Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado hocam 1. Sayfadan 3.6.6 y ui yükledim bu seferde hd yayınları ve youtube videolarını açmamaya başladı tv hd yayınlarda video yok diyor you tube da ise video seçiyorum yükleniyor mesajında kalıyor tv acil yardım

Benbu sorunu ilk defa sizden duymuyorum maalesef ve hatta incelediğim birkaç üründe sadece youtube değil kendi bünyesinde mevcut olan belli başlı smart uygulamalarını dahi eski sürümler olmaları gerekçesi ile açamıyor, Ürünün ram belleğindeki kapasite yetersizliği nedeniyle de ürüne daha üst sürümleri yükleymiyoruz zira en az 100 tv de hüsranla sonuçlandı bu girişim.

VESTEL kanadı MB9X serisi için fz3 e geçiş yapmak üzere çalışmalar yaptı ancak bunlar da pek olumlu sonuç getirmedi zira bana göre anakartların donanımsal özellikleri günümüz uygulamaları için yetersiz kalıyor.

Forum ortamlarından edineceğiniz yazılımlar ile çözüm üretmeye çalışmamanızı tavsiye ederim.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Selamlar,İçin tam yazılım (full software) gerekiyor TELEFUNKEN D42F275N3C mainboard 17MB95M, ekran VES420UNDL-2D-N03 SN:7258818 400372

telefunken-etiketa-poklopacec2779dda7fc0a80.jpg

17mb95m-etikete.jpg

17MB95M.jpg
Yurtdışından mı yazıyorsunuz acaba? Ürünüüz ihraç ürün kapsamında bu nedenle yardımcı olamıyorum üzgünüm :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
selamlar
48 FA 8200 MODEL
7610978 600154 SERİ NUMARALI VESTEL SMART TV CİHAZIM VAR
GÜNCEL YAZILIMINI BULAMADIM
YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
AYRICA BU CİHAZA NETFLİX UYGULAMASI YÜKLEMENİN BİR YOLU VARMI
BİLGİSİ OLAN PAYLAŞIRSA İYİ OLUR
Şu an hangi sürüm yüklü üzerinde?
bir de mümkünse servis menü resmi paylaşırmısınız lütfen :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Hello Adem Helvacı Ado ,

I have a Medion TV from Germany. This one has a Vestel MB130 board.
Can you give me the Full Software or is that not possible?
Serial number would be possible:
SN: 7894470 701287

Thank you for your reply :)

Hello dear friend, When I check the serial number of your TV on the system, I see that this is an export product. The problem is that I have no access to root software for my exported products. What kind of problem do you have right now?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem bey aralarda kaynadım mı yoksa yazılım mı yok :) yoğunsunuz biliyorum ama yardımcı olursanız sevinirim. tv açıp bu işi kökten halletmek istemiyorum.

Yazılım onularına uzun süre zaman ayıramadım kusura bakmayın lütfen.

Aşağıdai yazılımı deneyerek bilgi veririmisiniz lütfen :ok

A Çevrimdışı

ahmet?

Yeni Üye
15 Eyl 2018
6
47
Şu an hangi sürüm yüklü üzerinde?
bir de mümkünse servis menü resmi paylaşırmısınız lütfen :ok

V.3.7.6k sürümü yüklü zaten aldığımdan bu zamana kadar hiç güncellenmedi.
bu televizyona netflix yüklenebilirmi.

IMG_20180916_102501.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

birde bu tv hiç güncelleme aldımı, aldıysa paylaşırsanız sevinirim

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
V.3.7.6k sürümü yüklü zaten aldığımdan bu zamana kadar hiç güncellenmedi.
bu televizyona netflix yüklenebilirmi.

IMG_20180916_102501.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

birde bu tv hiç güncelleme aldımı, aldıysa paylaşırsanız sevinirim
Swifle özellikli (Döner boyunlu) tv lerdi çok severdim bunları :))

Evet bu tv de K nın üstünde sürüm var hatta forumumuzda da mevcut ancak netflix konusunu inanın bilemiyorum hiç denemedim, Forumda soran çok arkadaşımız var ve ben MB9X olması nedeniyle maceraya atılmamaları yönde telkinde bulunurum hep kendilerine :ok

A Çevrimdışı

ahmet?

Yeni Üye
15 Eyl 2018
6
47
Swifle özellikli (Döner boyunlu) tv lerdi çok severdim bunları :))

Evet bu tv de K nın üstünde sürüm var hatta forumumuzda da mevcut ancak netflix konusunu inanın bilemiyorum hiç denemedim, Forumda soran çok arkadaşımız var ve ben MB9X olması nedeniyle maceraya atılmamaları yönde telkinde bulunurum hep kendilerine :ok
Buradan link verebilir misiniz. Bulamadım.
Bu verdiğiniz sürümü kurmalımıyım

A Çevrimdışı

ahmet?

Yeni Üye
15 Eyl 2018
6
47

Daha önce de yazdığım gibi ben önermiyorum zira güvenmiyorum 9X lere, ancak ürüne tanımlı olan üst sürüm çekirdek yazılım bu :ok
teşekkürler önerinize uyup kurmayacağım
yalnız vestel den de umduğumu bulamadım
televizyonu aldığım tarihte muadillerine göre ucuzda değildi. keşke lg veya samsung alsaymışım diyorum şimdi. bir ürüne hiç destek verilmez mi. sat arkasında durma. olacak iş değil. smart tv satıyorsun içi boş, geliştireceğini söylüyorsun, ki görüyoruz ki. geliştirme diye bir şey yok tamamen yalan. bir de çıkıp da neden yerli ürün almıyorsunuz diye serzenişte bulunuyorlar. siz ilk önce sattığınız ürünün hakkını verin insanlar zaten alır. ben kendi payıma bir daha vestel tv almam.
bu arada bilgilendirmeniz için teşekkür ederim

Geri
Üst Alt