B Çevrimdışı

berker22

Yeni Üye
27 Kas 2021
5
32
IMG_20211121_105019.jpg
. Merhaba abilerim kardeşlerim 49 ud 9300 vestel tv açılmıyor alt kırmızı ışığı sürekli yanıp sönüyor seri no resmini ekledim full yazılıma ihtiyacım var şimdiden Allah razı olsun

W Çevrimdışı

Wolfnight

Yeni Üye
27 Kas 2021
1
23
Merhaba bugün televizyonumu yazılım için tarattırdığımda v. 33.14. Sürüm var ama 33.17 sürümüne yükseltme yazısında çıkıyor ama yüklenmiyor bu sürümü gönderebilicek var mı. Yazılımı yüklediğimiz ne gibi farklar olacaktır.

I Çevrimdışı

irmakatilla

Yeni Üye
26 Kas 2021
3
32
Cvp: VESTEL Üretimi tüm ürünler için FULL yazılım talep konusu

Herkeze merhaba öncelikle bizlere vakit ayırıp hiç sıkılmadan usanmadan.. yardımcı olan kıymetli forum yöneticisi abilerimize teşekkürlerimi sunarım..
bende bir youtube :) zede olarak... bir kaç deneme sonrası.. full yazılıma.. ihtiyaç duymaktayım.. şimdiden teşekkür ederim .
WhatsApp-Image-2021-11-27-at-22.45.54.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,957
Merhaba bugün televizyonumu yazılım için tarattırdığımda v. 33.14. Sürüm var ama 33.17 sürümüne yükseltme yazısında çıkıyor ama yüklenmiyor bu sürümü gönderebilicek var mı. Yazılımı yüklediğimiz ne gibi farklar olacaktır.
Tv yi ilk kuruluma dönderip tekrar yazılım aratın güncelleme yüklenecektir. Yüklenmez ise yazılımı bulduğu ekranda 5 Dakika bekleyin sonra evet seçin.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,957
Herkeze merhaba öncelikle bizlere vakit ayırıp hiç sıkılmadan usanmadan.. yardımcı olan kıymetli forum yöneticisi abilerimize teşekkürlerimi sunarım..
bende bir youtube :) zede olarak... bir kaç deneme sonrası.. full yazılıma.. ihtiyaç duymaktayım.. şimdiden teşekkür ederim .
Yazılım link

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,957
Verilen yazılımı yükleyin tv çalışırsa sonucu yazın YouTube yazılımı linki de verilir.

B Çevrimdışı

berker22

Yeni Üye
27 Kas 2021
5
32
Yazılım link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.
Bu yazılımı yükleme prosedürü budur.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
hocam merhaba yazılanları harfıyen uyguladım ama kırmızı led sürekli tanıp sönüyor tv tepki vermiyor

A Çevrimdışı

alfax

Yeni Üye
28 Kas 2021
1
44
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
vestel 49ub8300 açılmıyor du ,sayenizde full kurulum dosyalarını zip ten çıkarıp klasörsüz fat32 usb ye attım,tv nin fişini çekip ,usb yi yan taraftaki usb yuvasına taktım ,fişi takarken kumandanın OK tuşunu basılı tuttum ve kırmızı led hızlı yanıp sönmeye başlayınca bıraktım kısa sürede yükleyip vestel yazısı sonrasında ilk kurulum menüsü geldi.

Bu işlemler bittikten sonra mb120 için güncel çekirdek dosyasını indirin USB ye atın

TV açıkken Menü +1505 ile 2.45.32 versiyonuna yükseltin,görüntü kalitesi iyileşiyor full dosyada gelen eski sürüm .

Çok çok teşekkürler ,tabii keşke durup dururken bu arızayı yapmasaydı.Arıza da şöyle oldu, standby da normal kapatılmış bekleyen tv yi açtım.TV+ a geçsin diye giriş tuşuna bastım menü çıkmadı sonra tekrar tekrar bastım tv kapandı açılırken bu döngüye girip vestel yazısı görünüp kapanıyordu .

Şu an tv eski haline geldi yerli üretim kullanmanın faydaları her türlü yardımda bulunuyor :))

Arıza yaşayanlar , full yazılım yüklenecek sonra üzerine güncelleme için çekirdek yazılım,ben önce çekirdek yazılım denediğim için hızlı yanıp sönüp başlamıyordu :)

Son düzenleme:
Y Çevrimdışı

yurekliemin

Yeni Üye
28 Kas 2021
10
22
1638120767988.jpg

Abilerim hayırlı akşamlar. Televizyonum bu acilen bana full yazılım gönderebilir misiniz? Bir eşeklik edip yanlış yazılım yüklemem sonucu tv den verim alamıyorum. Başka bir yazılım yükledim ama MB95 anakartın yazılımı o. Onda da kanallar çekmiyor sinyal gelmiyor tv ye.

Geri
Üst Alt