F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Var efendim,hatta cep telefonumdan yansıtma yapıyor.Yeni leptop aldım ondanda yansıtıyorum ama ses geliyor görüntü yok.
telefondan bağlanıyor ve sıkıntı yoksa televizyondan oalması düşük bir ihtimal olabilir. ya uyumsuzluk vardır bilgisayar veya televizyon arasında.
yine de aşağıda belirttiğimi uygulayın
güncel yazılımı: indirerek yükleyebilirsin.
yükleme işlemi rardan çıkarılan dosya içindeki upgrade_mb90.bin dosyasını boş bir flaşbelleğe yükleyip usb girişine tak menü+1505 yapıp yüklemeye onay ver 5 dk sonra yüklenecektir. herhangi sorun la karşılaşırsan mesaj olarak yazabilirsin

H Çevrimdışı

humanist32

Yasaklı Üye
1 Kas 2018
21
43
telefondan bağlanıyor ve sıkıntı yoksa televizyondan oalması düşük bir ihtimal olabilir. ya uyumsuzluk vardır bilgisayar veya televizyon arasında.
yine de aşağıda belirttiğimi uygulayın
güncel yazılımı: indirerek yükleyebilirsin.
yükleme işlemi rardan çıkarılan dosya içindeki upgrade_mb90.bin dosyasını boş bir flaşbelleğe yükleyip usb girişine tak menü+1505 yapıp yüklemeye onay ver 5 dk sonra yüklenecektir. herhangi sorun la karşılaşırsan mesaj olarak yazabilirsin
Sizi yordum üstadım.Söylediklerinizi uygulayıp tekrar dönüş yapacağım çok çok teşekkürler ediyorum.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Sizi yordum üstadım.Söylediklerinizi uygulayıp tekrar dönüş yapacağım çok çok teşekkürler ediyorum.
Estağfurullah, mevcutsa başka bir cihazla televizyonu testet. örnekveriyorum başka telefonla daha dene , mevcutsa başka bir pc ile dene .
Ama benim öngörüm mevcut pc ile tv arasındakı uyuşmazlıktır. verdiğim yazılım dün göndermiş olduğunuz 7387612500436 seri numaralı VESTEL 3D SMART 42FA8200 LED 240LB/MB96 cihaz için geçerlidir. başka cihaza atmaya çalışmayınız.
iyi günler
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba Ustam,

Regal Tv'm için full yazılım alabilr miyim?
İyi çalışmalar,

REGALTV.jpg

regal291554df02553f89f.jpg
merhaba,
full yazılım :
FULL yazılım yükleme yöntemi
Bu Yöntemdeki sıralama şu şekildedir
1- FAT 32 olarak formatlanmış boş bellek içerisine rardan çıkartılmış olan dosyalar yerleştirilir
2- TV fişi çekilir
3- Bellek TV ye takılır
4- Uzaktan kumandanın OK butonuna basılı tutularak TV fişi takılır
5- STBY ışığı hızlı hızlı yanıp sönmeye başladığında OK butonu bırakılır.
iki dakika içerisinde TV açılacaktır.

core yazılım:

core yazılım yükleme yöntemi:
1- FAT32 olarak formatlanmış boş bellek içerisine uygun yazılım yerleştirilir
2- USB tv ye takılır
3- MENU 1505 kodlanır ve ''Yüklemek istiyormusunuz'' sorusuna EVET cevabı verilir
iki dakika içerisinde TV işlemleri tamamlayarak kendisi açılacaktır.

TEKNOwest T TEKNOwest teknovest belirttiği gibi sorun yoksa yükleminize gerek yoktur. Ama core yazılımını yükleyebilirsiniz.
iyi günler

Son düzenleme:
Y Çevrimdışı

yaşar26

Yeni Üye
5 Kas 2018
2
59
tv.vestedriver.com sitesinden.Bende bulunan cihaz: 7228193400337 seri nolu 42 inç nexon smart tv için v366n güncellemsi tavsiye ediliyor.lakin tv.vestedriver.com sitesinden erişim izni isteyin diyor ama ne dönen var ne ses seda!!!.
Bu güncellemenin temini konusunda yardım ederserseniz çok sevinirim.Not:Cihazda dahili uydu alıcısı olmasına rağmen basit bir uydu alıcısının bulduğu kanalları bulamıyor.Bu yüzden güncel yazılım arayışına girdim.

H Çevrimdışı

humanist32

Yasaklı Üye
1 Kas 2018
21
43
Üstadım az önce söylediğiniz gibi verdiğiniz linkten indirdiğim dosyayı f32 formatlı usb yükledim,tv'ye taktım MENÜ+1505 yaptım ama sonuç yok hiç bir şey olmadı,hatta fiş çekiliyken takıp menü tuşu basılıyken fişi taktom yine olmadı

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Üstadım az önce söylediğiniz gibi verdiğiniz linkten indirdiğim dosyayı f32 formatlı usb yükledim,tv'ye taktım MENÜ+1505 yaptım ama sonuç yok hiç bir şey olmadı,hatta fiş çekiliyken takıp menü tuşu basılıyken fişi taktom yine olmadı
hangisini indirdiniz
core yazılımını menü1505 ten yükleyebilirsiniz.
eğer doğru yazılımı yüklemeye çalıştıysanız usb girişlerininiz çalışıyor mu kontrol edebilirmisiniz

tv.vestedriver.com sitesinden.Bende bulunan cihaz: 7228193400337 seri nolu 42 inç nexon smart tv için v366n güncellemsi tavsiye ediliyor.lakin tv.vestedriver.com sitesinden erişim izni isteyin diyor ama ne dönen var ne ses seda!!!.
Bu güncellemenin temini konusunda yardım ederserseniz çok sevinirim.Not:Cihazda dahili uydu alıcısı olmasına rağmen basit bir uydu alıcısının bulduğu kanalları bulamıyor.Bu yüzden güncel yazılım arayışına girdim.

merhaba,
full yazılım :
1- FAT 32 olarak formatlanmış boş bellek içerisine rardan çıkartılmış olan dosyalar yerleştirilir
2- TV fişi çekilir
3- Bellek TV ye takılır

core yazılım:

2- USB tv ye takılır
3- MENU 1505 kodlanır ve ''Yüklemek istiyormusunuz'' sorusuna EVET cevabı verilir
beş dakika içerisinde TV işlemleri tamamlayarak kendisi açılacaktır.
Not: full yazılım ardından kanal listesi sıfırlanacaktır. Yazılımlar orjinal olup doğabilecek sorunlardan tavsiye formu sitesi mesul değildir :hihi

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

humanist32

Yasaklı Üye
1 Kas 2018
21
43
hangisini indirdiniz
core yazılımını menü1505 ten yükleyebilirsiniz.
eğer doğru yazılımı yüklemeye çalıştıysanız usb girişlerininiz çalışıyor mu kontrol edebilirmisiniz

merhaba,
full yazılım :
2- TV fişi çekilir
3- Bellek TV ye takılır

core yazılım:

2- USB tv ye takılır
beş dakika içerisinde TV işlemleri tamamlayarak kendisi açılacaktır.
Not: full yazılım ardından kanal listesi sıfırlanacaktır. Yazılımlar orjinal olup doğabilecek sorunlardan tavsiye formu sitesi mesul değildir :hihi
Üstadım anlatamadım sanırım,usb girişleri iki tane ve ikiside çaışıyor.core yazılım:
yazılımı indirdim.Flash belleği taktım tv çalışırken menü+1505 kodluyorum ama herhangi bir uyarı veya ''Yüklemek istiyormusunuz' yazısı gelmiyor,istediğiniz görüntü,kod vb birşey varsa bilgi amaçlı olarak ben size göndereyim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Üstadım anlatamadım sanırım,usb girişleri iki tane ve ikiside çaışıyor.Flash belleği taktım tv çalışırken menü+1505 kodluyorum ama herhangi bir uyarı veya ''Yüklemek istiyormusunuz' yazısı gelmiyor,istediğiniz görüntü,kod vb birşey varsa bilgi amaçlı olarak ben size göndereyim.
şu anda boş bir ekranda menü tuşuna basıp 1505 rakamlarına basarmısınız

E Çevrimdışı

ertancan

Yeni Üye
5 Kas 2018
3
38
Merhabalar 42Fa8200 model vestel tv var hatta vesteldriver sitesinde seri numarasını girince model no : 10094068 olarak çıkıyor ben bu tvde netflix uygulamasını indirmek yada kurmak istiyorum yeni versiyona güncellemek istedim vestelin sürücü sitesinden seri numarsı girince erişim yok diyor ilgili dosyaya sizin yukarda bahsettiğiniz full dosyayı indirip yükleme yapsam sorun olur mu yada bu modelde netflix yüklemenin bir yolu var mı hocam ?

Geri
Üst Alt