B Çevrimdışı

beydere 

Aktif Üye
10 Mar 2020
112
48
Cod panel (VES315xxxxxx) ????.

IMG_20240112_231700dc902b75cff891d3.jpg

başka hdmi portunu takmayı denediniz mi.?
Aslında hiç denemedim..

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,858
Sota Sota By_Trol By_Trol

Arkadaşlar merhaba Allah rızası için acil yardım.

Yaklaşık 3 aylık 70u9600 tv sahibiyim 180e g31 anakart var.. dün otomatik bir güncelleme geldi, yükledim başka da şansım yoktu zaten iptal yoktu ya şimdi yükle yada sonra şeklinde.. yüklendi açıldı ama 1 günlük test sonrası görüntü sanki daha tatsız geldi ve eski ilk geldiğinde var olan yazılıma geri döndürmek istedim görüntüden memnundum.. media playerda sıkıntılar vardı belki düzeltmeler yapılmıştır diye yüklemiştim yeni otomatik yazılımı ama hiçbir iyileşme olmadığı gibi donup kaldı tv hatta 1-2 kere fişten çekmem gerekti..

180e g31 için 1.48.1.0 ı usb ya attım kurdum 1505 yaparak, ama tv baya uzun bir yükleme işlemi sorunsuz bitti sonrası kapandı çok uzun süre sonra açıldı ses var görüntü yok.. 1 dk kadar bekledim kapattım tekrar açtım, vestel logosu ekrana geliyor açılıştaki ama sonra tv açılmıyor tekrar başa sarıyor altta kırmızı ışık yanıp sönüyor bu arada, tekrar vestel logosu geliyor açılmıyor başa sarıyor, böyle devam ediyor.. yardımlarınızı istiyorum lütfen gerekli fotoları atacağım hem otomatik yazılım uyarısı verdiği zamandan hem de seri nosunu.

Sanırım bu durumda full yazılım mı atmam lazım fişten çekip kurma yöntemiyle. zaten açılmıyor şuan, açılışta kalıyor başa sarıp duruyor başka şansım kalmıyor geri.. acaba bendeki core yazılım mı bozuldu. hatta bir umut fişten çekip takma yöntemiyle core yazılımı yüklemeyi tekrar denedim mavi ekranda 'software update error' yazdı saliselik yanlış görmediysem.

Lütfen seri numaradan v1.48.1.0 için full yazılım ve çekirdek yazılımda yardımcı olabilirmisiniz. 1.48.1.0 vardı satın aldığımda 3 aydır öyle çalışıyordu.. Nerden geldi bu güncelleme dertsiz başımıza dert aldık, lütfen yardım edin.

20240112_15373905427741ceb40d89.jpg
20240112_1503538a7b7967fed28072.jpg
20240112_1458410bb4d4d8cf107a3c.jpg
20240111_1738468a9dd2e0805cb66f.jpg
20240111_173751b2c3169e330dbd56.jpg
arşivde sizin cihaza uygun full yazılım yok.
Biraz bekleyin temin edebilirsek sizi bilgilendiririm.

M Çevrimdışı

metkaya

Yeni Üye
2 Ocak 2018
24
arşivde sizin cihaza uygun full yazılım yok.
Biraz bekleyin temin edebilirsek sizi bilgilendiririm.
Full yazılıma ararken çekirdek yazılımı tekrar denememde fiş tak çıkar yöntemiyle işe yarar mı sizce, çekirdek sürümü alsam onu deneyebilirim belki bendeki dosya bozuldu sanırım, zaten onu geri yüklerken oldu sanırım

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,858
Full yazılıma ararken çekirdek yazılımı tekrar denememde fiş tak çıkar yöntemiyle işe yarar mı sizce, çekirdek sürümü alsam onu deneyebilirim belki bendeki dosya bozuldu sanırım, zaten onu geri yüklerken oldu sanırım
yarın sabah 10 gibi bu konuya tekrar yaz senin full yazılımı servere yüklelim.
tv ayağa kaldır gerisine bakarız.

M Çevrimdışı

metkaya

Yeni Üye
2 Ocak 2018
24
yarın sabah 10 gibi bu konuya tekrar yaz senin full yazılımı servere yüklelim.
tv ayağa kaldır gerisine bakarız.
Çok teşekür ederim aynen tv yi stabil eski haline gelsin açılsında, daha 3 aylık garantili tv bu hale geldi can sıkıyor haliyle, daha 2 taksiti var ödeyeceğim. Otomatik güncelleme nerden geldi ise başımıza iş açtı gül gibi çalışıyordu alet çokta memnunuduk görüntüsünden kendisinden.
Müşteri hizmetlerine yazdım ama ne fayda onlar atana kadar hangi vakit olur belli değil, atarlar mı o da belli değil..

Sizlere arkadaşlar ayrıca çok teşekkür ederim, amme hizmeti yapıyorsunuz adeta. İşleri karıştıran beceremeyen bozan kıran herkes sizlere sığınıyor.
Allah razı olsun sizlerden :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
Çok teşekür ederim aynen tv yi stabil eski haline gelsin açılsında, daha 3 aylık garantili tv bu hale geldi can sıkıyor haliyle, daha 2 taksiti var ödeyeceğim. Otomatik güncelleme nerden geldi ise başımıza iş açtı gül gibi çalışıyordu alet çokta memnunuduk görüntüsünden kendisinden.
Müşteri hizmetlerine yazdım ama ne fayda onlar atana kadar hangi vakit olur belli değil, atarlar mı o da belli değil..

Sizlere arkadaşlar ayrıca çok teşekkür ederim, amme hizmeti yapıyorsunuz adeta. İşleri karıştıran beceremeyen bozan kıran herkes sizlere sığınıyor.
Allah razı olsun sizlerden :)
Mesajlarının hepsini okudum, tv sanki daha yeni gibi yazmışsın yani garantisi devam ediyor gibi anladım.Bence servisten yardım almak daha iyi olmazmıydı , yani ... :)

M Çevrimdışı

metkaya

Yeni Üye
2 Ocak 2018
24
Mesajlarının hepsini okudum, tv sanki daha yeni gibi yazmışsın yani garantisi devam ediyor gibi anladım.Bence servisten yardım almak daha iyi olmazmıydı , yani ... :)
Tv yeni doğru eylül sonu alındı, otomatik yeni yazılım geldi kurdu kendisi, verimsiz olunca önceki sürüme geri yükledim, kurulumda sorunsuz geçti, ama velhasıl açılırken sıkıntı oldu niyeyse ilk mesajda anlattığım gibi.. logoda kalıp başa sarıp duruyor.
Önceki tvlerimde defalarca core güncelleme, verimsiz durumda geri eski sürüme yükleme yapmıştım. İlk defa kendisi yazılım aldı, hayatımda ilk defa vestelde böyle birşey yaşadım ama yaşamaz olaydım keşke, ortalık karıştı..
Servise 'tv otomatik yazılım aldı ama memnun kalmadım, önceki yazılıma çevirebilir misiniz' diyebilir miydim açıkcası kestiremedim, işte bazen insanın nutku tutuluyor sanırım. baya huzursuzluktan uyku uyuyamadım.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,858
Tv yeni doğru eylül sonu alındı, otomatik yeni yazılım geldi kurdu kendisi, verimsiz olunca önceki sürüme geri yükledim, kurulumda sorunsuz geçti, ama velhasıl açılırken sıkıntı oldu niyeyse ilk mesajda anlattığım gibi.. logoda kalıp başa sarıp duruyor.
Önceki tvlerimde defalarca core güncelleme, verimsiz durumda geri eski sürüme yükleme yapmıştım. İlk defa kendisi yazılım aldı, hayatımda ilk defa vestelde böyle birşey yaşadım ama yaşamaz olaydım keşke, ortalık karıştı..
Servise 'tv otomatik yazılım aldı ama memnun kalmadım, önceki yazılıma çevirebilir misiniz' diyebilir miydim açıkcası kestiremedim, işte bazen insanın nutku tutuluyor sanırım. baya huzursuzluktan uyku uyuyamadım.
Full yazılım için yetkiyi verdim yükleyip sonucu yaz.

Geri
Üst Alt