D Çevrimdışı

dukefb

Yeni Üye
3 Eki 2018
4
34
55UD8400 SN: 8068010 800109 VPAZ: 20273411 için full yazılım rica edebilir miyim?

Şimdiden teşekkür ederim.

S Çevrimdışı

sessiz4154

Yeni Üye
3 Eki 2018
5
45
20181003_201632.jpg
20181003_200814.jpg
Merhaba Usta arkadaşlar cihazım bu. Kanal geçişinde Kilitlenmeler ve başka sorunlar yaşıyorum en güncel yazılım varmıdır. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
D Çevrimdışı

dukefb

Yeni Üye
3 Eki 2018
4
34
merhaba mevcut yazılım versiyonu nedir?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

D dukefb cihazınıza ait full yazılım linki

Mevcut yazilim versiyonu 3.10.0.0
Yazilim yukseltmede 3.62.7.3 yaziyor ama guncelleme yapmiyor. Guncelleme menusunden indirildi diyor tvniz bastan baslatmak icin ok'e basin diyor bastigimda tekrardan guncelleme taramaya gecip guncelleme bulunamadi diyor.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
D dukefb cihaz üzerinden deniyor sanız güncellemeye bilir ftp sitesi kapalı enson bildiğim kadarıyla. size core yazlım link deki yazılımı deneyebilirsiniz.

O Çevrimdışı

ozcan22

Yeni Üye
4 Eki 2018
2
32
Cvp: VESTEL Üretimi tüm ürünler için FULL yazılım talep konusu

Ürününüzde mb81 anakart mevcut ve bu kart sorunları maalesef yazılım ile pek düzelmemektedir.

Kartta bulunan ses chipi X neden ile overload uyarısı alıp enerji kesiyordur yoksa sistematik kesikliğin başka açıklaması yok gibi :alala:
17MB81-2 yazılım yükledim ses tamamen gitti

Merhabalar kolay gelsin hocam.
39pf5025 vestel tvim var.Bir haftadır sinyal gelip gidiyodu ve başka uydu taktığımda bi sıkıntı çıkmıyodu. Son olarak 17mb81 2 yazılımını buldum yükledim sinyal seviyesi iyileşmedi ve daha da kötüsü seste tamamen gitti.
Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

O Çevrimdışı

ozcan22

Yeni Üye
4 Eki 2018
2
32
mb 81 çok sıkıntılı anakart kanallarda donma problemi olabiliyor.
bana tekrardan yazılım lazım sanırım

Değerli Arkadaşlarım;

Günümüz koşullarında artık hepimizin bildiği üzere Dijital yaşamın kaçınılmazı ve temeli YAZILIM konusudur.

Yine bilindiği üzere FULL yazılımlar ürünümüzün yapı taşıdır.

Bu konu başlığı altında VESTEL üretiminde olan

VESTEL
REGAL
SEG
FİNLUX
HI LEVEL
TVİSİON
TELEFUNKEN
HİTACHİ

ve daha hatırlayamadığım tüm TV ürünlerinin FULL yazılımlarını paylaşmaya çalışacağım.

FULL yazılımlardaki sorun, boyutun büyük ve paylaşımın zaman alıyor olmasıdır bu nedenle sizlerden tek ricam, ''BULUNSUN'' mantığı ile yazılım talep etmemenizdir.

Bu Doğrultuda talepleriniz esnasında öncelikle TV seri numarası, sonrasında da yaşadığınız hangi soruna istinaden yazılım talep ettiğinizi yazmanızı rica ediyorum.

Yazılımları elimden geldiğince kısa sürede sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Konu zaman içerisinde revize edilecektir.

Merhabalar kolay gelsin hocam.
39pf5025 vestel tvim var.Bir haftadır sinyal gelip gidiyodu ve başka uydu taktığımda bi sıkıntı çıkmıyodu. Son olarak 17mb81 2 yazılımını buldum yükledim sinyal seviyesi iyileşmedi ve daha da kötüsü seste tamamen gitti.
Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

H Çevrimdışı

Hakan8690

Yeni Üye
4 Eki 2018
5
38
IMG_20181004_20241719ad74e6de9a04ac.jpg
42fb8175 model numarası yazılım yükseltmek istiyorum ama yazılımı bulamadım yardımcı olursanız sevinirim hocam şimdiden tesekkurler

Geri
Üst Alt