teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
Hımm,diğer 2.ci sorun da devammı ediyor peki diye sorduktan sonra,belirlenen resim full yazılımda kaybolur,en azından bizim kartlarda böyle(MB91) ,aa,bişey daha sorayım unutmadan ,fişi çekip taktığındadamı resim yok (veya vestel logo)

EK:
masolak masolak ;
Ekleme yapayım dedim,profili modladıysan ve hızlı başlatmayı da aktif ettiysen böyle açılır tv,aslında bizim pc'leri uyku moduna aldığımız gibidir yani,bir de ona bak,

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

Sezginsagdic

Yeni Üye
5 Ocak 2019
4
38
merhabalar benim cihazım 40fa8100 mb96 cekirdek yazılım yükledim ve simdi cihaz açılmıyor açılacak gibi yapıp vestel logosu önce normal geliyor daha sonra renkler karışıp çizgileniyor sonrada reset atıyor full yazılımmı yüklemem gerekir yardımcı olursanız sevinirim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
merhabalar benim cihazım 40fa8100 mb96 cekirdek yazılım yükledim ve simdi cihaz açılmıyor açılacak gibi yapıp vestel logosu önce normal geliyor daha sonra renkler karışıp çizgileniyor sonrada reset atıyor full yazılımmı yüklemem gerekir yardımcı olursanız sevinirim
selam,
1-hangi yazılımı yüklemeyi denediniz ?
2- full yazılım için seri numarası paylaşınız ?

W Çevrimdışı

Wanted0006

Yeni Üye
3 Ocak 2019
13
38
merhaba,
öncelikle a.s, şasenin mb70 yani eski ana kartlı olduğunu unutmayın
yazılımı zipten cıkartıp klasör süz bos flash beleğe kopyalayın cihaz stand by daiken usb yi tv ye takın tv üzerindeki p+ tuşuna basın stand by ledi blink yapmaya başladığında yazılım yükleniyor olacaktır cihaz açılna kadar bekleyin.unutmayınki yazılım yüklemede herzaman risk vardır.sorumluluk size aittir.
yazılım linki:
Slm dün akşam dediğiniz şekilde yüklemeyi başlattım ama 45 dakika bir süre stanbay da kaldı yanıp sönme şeklinde açılmadı sonra tekrar denedim bu kez kumandadan yapınca yüklendi açıldı fakat kapatıp geri açmaya basınca yine aynı sorun çok zor açılıyo acaba bi terslikmi var bu işte çözemedim ne yapmak gerekir başka?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Slm dün akşam dediğiniz şekilde yüklemeyi başlattım ama 45 dakika bir süre stanbay da kaldı yanıp sönme şeklinde açılmadı sonra tekrar denedim bu kez kumandadan yapınca yüklendi açıldı fakat kapatıp geri açmaya basınca yine aynı sorun çok zor açılıyo acaba bi terslikmi var bu işte çözemedim ne yapmak gerekir başka?
ilk probleminiz neydi ?
neden full yazılım istemiştiniz ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
W Çevrimdışı

Wanted0006

Yeni Üye
3 Ocak 2019
13
38
ilk probleminiz neydi ?
neden full yazılım istemiştiniz ?
İlk problemde buydu anlattığım sıkıntı geç açılma yada hiç açılmama yada kumandadan açma tuşuna basılı tutup fişi taktığımda zorda olsa açılması problem bu sizin verdiğiniz yazılımı yükledim yüklendi ama bu sorunlar devam ediyo acaba stanby karta tetiklemeyi zormu yapıyo elektronik aksamda bir sıkıntı olabilirmi?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
İlk problemde buydu anlattığım sıkıntı geç açılma yada hiç açılmama yada kumandadan açma tuşuna basılı tutup fişi taktığımda zorda olsa açılması problem bu sizin verdiğiniz yazılımı yükledim yüklendi ama bu sorunlar devam ediyo acaba stanby karta tetiklemeyi zormu yapıyo elektronik aksamda bir sıkıntı olabilirmi?
sizin o zaman full değil çekirdek yani core güncellemeye ihtiyacınız var.
önce menü tuşuna basıp 4725 yapıp ekran resmini çekiniz.
ardından core güncelleme linki :
bu yazılımı aynı yöntemle yüklemeyi deneyiniz. sonra tekrar menü 4725 yapıp versiyon değişmiş mi bakın.
bu yazılımda da düzelmesse tahminimçe besleme yani güç kartınızda kondanstörlerde sorun var. tabi bu tahmin görmeden bişey diyemem.
umarım sorun düzelir. eğer servis yolu gözükürse masrafı çok olursa değmeyeceğini unutma yenisini alman daha mantıklı :ok

W Çevrimdışı

Wanted0006

Yeni Üye
3 Ocak 2019
13
38
sizin o zaman full değil çekirdek yani core güncellemeye ihtiyacınız var.
önce menü tuşuna basıp 4725 yapıp ekran resmini çekiniz.
ardından core güncelleme linki : [Gizli içerik]
bu yazılımı aynı yöntemle yüklemeyi deneyiniz. sonra tekrar menü 4725 yapıp versiyon değişmiş mi bakın.
bu yazılımda da düzelmesse tahminimçe besleme yani güç kartınızda kondanstörlerde sorun var. tabi bu tahmin görmeden bişey diyemem.
umarım sorun düzelir. eğer servis yolu gözükürse masrafı çok olursa değmeyeceğini unutma yenisini alman daha mantıklı :ok
İnşallah öyle bir problemle karşılaşmam tamam dediklerinizi harfiyen yapacam akşam bakalım hayırlısı olsun.

diner06 Çevrimdışı

diner06

Yeni Üye
18 Ara 2018
28
24
Selamın aleyküm Regal 49R6520F Tv mb110s tvnin full yazılımı varmıdır acaba şimdiden teşekkürler.

[IMG='width:85px;']https://i.hizliresim.com/y6LPBL.jpg[/IMG][IMG='width:48px;']https://i.hizliresim.com/pb8bEm.jpg[/IMG]

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Selamın aleyküm Regal 49R6520F Tv mb110s tvnin full yazılımı varmıdır acaba şimdiden teşekkürler.

y6LPBL.jpg
pb8bEm.jpg
full yazılım :

Geri
Üst Alt