C Çevrimdışı

canna

Yeni Üye
1 Eki 2018
1
46
selamlar. bende vestel 22PF5065S 22'' led tv var. artık hiç açılmıyor. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

L Çevrimdışı

levelsan

Yeni Üye
27 Haz 2018
6
44
cihazınıza ait full yazılım linki

dosya için teşekkür ederim bu kullandığımız tv ile ilgili kulaklık çıkışına kulaklık taktığımızda tv den ses gelmeye devam ediyordu garantili olduğu için hala müşteri hizmetlerini aradım ve bir arıza olduğunu düşündüğüm için durumu anlattım. müiteri hizmetleri bu seri nolu cihaz için 2 farklı güncelleme dosyası olduğunu söyledi biri normal biri ise kulaklık çıkışına kulaklık takıldığında tv den ses gelmeyen versiyon olduğunu söyledi talep ettiğimizde servisin gelip bu versiyonu yukleyebilceğini fakat ücret karşılığında olduğunu. bu durumda acaba sizin göndediğiniz versiyon normal olan mı yoksa kulaklık çıkışına kulaklık takıldığında tv den ses gelmeyen versiyonmudur? eğer mümkün ise o ses gelmeyen versiyon var ise extra acaba onu rica edebilirmiyim sizden şimdiden emeklerinize teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
dosya için teşekkür ederim bu kullandığımız tv ile ilgili kulaklık çıkışına kulaklık taktığımızda tv den ses gelmeye devam ediyordu garantili olduğu için hala müşteri hizmetlerini aradım ve bir arıza olduğunu düşündüğüm için durumu anlattım. müiteri hizmetleri bu seri nolu cihaz için 2 farklı güncelleme dosyası olduğunu söyledi biri normal biri ise kulaklık çıkışına kulaklık takıldığında tv den ses gelmeyen versiyon olduğunu söyledi talep ettiğimizde servisin gelip bu versiyonu yukleyebilceğini fakat ücret karşılığında olduğunu. bu durumda acaba sizin göndediğiniz versiyon normal olan mı yoksa kulaklık çıkışına kulaklık takıldığında tv den ses gelmeyen versiyonmudur? eğer mümkün ise o ses gelmeyen versiyon var ise extra acaba onu rica edebilirmiyim sizden şimdiden emeklerinize teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim
bu yazılım orjinal yazılım sizin dediğinizi taleple gönderiyorlar .yani çağrı açıp talep edilmesi lazım yine servisle görüşün derim.

7 Çevrimdışı

79ultrAslan

Yeni Üye
26 Eyl 2018
9
38
Selamlar

V45.23.26 sürüm mevcut, tam olarak sorun nedir?
Bu sürüm bu tv ye uyar mı? Çekirdek sürüm mü? URL alabilir miyim?

IMG_20181002_205449.jpg

7 Çevrimdışı

79ultrAslan

Yeni Üye
26 Eyl 2018
9
38
serino yazarsanız core versiyonu varmı yokmu kontrol edelim

IMG-20181002-WA0002.jpg

Biliyorum resim net değil. Ama büyük ekran tv olduğundan dolayı tel başıma indirip geri yerine takmak imkansız.
Bu seri no'su: 7481159500031
Çok teşekkür ediyorum ilginiz için.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG-20181002-WA0002.jpg

Biliyorum resim net değil. Ama büyük ekran tv olduğundan dolayı tel başıma indirip geri yerine takmak imkansız.
Bu seri no'su: 7481159500031
Çok teşekkür ediyorum ilginiz için.

IMG_20181002_2054497ff69e894556d608.jpg

CORE versiyonu burada yazıyor sanırım.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt