R Çevrimdışı

ramuz

Yeni Üye
2 Ocak 2019
15
47
Ben yazılım vermem sevgili ramuz ,karıştırdın herhalde ...:smile:
Evet senin ilk firmwaren 3D miş , bu 2D ...
Büyük ihtimal F fikoloji ve TEKNOwest teknovest bu soruna yine el atarlar ama senin adında herkese yazmak lazım ,ki işte MB96 kart,ama biri 3D diğeri 2D ,hep söylüyorum bunu ,belkide bana kızıyorlardır ama gerçek işte ortada maalesef.

EK1 :
Brtdqn Brtdqn
orjinal yazılımı bu resimdekidir...
mb96.jpg

EK 2:
Bendeki kart da MB96 ama 2D ..
:))) çok komik oldu. TEKNOwest teknovest ile karıştırdım..
Hayırlı geceler...

Brtdqn Çevrimdışı

Brtdqn

Yeni Üye
3 Ocak 2019
3
24
Ben yazılım vermem sevgili ramuz ,karıştırdın herhalde ...:smile:
Evet senin ilk firmwaren 3D miş , bu 2D ...
Büyük ihtimal F fikoloji ve TEKNOwest teknovest bu soruna yine el atarlar ama senin adında herkese yazmak lazım ,ki işte MB96 kart,ama biri 3D diğeri 2D ,hep söylüyorum bunu ,belkide bana kızıyorlardır ama gerçek işte ortada maalesef.

EK1 :
Brtdqn Brtdqn
orjinal yazılımı bu resimdekidir...
mb96.jpg

EK 2:
Bendeki kart da MB96 ama 2D ..

VESTEL Bendeki de ama bendeki televizyonun 3d özelliği varmı yokmu bilmiyorum. Sabah bir kontrol edip bakacağım. Mb96 vestelin bir şeyide tam ne idi hatırlamıyorum. Yaklaşık 1 senedir bakmıyordum. Bluetooth wifi miracast felan var smart tv falan...

M Çevrimdışı

mtoksoz

Yeni Üye
3 Ocak 2019
5
42
Selam güzel forum olmuş,emeği geçenlere teşekkürler.Seg mb 95 tv için güncel yazılım alabilir miyim?

IMG_3292.jpg
IMG_3291.jpg

T Çevrimdışı

turan56 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
54
68
ada üstadım mb 100 anakartlı vestel 43u 8900 full yazılımı lazım yedek için yardımcı olabilirmisiniz

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
ada üstadım mb 100 anakartlı vestel 43u 8900 full yazılımı lazım yedek için yardımcı olabilirmisiniz
Tvden menü+4725 tuşlayarak resim çekin, ayrıca arkadaki barkod'un da resmini çekin ve yazılım isteme konusunda istek yapın
Eh benden büyük bir kullanıcı var artık :smile:
Sayın turan56 abim,yazdıklarımı da eklemen lazım mesajına, ve ardından sevgili F fikoloji ve TEKNOwest teknovest paylaşımı yaparlar, ama resim önemli.

S Çevrimdışı

serkanx

Yeni Üye
14 Ara 2018
9
44
VestelUA9300 (MB100) TV için kumandamın direkt youtube açma tuşu uzun basılı tutunca 1. kanala ayarlanmış. tekrar youtube butonu yapmam için ne yapmalıyım.
Not: Youtube'yi açtıktan sonra yine ilgili butona uzun bastım "buton ayarlandı" diyor ama yine 1. kanalı açıyor.

20190104_004320.jpg

T Çevrimdışı

turan56 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
54
68
sayın teraspy kardeşim söylediklerini ekledim teşekkürler ederim
Arkadaşlar Merhaba ,
Vestel MB100 Anakartlı TV'me Puhu TV , Blu TV, Digiturk Play, Filbox , TivibuGO ve daha fazlasını -Bir Profile Dosyasında- etkinleştirebildim.
Not: Mesaj Yazdıktan Sonra Link Görünecektir !
Kurulum:
  • İndirdiğiniz Dosyadaki Profile Klasörünü USB Atın Ardından Televizyona Bağlayın.
  • Menu buttona basın ve "4725" tuslara arka arka basın ; Service menu acilacak.
  • "Usb operations" gidin ve ona basın. Bu işlemden sonra TV'nizin Fişini çekip takın.
Link:

EXcomZkko EXcomZkko Ve@ B boranoglu Ayrıca Teşekkürler.
modlama yapmadan önce mutlaka full yazılımı bulundurun. ben 4-5 defa tv yi çöketttim yazılımla oynamaktan sonrasında full yazılımla düzelttim
Eh benden büyük bir kullanıcı var artık:smile:
Sayın turan56 abim,yazdıklarımı da eklemen lazım mesajına, ve ardından sevgili F fikoloji ve TEKNOwest teknovest paylaşımı yaparlar, ama resim önemli.

20190103_235921.jpg

20190104_095518.jpg

Geri
Üst Alt