Tylerdurden Çevrimdışı

Tylerdurden

Aktif Üye
13 Nis 2018
84
Benden ne istediyseniz onu paylaştım. Yükleme olmuyorsa eliimden bir şey gelmez.
bizim bu tvye uygun toshiba yada vestelin yazılımı varmıdır hocam onu denesek belki açılır şayet yerde açılırsa en azından geri jvc ye döneriz dönmezsede sorun değil yeterki açılsın

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado Hocam full yazılımı neyse geçtik :)) yoğunsun hatta tatil moddasın galiba da bu panel bilgilendirmesindeki hata için bi çözüm önerini bekliyorum ne yapalım
Pazar Tatilsiz, sabah 9 gece 12 temposu ile geçen bir yaz mevsiminde Bayram molası bize de lazımmış :)

F Çevrimdışı

ferdi1978

Yeni Üye
24 Ağu 2018
35
46
Sayin hocam benim sorunum şu yotube ve smart bolumune girmeme sorunu var fişi cikarip taktigim zaman girsede sonra yine ayni sorunla karşi karşiyim ,full yazilim atsam duzelirmi bu modele full yaziliminiz varsa cok sevinirim şimdiden
çok çok teşekkür ediyorum.
model uhd 40298
SN-8034136800048
IMG_1252.jpg

Son düzenleme:
I Çevrimdışı

Ibrahimcck_

Yeni Üye
22 Ağu 2018
7
24
Selamlar. televizyonun kartı değişmişti geldi fişe taktığımızda vestel ekranı geliyor kırmızı ışığı yanıp sönmeye başlıyor daha gerisi gelmiyor kumandadan sadece açma kapama tuşu işlev görüyor ona da bastığımız zaman vestel ekranı geliyor sonra yine tekrarlıyor. internetten bi kaç bakındım yazılım falan işleri varmış. Adem Helvacı Ado hocam bana yardım edebilir misiniz?
teşekkürler..

model: 3D SMART 32PH8010D 32''
SN:7062786 300069​

M Çevrimdışı

mavibt

Yeni Üye
25 Ağu 2018
16
44
Merhaba Adem Helvacı Ado hocam Tv 42PF8575 42" 3d Smart cihazda smart center da tivibu uygulamasına girdiğim de yada youtube uygulamasına girince cihaz yeniden açılıp kapanmakta yeni yazılım mevcut ise eklemenizi rica ederim. ilginizden dolayı şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim saygılarımla. Cihaz SN : 7278622 400138

Tylerdurden Çevrimdışı

Tylerdurden

Aktif Üye
13 Nis 2018
84
Adem Helvacı Ado hocam onca işinin arasında bizimle ilgilendin şahsım adına sana çok teşekkür ederim. Tv nin çalışıp çalışmaması sorun değil sen zaten elinden geleni yaptın farkındayım iyki varsın varlığın insana güven veriyo kaldiki Vestel demekte güven demek en azından benim için öyle bir kurumun arkamda arkamızda olduğunu bilmek bile yeter adama bir tv alırken sadece fiyatı sadece özellikleri bıdı bıdı dememek gerekir Markasıda önemli garantiside.:ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Sayin hocam benim sorunum şu yotube ve smart bolumune girmeme sorunu var fişi cikarip taktigim zaman girsede sonra yine ayni sorunla karşi karşiyim ,full yazilim atsam duzelirmi bu modele full yaziliminiz varsa cok sevinirim şimdiden
çok çok teşekkür ediyorum.
model uhd 40298
SN-8034136800048
IMG_1252.jpg
3.62.13 ile denediniz mi?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado hocam onca işinin arasında bizimle ilgilendin şahsım adına sana çok teşekkür ederim. Tv nin çalışıp çalışmaması sorun değil sen zaten elinden geleni yaptın farkındayım iyki varsın varlığın insana güven veriyo kaldiki Vestel demekte güven demek en azından benim için öyle bir kurumun arkamda arkamızda olduğunu bilmek bile yeter adama bir tv alırken sadece fiyatı sadece özellikleri bıdı bıdı dememek gerekir Markasıda önemli garantiside.:ok

Kargo sorunu olmasa ''yolla tv yi ben halledeyim'' diyeceğim de, İşte mesafe büyük sorun.

Ben de üzülüyorum çözülemeyen durumlarda ancak elimden bir şey gelmiyor :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhaba Adem Helvacı Ado hocam Tv 42PF8575 42" 3d Smart cihazda smart center da tivibu uygulamasına girdiğim de yada youtube uygulamasına girince cihaz yeniden açılıp kapanmakta yeni yazılım mevcut ise eklemenizi rica ederim. ilginizden dolayı şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim saygılarımla. Cihaz SN : 7278622 400138

M Çevrimdışı

mavibt

Yeni Üye
25 Ağu 2018
16
44
Merhaba Adem Adem Helvacı Ado Bey cihaz üzerindeki yazılım V3.6.6.y Mb90_3 versiyondur. Dün mesajı acele ile yazdığımdan belirtmeyi unutmuşum lütfen kusura bakmayın. Sizin vermiş olduğunuz yazılım V3.6.2.H versiyon bu yazılım ile versiyonu düşürmüş olmayacak mıyız? Yardım ve ilginizden dolayı teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.Ayrıca harcadığınız zaman ve emek için teşekkür ederim. Saygılarımla.

Geri
Üst Alt