M Çevrimdışı

mavibt

Yeni Üye
25 Ağu 2018
16
44
Merhaba Adem Helvacı Ado Adem Bey yazılımı bu gün yüklemek nasip oldu. Tekrar emeğinize sağlık, yazılımı yükledikten sonra kablolu ve kablosuz ağlar etkinleştirme olmuyor. Bu yüzden tivibu smart ve youtube çalışmıyor. üzerine update edebileceğim yazılım daya yeni versiyon full yazılım mevcut ise tv yi update etmek istiyorum. Cihaz şuanda ağda kullanılamıyor. ilginizden dolayı teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla.
Yeniden Merhaba Adem Bey Adem Helvacı Ado cihaza yani tv ye ikinci bir hdmı bir cihaz daha bağladım fakat hdmılarda algılama problemleri oluşmaya başladığını fark ettim. Tv yi standby a aldığınızda yeniden tvyi açtığınızda hdmı daki cihazları görmüyor ve diğer hdmı cihazların fişini takıp çıkartıktan sonra tv hdmıları algılamaktadır. update yazılımını dörtgözle bekliyorum. İyi çlışmalar dilerim. Saygılarımla.

C Çevrimdışı

CANHARPUT

Yeni Üye
28 Ağu 2018
8
47
Adem Helvacı Ado adem bey HOCAM MERHABA BENDE 40PF7120 40 İNC LED TV VAR SERİ NO SU 7216204-400073 ÇEKİRDEK SÜRÜMÜ DÜZELTİYORUM ** ** *** *** 3.3.8 C **** FUL YAZILIM VE ÇEKİRDEK YAZILIM ATARMISINIZ. BİDE KODİ UYGULAMALARINI YÜKLEYEB İLİYORMUYUZ TV YE BU KONUDA BİLGİ ALABİLİRMİYİM televizyon kafasına göre davranıyor şu aralar yani yayın var olduğu haliyle İNTERNETE GİRİP ÇIKINCA YAYIN bulunamıyor. internete girebildiğim halde YAYINA SİNYAL YOK DEDİĞİ İÇİN giremiyorum. You Tube A girebildiğim halde internet bağlantısı yok mesajı alıyorum vs. programı bi güncellemesi geldi herhalde bi yükleyeyim de kendine gelsin

S Çevrimdışı

sarper28

Aktif Üye
24 Şub 2018
221
Adem Helvacı Ado hocam izne çıktın sanırım dönünce bana da full yazılım atar mısın?

20180812_185242.jpg

Adem Helvacı Ado hocam profillerle uğraşırken biraz bozdum yazılımı sanırım(mute basında tv komple tepki vermiyor kumandaya) full yazılım çözerse gönderiver sana zahmet.

Birde Vestel'in sitesinden indirmeye çalıştım ben fakat serial no olarak ne gireceğimi bilemedim bir türlü.

auz131 Çevrimdışı

auz131

Yeni Üye
14 Ağu 2018
6
39
selamlar bilindik bir sorun yazılımla çözülebilecek bir sorun aslında ama otomatik güncelleme gelmedi güncel program varmıdır fikrim yok sizden ricam varsa bana yardımcı olurmusunuz. yoksa sorunu farklı yoldan halledeceğim :) sorun kulaklık çıkışından bağlandığınızda kulaklık sesinin ayrı yerden kısılması tv sesinin ayrı yerden kısılması. bu kadar saçma birşey olamaz :) kulaklık takılınca ana sesle senkron kısılsa iş çözülecek ama arkadaşlar yapmamış servisle görüşüncede ne yazıkki öyle diyorlar. illa bana farklı yoldan hallettirecekler :) kolay gelsin şimdiden teşekkürler.

CAM01118.jpg

Adem bey aralarda kaynadım mı yoksa yazılım mı yok :) yoğunsunuz biliyorum ama yardımcı olursanız sevinirim. tv açıp bu işi kökten halletmek istemiyorum.

C Çevrimdışı

CANHARPUT

Yeni Üye
28 Ağu 2018
8
47
Adem Helvacı Ado adem bey HOCAM MERHABA BENDE 40PF7120 40 İNC LED TV VAR SERİ NO SU 7216204-400073 ÇEKİRDEK SÜRÜMÜ DÜZELTİYORUM ** ** *** *** 3.3.8 C **** FUL YAZILIM VE ÇEKİRDEK YAZILIM ATARMISINIZ. BİDE KODİ UYGULAMALARINI YÜKLEYEB İLİYORMUYUZ TV YE BU KONUDA BİLGİ ALABİLİRMİYİM televizyon kafasına göre davranıyor şu aralar yani yayın var olduğu haliyle İNTERNETE GİRİP ÇIKINCA YAYIN bulunamıyor. internete girebildiğim halde YAYINA SİNYAL YOK DEDİĞİ İÇİN giremiyorum. You Tube A girebildiğim halde internet bağlantısı yok mesajı alıyorum vs. programı bi güncellemesi geldi herhalde bi yükleyeyim de kendine gelsin
Adem Helvacı Ado hocam 1. Sayfadan 3.6.6 y ui yükledim bu seferde hd yayınları ve youtube videolarını açmamaya başladı tv hd yayınlarda video yok diyor you tube da ise video seçiyorum yükleniyor mesajında kalıyor tv acil yardım

H Çevrimdışı

Harun987

Yeni Üye
7 Eyl 2018
10
37
Merhaba Ado Hocam,

TV ile ugrasirken maalesef brick oldu acaba bana Full Yazilim yollayabilir misin?

da arattim ama hicbirsey cikmadi.

TV Seri No : 7673837 600293

N Çevrimdışı

Next55

Yeni Üye
29 Nis 2018
5
36
Hello Adem Helvacı Ado ,

I have a Medion TV from Germany. This one has a Vestel MB130 board.
Can you give me the Full Software or is that not possible?
Serial number would be possible:
SN: 7894470 701287

Thank you for your reply :)

S Çevrimdışı

Sabahudin

Yeni Üye
13 Eyl 2018
16
59
Selamlar,İçin tam yazılım (full software) gerekiyor TELEFUNKEN D42F275N3C mainboard 17MB95M, ekran VES420UNDL-2D-N03 SN:7258818 400372

telefunken-etiketa-poklopacec2779dda7fc0a80.jpg

17mb95m-etikete.jpg

17MB95M.jpg

A Çevrimdışı

ahmet?

Yeni Üye
15 Eyl 2018
6
47
selamlar
48 FA 8200 MODEL
7610978 600154 SERİ NUMARALI VESTEL SMART TV CİHAZIM VAR