Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
teşekkürler önerinize uyup kurmayacağım
yalnız vestel den de umduğumu bulamadım
televizyonu aldığım tarihte muadillerine göre ucuzda değildi. keşke lg veya samsung alsaymışım diyorum şimdi. bir ürüne hiç destek verilmez mi. sat arkasında durma. olacak iş değil. smart tv satıyorsun içi boş, geliştireceğini söylüyorsun, ki görüyoruz ki. geliştirme diye bir şey yok tamamen yalan. bir de çıkıp da neden yerli ürün almıyorsunuz diye serzenişte bulunuyorlar. siz ilk önce sattığınız ürünün hakkını verin insanlar zaten alır. ben kendi payıma bir daha vestel tv almam.
bu arada bilgilendirmeniz için teşekkür ederim

Serzenişlerinizde kısmen haklı olsanız da tamamına katılmam mümkün değil. Bahsi geçen ürün yıllardır forumlarda yazdığım üzere geliştirme anlamında teknolojik ömrünü tamamlamış bir üründür. ben SAMSUNG markasının 5 sene önceki bir modeline X yerine Y yazılımını güncelleyerek güncel tüm teknolojyi 5 yaşındaki tv ye sunduğunu hiç görmedim, Sizden ricamdır böyle bir örnek var ise lütfen bize sununuz.

Tv nizinin size satıldığı dönemde yapacağı vaat edilen ama yapamadığı her konu için kesinlikle yasal olarak da etik olarak da hak sahibisiniz ve sonuna kadar da hakkınızı aramalısınız.

Ancak tv nin üretildiği yıllara hitap etmeyen bir uygulama için üreticinin destek vermiyor veya veremiyor olmasını çok eleştirbilirmiyiz bunu tartışmaklazım diye düşünüyorum :ok

A Çevrimdışı

ahmet?

Yeni Üye
15 Eyl 2018
6
47
ürünü satın aldığım yıldan bu zamana kadar hiç güncelleme almadı. nasıl şikayet etmeyeyim. hiç bir firmayı kötülemeye çalışmıyorum. elimde bir ürün var alırken iyi de pata ödedim ve sonuç olarak cihaza hiç bir şey katmadılar. ilk yılda da bir yenilik olmadı, şu anda bir yenilik yok.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
ürünü satın aldığım yıldan bu zamana kadar hiç güncelleme almadı. nasıl şikayet etmeyeyim. hiç bir firmayı kötülemeye çalışmıyorum. elimde bir ürün var alırken iyi de pata ödedim ve sonuç olarak cihaza hiç bir şey katmadılar. ilk yılda da bir yenilik olmadı, şu anda bir yenilik yok.

Azizim adamlar sunmuş, ben de size verdim, ancak yüklemenizi önermediğimi belirttim. Ben önermdim diye siz yüklememek zorunda değilsiniz.

Sonuçta ürün üreticisi daha güncel bir yazılım sunmuş, biz de sizin ulaşmanızı sağlamışız. yanında da kişisel fikrimizi belirtmişiz.

Siz nasılki marka kötülemediğinizi söylüyorsanız ben de zaten marka korumuyorum, sadece ithamlarınız yersiz onu belirtmeye çalışıyorum.

Uygulamalar ile ilgili de yine firm size satış esnasında ''NETFLİX de vereceğim '' demişse ve vermiyorsa haklısınız diyorum.

ncak bakınız şu forumdaki ürün araştıran arkadaşlara, göreceksiniz ki tv satın almadan evvel gelip araştırıp NETFLİX OLAN veya IPTV izleyebileceğim, şeklind arama/araştırma yapıyorlar.

Amacım sizi de eleştirmek değil lakin zamanında kullanım amacınıza uygun bir tv almamışsnaız, buradan üreticiye laf söylemek de bana göre yersiz oluyor biraz.

Saygılyla :ok

A Çevrimdışı

ahmet?

Yeni Üye
15 Eyl 2018
6
47
ben size söylemiyorum ki, siz üstünüze alınmayın, hatta size teşekkür ederim, yardımlarınız için. cihaz üzerinde bir güncelleme menüsü var bu oradan gelmeliydi. benim günceleme olup olmadığını araştırmak zorunda kalmamam lazım dı. iyi bir firma bunu müşterisine verir. herşey netflix veya başka bir uygulama ile bitmiyorki. aldığımdan beri hiç bir uygulamasını yenilemedi. sizde kabul etmelisiniz ki bu ürünleri bedava almıyoruz. en azından bir arayüz yenileyebilirlerdi. ama insanlar pişkin olunca ona bile gerek duymuyor.
geçen hafta müşteri hizmetlerini aradım, yetinmedim servisine gittim hapsi de bu cihaz çıktığından beri güncelleme almadı diyor. müşteri hizmetleri de aynısını söylüyor. iki gün oyaladılar beni, firma çalışanları yeterli bilgiye sahip değilse benim suçum mu yine şirketin suçu. nasıl şikayet etmeyim.
sonradan şans eseri internetten size denk geliyorum, sizde yeni sürüm var diyorsunuz. bunu şirket çalışanlarının, bana hizmet veren görevlilerin söylemesi lazım. ve eğer bu yazılım sıkıntısız bir yazılım ise kendilerinin bu yazılıma ulaşmamızı sağlaması lazım, diye düşünüyorum.
neyse amacım polemik yaratmak değildi sadece ben memnun kalmadım.
inanın müşteri hizmetlerinde veya serviste çalışanlar bu konu ile sizin zaman ayırdığınız kadar ilgilense zaten problem kalmazdı.
verdiğiniz bilgiler için size teşekkür ederim.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
ben size söylemiyorum ki, siz üstünüze alınmayın, hatta size teşekkür ederim, yardımlarınız için. cihaz üzerinde bir güncelleme menüsü var bu oradan gelmeliydi. benim günceleme olup olmadığını araştırmak zorunda kalmamam lazım dı. iyi bir firma bunu müşterisine verir. herşey netflix veya başka bir uygulama ile bitmiyorki. aldığımdan beri hiç bir uygulamasını yenilemedi. sizde kabul etmelisiniz ki bu ürünleri bedava almıyoruz. en azından bir arayüz yenileyebilirlerdi. ama insanlar pişkin olunca ona bile gerek duymuyor.
geçen hafta müşteri hizmetlerini aradım, yetinmedim servisine gittim hapsi de bu cihaz çıktığından beri güncelleme almadı diyor. müşteri hizmetleri de aynısını söylüyor. iki gün oyaladılar beni, firma çalışanları yeterli bilgiye sahip değilse benim suçum mu yine şirketin suçu. nasıl şikayet etmeyim.
sonradan şans eseri internetten size denk geliyorum, sizde yeni sürüm var diyorsunuz. bunu şirket çalışanlarının, bana hizmet veren görevlilerin söylemesi lazım. ve eğer bu yazılım sıkıntısız bir yazılım ise kendilerinin bu yazılıma ulaşmamızı sağlaması lazım, diye düşünüyorum.
neyse amacım polemik yaratmak değildi sadece ben memnun kalmadım.
inanın müşteri hizmetlerinde veya serviste çalışanlar bu konu ile sizin zaman ayırdığınız kadar ilgilense zaten problem kalmazdı.
verdiğiniz bilgiler için size teşekkür ederim.

Rica ederim azzim ne demek, benim de amacım kimseyi zor durumda bırakmadan ara yolu bulabilmek aslında.
VESTEL in çok mücadele içerisinde olduğunu gördüğümden dolayı emek veriyorum, VESTEL tüketicilerinin sadakatini gördüğümden dolayı emek veriyorum ve istiyorum ki her iki taraf da üzülmesin.

Ancak sizin örnekte olduğu gibi yetersiz kaldığımız noktalar da oluyor elbette.

Bu gibi kaliteli ve içeriği bilgi yüklü tartışmalarımızın devam etmesi dileklerimle.

Görüşmek üzere :ok

M Çevrimdışı

mbulut23

Yeni Üye
15 Kas 2017
43
69
Adem hocam merhaba sn: 7147604400272 vestel smart 32PF7175B 32 çöktü full faz2 v2.2.4t güncel yazılım yada orjinal yazılım ihtiyacım için desteğini rica ederim. Teşekkür ederim Saygılarımla.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem hocam merhaba sn: 7147604400272 vestel smart 32PF7175B 32 çöktü full faz2 v2.2.4t güncel yazılım yada orjinal yazılım ihtiyacım için desteğini rica ederim. Teşekkür ederim Saygılarımla.

Saygı bizden güzel kardeşim.

Rica etsem ve zahmet olmazsa yarın saat 11:00 dolaylarında bana hatırlatacak bir mesaj atarmısınız, Yarın Hemen halledelim sorununuzu :ok

M Çevrimdışı

mavibt

Yeni Üye
25 Ağu 2018
16
44
Merhaba Adem Helvacı Ado Adem Bey yazılımı bu gün yüklemek nasip oldu. Tekrar emeğinize sağlık, yazılımı yükledikten sonra kablolu ve kablosuz ağlar etkinleştirme olmuyor. Bu yüzden tivibu smart ve youtube çalışmıyor. üzerine update edebileceğim yazılım daya yeni versiyon full yazılım mevcut ise tv yi update etmek istiyorum. Cihaz şuanda ağda kullanılamıyor. ilginizden dolayı teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla.
Yeniden Merhaba Adem Bey Adem Helvacı Ado cihaza yani tv ye ikinci bir hdmı bir cihaz daha bağladım fakat hdmı larda algılama problemleri oluşmaya başladığını fark ettim. Tv yi standby a aldığınızda yeniden tvyi açtığınızda hdmı daki cihazları görmüyor ve diğer hdmı cihazların fişini takıp çıkartıktan sonra tv hdmıları algılamaktadır. update yazılımını dörtgözle bekliyorum. İyi çlışmalar dilerim. Saygılarımla.

Merhaba Adem Helvacı [IMG]https://tavsiyeforumu.com/data/avatars/s/0/363.jpg?1527372547[/IMG] Adem Helvacı Ado Adem Bey yazılım konusunda yeni 3,6,6 mb90_3 yazılımı yeniden yüklesek de hiç yoktan hdmı lardaki problemleri ortadan kaldırsak çok memnun olucam. Tekrar ilginizden dolayı teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla.

M Çevrimdışı

mbulut23

Yeni Üye
15 Kas 2017
43
69
Adem hocam merhaba GECE MESAJ atmıştım gündüz saat 11 de hatırlatmamı istemiştiniz.
anakart no 10085770 23136058 Tv seri no: 7147604400272 Vestel smart 32PF7175B 32 çöktü full faz2 v2.2.4t güncel yazılım yada orjinal yazılım ihtiyacım için desteğini rica ederim. Teşekkür ederim Saygılarımla.

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

mbulut23

Yeni Üye
15 Kas 2017
43
69
Adem hocam merhaba GECE MESAJ atmıştım gündüz saat 11 de hatırlatmamı istemiştiniz. galiba yoğunluktan vakiniz olmadı Tv seri no: 7147604400272 Vestel smart 32PF7175B 32 çöktü full faz2 v2.2.4t güncel yazılım yada orjinal yazılım ihtiyacım için desteğini rica ederim. Teşekkür ederim Saygılarımla.
Anakart no 10085770 23136058

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

engin1975

Yeni Üye
16 Eyl 2018
3
49
Merhaba hocam TELEFUNKEN 49TF6520 Smart Led TV SN:7942366 700643 ürün için güncel yazılım varmı ? ve buna VESTEL yazılımı yükleyebilirmiyiz bir sıkıntı olurmu?

20180917_130505.jpg

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem hocam merhaba GECE MESAJ atmıştım gündüz saat 11 de hatırlatmamı istemiştiniz.
anakart no 10085770 23136058 Tv seri no: 7147604400272 Vestel smart 32PF7175B 32 çöktü full faz2 v2.2.4t güncel yazılım yada orjinal yazılım ihtiyacım için desteğini rica ederim. Teşekkür ederim Saygılarımla.

Geri
Üst Alt