B Çevrimdışı

burakkoz

Yeni Üye
11 Kas 2017
8

merhaba full yazılımı var mıdır? teşekkürler. mb96 3.7.6s yazılımını yükledikten sonra tv açılmadı. şuan kurtarmaya calısıyorum. birde tv teyzemin :)

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
17MB82S YAZILIM COKTU
mb 82 kurtarma yazıımı
https://tavsiyeforumu.com/konu/vest...b120-mb130-mb140-cekirdek-yazilim-konusu.445/
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

merhaba full yazılımı var mıdır? teşekkürler. mb96 3.7.6s yazılımını yükledikten sonra tv açılmadı. şuan kurtarmaya calısıyorum. birde tv teyzemin :)
bu yazılımı bi deneyin

B Çevrimdışı

burakkoz

Yeni Üye
11 Kas 2017
8
H Çevrimdışı

humanist32

Yasaklı Üye
1 Kas 2018
21
43
linki ile indim sağlayıp yazılımı denyebilirsiniz

full yazılım linki indirerek deneyebilirsiniz.
Üstadım,indirdim önceki gibi ok tuşuyla yüklemeye çalıştım ama yükleme başlamıyor.Başka öneriniz olabilirmi?

Üstadım,indirdim önceki gibi ok tuşuyla yüklemeye çalıştım ama yükleme başlamıyor.Başka öneriniz olabilirmi?

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

dosyalardan kaynaklı problem gözükmüyor.
rar dosyasından çıkarıp boş flaş belleğe : mb90_d8l_en.bin - mboot_spi.bin - usb_auto_update_A1.txt 3 adet bulunan dosyaları kopyalayın. eğer televizyonda 2 adet usb varsa alt taraftakine takınız. televizyonun fişi çekili iken kumandadan ok tuşuna basılı tutarak fişe takınız.

H Çevrimdışı

humanist32

Yasaklı Üye
1 Kas 2018
21
43
Üstadım,o zaman tv üzerindeki yazılım bir daha güncellenmedimi acaba.Kontrol amaçla Size geri atmak için Tv'deki yazılımı usb'ye nasıl geri yükleyebilirim?

H Çevrimdışı

humanist32

Yasaklı Üye
1 Kas 2018
21
43
Üstadım önceki yazılımıylada tv çalışıyor ama leptoptan ekran yansıtma yaptığımda sadece ses geliyor görüntü yok.İlgili bilgisayar servisiyle görüştüm onlarda leptopta sıkıntı olmadığını Tv yazılımının güncellenmesi gerektiğini söylemişlerdi.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Üstadım önceki yazılımıylada tv çalışıyor ama leptoptan ekran yansıtma yaptığımda sadece ses geliyor görüntü yok.İlgili bilgisayar servisiyle görüştüm onlarda leptopta sıkıntı olmadığını Tv yazılımının güncellenmesi gerektiğini söylemişlerdi.
merhaba,
Televizyon hdmi girişi ile kullanmaktasın doğrumudur ?
hdmi girişine farklı bir cihaz bağlayıp test ettiniz mi ?
hdmi girişindeki ses var görüntü yok problemi yazılım la düzelecek birşeymidir ; bana kalırsa düşük ihtimal, senin için güncel yazılım bakacağım bu sırada menü+4725 yapıp çıkan ekran resmini paylaşırmısın.
ayrıca forma yazarken cevapla seçeneği ile devam edersen takibini sağlayabilirim.

H Çevrimdışı

humanist32

Yasaklı Üye
1 Kas 2018
21
43
Efendim hdmı değil wifi üzerinden ekran yansıtma yapıyorum.

merhaba,
Televizyon hdmi girişi ile kullanmaktasın doğrumudur ?
hdmi girişine farklı bir cihaz bağlayıp test ettiniz mi ?
hdmi girişindeki ses var görüntü yok problemi yazılım la düzelecek birşeymidir ; bana kalırsa düşük ihtimal, senin için güncel yazılım bakacağım bu sırada menü+4725 yapıp çıkan ekran resmini paylaşırmısın.
ayrıca forma yazarken cevapla seçeneği ile devam edersen takibini sağlayabilirim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
merhaba
güncel yazılımı indirerek yükleyebilirsin.
yükleme işlemi rardan çıkarılan dosya içindeki upgrade_mb90.bin dosyasını boş bir flaşbelleğe yükleyip usb girişine tak menü+1505 yapıp yüklemeye onay ver 5 dk sonra yüklenecektir. herhangi sorun la karşılaşırsan mesaj olarak yazabilirsin

Cihazınızın widi yani kendiliğinden ekran yansıtma özelliği bulunmuyor diye biliyorum, kontorlü şöyle sağlayabilirsiniz kaynak yani tuşu na basınca seçeneklerde wirless display diye birşey yoksa yansıtma özelliği yoktur.
harci bir cihaz mı kullanıyorsunuz ?

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

humanist32

Yasaklı Üye
1 Kas 2018
21
43
merhaba
güncel yazılımı indirerek yükleyebilirsin.
yükleme işlemi rardan çıkarılan dosya içindeki upgrade_mb90.bin dosyasını boş bir flaşbelleğe yükleyip usb girişine tak menü+1505 yapıp yüklemeye onay ver 5 dk sonra yüklenecektir. herhangi sorun la karşılaşırsan mesaj olarak yazabilirsin

Cihazınızın widi yani kendiliğinden ekran yansıtma özelliği bulunmuyor diye biliyorum, kontorlü şöyle sağlayabilirsiniz kaynak yani tuşu na basınca seçeneklerde wirless display diye birşey yoksa yansıtma özelliği yoktur.
harci bir cihaz mı kullanıyorsunuz ?
Var efendim,hatta cep telefonumdan yansıtma yapıyor.Yeni leptop aldım ondanda yansıtıyorum ama ses geliyor görüntü yok.

Geri
Üst Alt