TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Adem Helvacı Ado
TEKNOwest teknovest

Adem hocam 55UA9400 için full yazılıma ihtiyacım, var saygılaımla.

IMG_20181005_151532cbc41ca9b4169be8.jpg
cihaz ait full yazılım

M Çevrimdışı

mohtar

Yeni Üye
27 Eyl 2018
4
38
wifi kartında problem olabilir . servise tamire giden her tv nin yazılımını kontrol ediceğini zannetmem.
Hocam fabrika ayarlarina döndüm bağlandı sonra gene koptu yeni yazılımı ilk yüklediğim de ilk bağlandı sonra gene koptu yazılım yüklemeden önce de aynısını yapiyordu

M Çevrimdışı

mavibt

Yeni Üye
25 Ağu 2018
16
43
Merhaba Adem Helvacı Ado Adem bey ve TEKNOwest teknovest daha öncede yazmıştım ama arada mesajım aralarda kaynadı galiba Adem bey sizde yoğunluktan çok ilgilenemediğinizi biliyorum, ama benim problemim halen çözülmedi mümkünse alıntıda belirtmiş olduğum 3.6.6y mb90_3 yazılımı tekrar geri yüklemek ve her televizyonu açtığımda uydu cihazını açıp kapama derdinden kurtulmak istiyorum. Daha önceki yazmış olduğum mesajlar sıra numarası ile aşağıdaki gibidir. İlginizden dolayı şimdiden teşekkür ederim. Saygılar, selamlar iyiçalışmalar.

1- "Merhaba @Ado hocam Tv 42PF8575 42" 3d Smart cihazda smart center da tivibu uygulamasına girdiğim de yada youtube uygulamasına girince cihaz yeniden açılıp kapanmakta yeni yazılım mevcut ise eklemenizi rica ederim. ilginizden dolayı şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim saygılarımla. Cihaz SN : 7278622 400138 "

2- "Merhaba Adem @Ado Bey cihaz üzerindeki yazılım V3.6.6.y Mb90_3 versiyondur. Dün mesajı acele ile yazdığımdan belirtmeyi unutmuşum lütfen kusura bakmayın. Sizin vermiş olduğunuz yazılım V3.6.2.H versiyon bu yazılım ile versiyonu düşürmüş olmayacak mıyız? Yardım ve ilginizden dolayı teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.Ayrıca harcadığınız zaman ve emek için teşekkür ederim. Saygılarımla.
Ado :Kök yazılım sürümleri düşük olur genelde. TV yi kurtarıp sonra upgrade etmek genel geçer uygulamadır. "

3- "Merhaba @Ado Adem Bey yazılımı bu gün yüklemek nasip oldu. Tekrar emeğinize sağlık, yazılımı yükledikten sonra kablolu ve kablosuz ağlar etkinleştirme olmuyor. Bu yüzden tivibu smart ve youtube çalışmıyor. üzerine update edebileceğim yazılım daya yeni versiyon full yazılım mevcut ise tv yi update etmek istiyorum. Cihaz şuanda ağda kullanılamıyor. ilginizden dolayı teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla. "

4- "Yeniden Merhaba Adem Bey @Ado cihaza yani tv ye ikinci bir hdmı bir cihaz daha bağladım fakat hdmılarda algılama problemleri oluşmaya başladığını fark ettim. Tv yi standby a aldığınızda yeniden tvyi açtığınızda hdmı daki cihazları görmüyor ve diğer hdmı cihazların fişini takıp çıkartıktan sonra tv hdmıları algılamaktadır. update yazılımını dörtgözle bekliyorum. İyi çlışmalar dilerim. Saygılarımla. "

Geri
Üst Alt