ok
Teşekkür ederim hocam. Bakalım ilerleyen günlerde baktıracam artık. Sonucu yazarım yine de buradan. En azından benle aynı sorunu yaşayan biri olursa tecrübe olur. 👍🏻😊

E Çevrimdışı

exampledogan

Yeni Üye
23 Ocak 2024
6
31
Çok teşekkür ederim sonunda oldu cihazım tek eklemek istediğim USB 3.0 la olmuyor flash USB 2,0 la oldu elinize emeğinize sağlık

B Çevrimdışı

Bari093209

Yeni Üye
16 Kas 2020
12
44
İndirdiğin dosyalar senin işini görmez full ve güncelleme yazılımları sadece yetkilendirme yapılırsa indirebilirsin..

full yazılımı verdim bildirimi kontrol et.
@Sota,hocam verdiğin yazılımı denedim led hiç hızlı hızlı yanıp sönmedi ve tv hiç açılmıyor şimdi kırmız led yanıp sönüyor başka bir yazılım verebilirmisin

Geri
Üst Alt