I Çevrimdışı

ilkerxxx

Yeni Üye
20 Şub 2018
28
9d427cd218847b69633de4de93a8b7e0.jpg

seri no yazarmısınız.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ayrıca ustalar ben bu tvde netflix nasıl atif edebilirim. ne denediysem olmadı. yapan varmı acaba hilevel mb96 anakart var

I Çevrimdışı

ilkerxxx

Yeni Üye
20 Şub 2018
28
F fikoloji kardeş menu 4725 yapınca "ntflx_prod_crt" açık kapalı diye bir şey vardı. o yüzden çalışmaya başladım. ayrıca bir arkadaş yaptığını yazmıştı. tv hilevel değil ama board mb96 imiş

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji kardeş menu 4725 yapınca "ntflx_prod_crt" açık kapalı diye bir şey vardı. o yüzden çalışmaya başladım. ayrıca bir arkadaş yaptığını yazmıştı. tv hilevel değil ama board mb96 imiş
Evet mb96 duymuştum ama sizin ki mb95. Belki de olur ama modlama işi ile ilgilenmedigim için pek bilgim yok. Formda mb95 olmayınca esprili bir yönden yaklaşmak istedim. İyi şanslar

I Çevrimdışı

ilkerxxx

Yeni Üye
20 Şub 2018
28
öncelikle full yazılımla cihazı kurtaralım seri no gerekli . F fikoloji mb96 için netfilix varmı ?
sn : 7499628 600097
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Evet mb96 duymuştum ama sizin ki mb95. Belki de olur ama modlama işi ile ilgilenmedigim için pek bilgim yok. Formda mb95 olmayınca esprili bir yönden yaklaşmak istedim. İyi şanslar
benim board da MB96 inşallah bir yol bulursam buradan paylaşırım

yurseli Çevrimdışı

yurseli

Yeni Üye
4 Ara 2018
3
34
Merhabalar.
Ben A101 den toshiba 49l2863dat marka 49' TV adlım.

İçerisine IP tvkurulumu yapmak istedim. ancak Uygulama olarak SmartIPTV uygulamsı yok.
SSIPTV uygulamsı var fakat bu uygulama, Bir uygulama paketi içinde. Adı AppStore.Önce bu uygulama storuna giriyorum sonra SSIPTV ye.
Bu uygulamaya giriş yaparak ıptv kod işlemlerini tamamlayarak ıptv izleyebiliyorum.
Benim sorunum bu SSIPTV yi kurmuyor. yani her uygulamayı açmak istediğimde yeniden kod oluşturup yeniden SSIPTV sitesine dosya yüklemem yeni device oluşturmam gerekiyor. Bu SSIPTV yi ana menüye almanın veya Farklı bir uygulamayı kullanmanın bir yolu varmı. her ıptv izlemek istediğimde bu işlemleri yapmak istemiyorum.
Sistem bilgilerini resim olarak ekliyorum yardımcı oalbilecek arkadaş varsa sevinirim.

TV.jpg

Geri
Üst Alt