H Çevrimdışı

humanist32

Yasaklı Üye
1 Kas 2018
21
43
Üstadım akşam denerim size ona göre bir cevap yazarım çok teşekkür ediyorum,saygılar sunuyorum.
Üstadım,söylediğiniz şekilde uyguladım.
Üstadım akşam denerim size ona göre bir cevap yazarım çok teşekkür ediyorum,saygılar sunuyorum.
Üstadım yüklemeyi söylediğiniz şekilde uyguladım.Yükleme sonrası kontrol amaçlı ekran görüntüsünüde gönderiyorum herhangi bir eksiği kalmışmı.Fakat ekran yansıtmada görüntü problemi hala devam ediyor.Saygılarımla.

DSC_0111.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Üstadım,söylediğiniz şekilde uyguladım.

Üstadım yüklemeyi söylediğiniz şekilde uyguladım.Yükleme sonrası kontrol amaçlı ekran görüntüsünüde gönderiyorum herhangi bir eksiği kalmışmı.Fakat ekran yansıtmada görüntü problemi hala devam ediyor.Saygılarımla.

DSC_0111.jpg
Yazılımı yüklemiş, istersen servis ile irtibata geç
Ama öncesinde dediğim başka cihazlar ile dene servis gelip bir cihaz bağlayıp eğer görüntü alıyorsa televizyondan kaynaklanmıyor diyecektir. Hem zaman hemde garantisi yoksa servis ücretinden olursunuz :)

H Çevrimdışı

humanist32

Yasaklı Üye
1 Kas 2018
21
43
Yazılımı yüklemiş, istersen servis ile irtibata geç
Ama öncesinde dediğim başka cihazlar ile dene servis gelip bir cihaz bağlayıp eğer görüntü alıyorsa televizyondan kaynaklanmıyor diyecektir. Hem zaman hemde garantisi yoksa servis ücretinden olursunuz :)
Saygılar sunuyorum üstadım.

M Çevrimdışı

muzoasly1

Yeni Üye
5 Kas 2018
9
40
Değerli Arkadaşlarım;

Günümüz koşullarında artık hepimizin bildiği üzere Dijital yaşamın kaçınılmazı ve temeli YAZILIM konusudur.

Yine bilindiği üzere FULL yazılımlar ürünümüzün yapı taşıdır.

Bu konu başlığı altında VESTEL üretiminde olan

VESTEL
REGAL
SEG
FİNLUX
HI LEVEL
TVİSİON
TELEFUNKEN
HİTACHİ

ve daha hatırlayamadığım tüm TV ürünlerinin FULL yazılımlarını paylaşmaya çalışacağım.

FULL yazılımlardaki sorun, boyutun büyük ve paylaşımın zaman alıyor olmasıdır bu nedenle sizlerden tek ricam, ''BULUNSUN'' mantığı ile yazılım talep etmemenizdir.

Bu Doğrultuda talepleriniz esnasında öncelikle TV seri numarası, sonrasında da yaşadığınız hangi soruna istinaden yazılım talep ettiğinizi yazmanızı rica ediyorum.

Yazılımları elimden geldiğince kısa sürede sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Konu zaman içerisinde revize edilecektir.
ado hocam merhaba seri no 6969564 300362 cihaz yazılım yüklerken elektrik kesilmesinden dolayı çöktü lütfen yardım ediniz kırmızı ışık dahi yanmıyor fakat tv deki tuşlara dokununca ses geliyor başka tepki yok lütfen yardım

Xiaomi Çevrimdışı

Xiaomi 

Aktif Üye
3 Kas 2018
138
36
Merhaba arkadaşlar finlux tv için ful yazılım varmı güncel olan seri no:7127159400287

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba arkadaşlar finlux tv için ful yazılım varmı güncel olan seri no:7127159400287
en güncel sürüm olarak V366y gözüküyor.
kontrolü şu şekilde sağlayabilrisiniz menü tuşuna basıp 4725 yazın , servis menü ekranı gelecektir. eğer versiyon olarak en üst satır sol tarafa doğru V366n yazıyorsa, V366y yazılımı için destekte bulunabiliriz.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

full yazılım :
FULL yazılım yükleme yöntemi
Bu Yöntemdeki sıralama şu şekildedir
1- FAT 32 olarak formatlanmış boş bellek içerisine rardan çıkartılmış olan dosyalar yerleştirilir
2- TV fişi çekilir
3- Bellek TV ye takılır
4- Uzaktan kumandanın OK butonuna basılı tutularak TV fişi takılır
5- STBY ışığı hızlı hızlı yanıp sönmeye başladığında OK butonu bırakılır.
iki dakika içerisinde TV açılacaktır.

core yazılım:

core yazılım yükleme yöntemi:
1- FAT32 olarak formatlanmış boş bellek içerisine uygun yazılım yerleştirilir
2- USB tv ye takılır
3- MENU 1505 kodlanır ve ''Yüklemek istiyormusunuz'' sorusuna EVET cevabı verilir
iki dakika içerisinde TV işlemleri tamamlayarak kendisi açılacaktır.

Son düzenleme:
Xiaomi Çevrimdışı

Xiaomi 

Aktif Üye
3 Kas 2018
138
36
en güncel sürüm olarak V366y gözüküyor.
kontrolü şu şekilde sağlayabilrisiniz menü tuşuna basıp 4725 yazın , servis menü ekranı gelecektir. eğer versiyon olarak en üst satır sol tarafa doğru V366n yazıyorsa, V366y yazılımı için destekte bulunabiliriz.

full yazılım :
FULL yazılım yükleme yöntemi
Bu Yöntemdeki sıralama şu şekildedir
1- FAT 32 olarak formatlanmış boş bellek içerisine rardan çıkartılmış olan dosyalar yerleştirilir
2- TV fişi çekilir
3- Bellek TV ye takılır
4- Uzaktan kumandanın OK butonuna basılı tutularak TV fişi takılır
5- STBY ışığı hızlı hızlı yanıp sönmeye başladığında OK butonu bırakılır.
iki dakika içerisinde TV açılacaktır.

core yazılım:

core yazılım yükleme yöntemi:
1- FAT32 olarak formatlanmış boş bellek içerisine uygun yazılım yerleştirilir
2- USB tv ye takılır
3- MENU 1505 kodlanır ve ''Yüklemek istiyormusunuz'' sorusuna EVET cevabı verilir
iki dakika içerisinde TV işlemleri tamamlayarak kendisi açılacaktır.
Teşekkür ederim hocam

Y Çevrimdışı

yavuzondem

Yeni Üye
3 Kas 2018
5
32
Merhabalar, Vestel PF8060 televizyonum var. Çekirdek yazılım güncellemesi yaparken "Yükleme tamamlandı yeniden başlatılıyor" uyarısı verdi sonra bir anda kapandı ve tekrar açılmadı. Kök yazılım dosyalarını gönderirseniz çok sevinirim.

Anakart Modeli: MB90
Seri No: 9706516 400002

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhabalar, Vestel PF8060 televizyonum var. Çekirdek yazılım güncellemesi yaparken "Yükleme tamamlandı yeniden başlatılıyor" uyarısı verdi sonra bir anda kapandı ve tekrar açılmadı. Kök yazılım dosyalarını gönderirseniz çok sevinirim.

merhaba,
ürün revizyonlu ayrıca sisteme işlenmemiştir. herhangi bir veriye ulaşamadım

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49

F fikoloji yazdığı gibi cihaz revizyonlu yada değişim cihazı olabilir sistemde görünmüyor. driveda olan mb 90 kök yazılım linkleri umarım kurtulur.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji yazdığı gibi cihaz revizyonlu yada değişim cihazı olabilir sistemde görünmüyor. driveda olan mb 90 kök yazılım linkleri umarım kurtulur.

Bence beklesin arkadaşla konuşma imkanım oldu engelli bir dostumuz. Hata yapıp daha da fazla sıkıntı yaşamasın yarın halletmeye calasacagim. Ayrıca seri numarası revizyon lu değil sıfırlanmış seri numarasıdır.

Y Çevrimdışı

yavuzondem

Yeni Üye
3 Kas 2018
5
32

ilk linki denedim tv açıldı ama aşağıdaki gibi rengi bozuk geldi. Şimdi diğerlerini deneyeceğim. Umarım çözülebilir bir sorundur.

45501835_2316808161666980_5513273699093970944_n.jpg

Bence beklesin arkadaşla konuşma imkanım oldu engelli bir dostumuz. Hata yapıp daha da fazla sıkıntı yaşamasın yarın halletmeye calasacagim. Ayrıca seri numarası revizyon lu değil sıfırlanmış seri numarasıdır.
Tamam o zaman bu halde bırakıp senden haber bekliyorum abi. Sağolasın.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
ilk linki denedim tv açıldı ama aşağıdaki gibi rengi bozuk geldi. Şimdi diğerlerini deneyeceğim. Umarım çözülebilir bir sorundur.

45501835_2316808161666980_5513273699093970944_n.jpg

Tamam o zaman bu halde bırakıp senden haber bekliyorum abi. Sağolasın.
merhaba fabrika ile görüştüm ama sıfırlanmış seri numarası olduğu için ana kartın barkod resmi, panelin barkod resmi gibi işlemler istiyor.
bu nedenle TEKNOwest teknovest in verdiği diğer 2 yazılımı da dene olmazsa haber ver başka mb90 yazılımı bakalım

H Çevrimdışı

Hasancan

Yeni Üye
7 Kas 2018
8
46
VESTEL 40PF7070 model tv ye yazılım yükledim şimdi televizyon açmıyor. yardımcı olacak biri var mı. Stand by devamlı yanıyor ama televizyon hiç açmıyor.
seri no:7131341 400327

VESTEL 40PF7070 model tv ye yazılım yükledim şimdi televizyon açmıyor. yardımcı olacak biri var mı. Stand by devamlı yanıyor ama televizyon hiç açmıyor.
seri no:7131341 400327

Geri
Üst Alt