F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
herkese merhaba,

2012 yılında almış olduğum vestel 47pf9021 marka televizyon için şimdi IPtv kurdurtmak istedim fakat bunun için SSID programı veya smart IP programı gerekliymiş. TV den indirmeye çalıştım fakat daha nereden indireceğimi bile bulamadım, çünkü mağazayı bulamadım. Aklıma geldi yazılımı kontrol edeyim dedim. en son 2012 de güncellenmiş ve güncelleme yapayım dedim, güncelleme yok dedi. Sonuçta bir IPtv kurmak istedim sorun sorunu getirdi :) yardımcı olabilecek bir arkadaş olursa çok memnun olurum.
öncelikle selam,
yazılım için öncelikle menü tuşuna basarak 4725 yapıp ekran resmini çekip ekleyin, 2.si televizyon seri numarası paylaşınız.
2. işlem ise iptv için smart portalda vewd store var logo resmi aşşağıda ona girip ssiptv var ona yükleme yapacaksınız. ssitv logo resmi aşşağıda 2. resim, ssiptv kurulum videosu aşşağıdaki videodan bakıp yapabilirisniz. (eğer ürünüzde vewd store yoksa hiçbirini yapmassın)

post-image-newname.png

ssiptv4.jpg

I Çevrimdışı

ilkayozcan

Yeni Üye
5 Ara 2018
7
35
öncelikle selam,
yazılım için öncelikle menü tuşuna basarak 4725 yapıp ekran resmini çekip ekleyin, 2.si televizyon seri numarası paylaşınız.
2. işlem ise iptv için smart portalda vewd store var logo resmi aşşağıda ona girip ssiptv var ona yükleme yapacaksınız. ssitv logo resmi aşşağıda 2. resim, ssiptv kurulum videosu aşşağıdaki videodan bakıp yapabilirisniz. (eğer ürünüzde vewd store yoksa hiçbirini yapmassın)

post-image-newname.png

ssiptv4.jpg

merhaba, tv eski model olduğu için burada bahsedilen netflix olsun vewd olsun bu gibi uygulamalar yok. Yazılım ile gelebileceğini düşünmüştüm. Gönderdiğiniz vidyodaki gibi şık bir arayüzü falanda yok. Akşam istediğiniz bilgileri göndereceğim, ilginiz için şimdiden teşekkürler.

S Çevrimdışı

spider001

Yeni Üye
1 Ara 2018
10
41
Başka bir flaş bellekle dene,
USB girişinin çalıştığından emin misiniz ?
Kumandanın çalıştığından emin olunuz
Abi dün verilen mb120 core yazılımı attım, full yazılımı aldıramadım, 2 farklı usb de denedim, kumandayı yine kontrol edicem eve gittiğim zaman.Tv deki dsmart modül sorunum devam ediyor kanalları açamıyorum bir türlü.Bu nedenle full yazılım atıp denemek istedim ama olmadı.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Abi dün verilen mb120 core yazılımı attım, full yazılımı aldıramadım, 2 farklı usb de denedim, kumandayı yine kontrol edicem eve gittiğim zaman.Tv deki dsmart modül sorunum devam ediyor kanalları açamıyorum bir türlü.Bu nedenle full yazılım atıp denemek istedim ama olmadı.
yazılımı kontrol ettim doğru.

I Çevrimdışı

ilkayozcan

Yeni Üye
5 Ara 2018
7
35
öncelikle selam,

post-image-newname.png

ssiptv4.jpg

Merhaba istediğiniz bilgileri ekliyorum. Ayrıca arayüzünde resmini ekledim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG_20181205_1836300dbeadbc5bbdaf60.jpg
IMG_20181205_18333343d256a59f52cba8.jpg
IMG_20181205_0018275c8c5f17e2114c1e.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

IMG_20181205_1836300dbeadbc5bbdaf60.jpg
IMG_20181205_18333343d256a59f52cba8.jpg
IMG_20181205_0018275c8c5f17e2114c1e.jpg
konu ile ilgileniyoruz. konu hakkında arkadaşımda yorum yapınca ekleriz.
TEKNOwest teknovest kontrol ettim, ekli olan 2.1.0d yazılımı var. sistemden kontrol ettim V366y NON full yazılımını yükleyin, bu yazılım günceldir demişler. yanlış yapmamak adına sendende yorum alalım.

Xiaomi Çevrimdışı

Xiaomi 

Aktif Üye
3 Kas 2018
138
36
Merhaba arkadaşlar finlux(MB 211) ana kartlı tv için carbon menü yazılımı varmı

IMG-20181205-WA0005.jpg

S Çevrimdışı

spartakus

Yeni Üye
5 Ara 2018
5
29
Hocam Merhabalar, Vestel Terranova smart tv mevcut.Kablolu olarak internete bağlanıyor yazılım güncellemesi yapmak istiyoruz. özelliklerini aşağıda sizinle paylaştım. Uygun güncelleme dosyasını nereden bulabılırım acaba?

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
yazılanları adım adım yaptım fakat yazılım yükseltme başarısız oldu uyarısı verdi, nasıl ilerleyebilirim ?
ok tuşu ile yüklemeniz gerekli

Hocam Merhabalar, Vestel Terranova smart tv mevcut.Kablolu olarak internete bağlanıyor yazılım güncellemesi yapmak istiyoruz. özelliklerini aşağıda sizinle paylaştım. Uygun güncelleme dosyasını nereden bulabılırım acaba?

donanım olarak eski bir anakart ama yinede isterseniz serino gerekli.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt