B Çevrimdışı

bakirci1453

Aktif Üye
19 Ağu 2018
78
3.62.13 (MB130) sürümüm vardı en son. tvyi kurcalarken bozdum yazılım vs heralde şimdi vestel yazısı geliyor kapanıyor. full yazılım gerekiyor. gece gece ne iş açtım başıma acilen yardımlarınızı bekliyorum değerli arkadaşlar
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

3.62.13 (MB130) sürümüm vardı en son. tvyi kurcalarken bozdum yazılım vs heralde şimdi vestel yazısı geliyor kapanıyor. full yazılım gerekiyor. gece gece ne iş açtım başıma acilen yardımlarınızı bekliyorum değerli arkadaşlar
Adem Helvacı Ado hocam desteğinizi bekliyorum full yazılım ihtiyacım var SN: 8053926 800133

Son düzenleme:
eyavuz Çevrimdışı

eyavuz

Yeni Üye
22 Ağu 2018
3
54
ne yaptımsa nafile açarken ışık yanıp sönüyor sonrasında kayboluyor ve sıyah ekranda kalıyor .
MODEL : 24SE5100 24''
SN:7518470 600110

ne yaptımsa nafile açarken ışık yanıp sönüyor sonrasında kayboluyor ve sıyah ekranda kalıyor .

Değerli Arkadaşlarım;

Günümüz koşullarında artık hepimizin bildiği üzere Dijital yaşamın kaçınılmazı ve temeli YAZILIM konusudur.

Yine bilindiği üzere FULL yazılımlar ürünümüzün yapı taşıdır.

Bu konu başlığı altında VESTEL üretiminde olan

VESTEL
REGAL
SEG
FİNLUX
HI LEVEL
TVİSİON
TELEFUNKEN
HİTACHİ

ve daha hatırlayamadığım tüm TV ürünlerinin FULL yazılımlarını paylaşmaya çalışacağım.

FULL yazılımlardaki sorun, boyutun büyük ve paylaşımın zaman alıyor olmasıdır bu nedenle sizlerden tek ricam, ''BULUNSUN'' mantığı ile yazılım talep etmemenizdir.

Bu Doğrultuda talepleriniz esnasında öncelikle TV seri numarası, sonrasında da yaşadığınız hangi soruna istinaden yazılım talep ettiğinizi yazmanızı rica ediyorum.

Yazılımları elimden geldiğince kısa sürede sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Konu zaman içerisinde revize edilecektir.

Merhaba ; televizyonumu d smart modunda ayarlayınca kanallar güncel olmayan kanallarla doluyordu yeni sdx listeside yüklesem d smart modunda eskiye dönüyordu yazılımını güncellersem olur diye düşündüm . yazılımı indirip formatladığım usb belleğğe atıp taktım menü+1505 ile yazılımı güncelledim . ancak olan oldu ve tv açılmadı.yardımınızı bekliyorum . teşekkürler.

Son düzenleme:
Tylerdurden Çevrimdışı

Tylerdurden

Aktif Üye
13 Nis 2018
84
Adem Helvacı Ado hocam neredesin tv hala brick durumda gözünü seveyim halledelim kurtaralım bu tv yi ısrarımın sebebi tv den çok memnunum senin tavsiyen ve inceleme paylaşımından sonra aldım servisi arasam tamir teklif edecekler anakart değişimi onu kabul etmesek ellerinde olmadığı için başka bir tv önerecekler en son ihtimal para iadesi teklif ederler lakin ben bu tvde ısrarlıyım güzel bi ürün iyikide incelemiş artısı eksisi yazıp bize sunmuşsun Allah senden razı olsun toplamda 7 tane aldık yakınlarımda dahil böyle bir sorun için tv yi kötülemem dediğim gibide vazgeçmem onun için acil yardımını bekliyorum
SN: 8036392 800977

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado hocam izne çıktın sanırım dönünce bana da full yazılım atar mısın?

20180812_185242.jpg
Selamlar; Yoktum uzun zamandır azizim.

Eylülden sonra full yazılım paylaşmaya bu başlıktam devam edeceğim :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado hocam neredesin tv hala brick durumda gözünü seveyim halledelim kurtaralım bu tv yi ısrarımın sebebi tv den çok memnunum senin tavsiyen ve inceleme paylaşımından sonra aldım servisi arasam tamir teklif edecekler anakart değişimi onu kabul etmesek ellerinde olmadığı için başka bir tv önerecekler en son ihtimal para iadesi teklif ederler lakin ben bu tvde ısrarlıyım güzel bi ürün iyikide incelemiş artısı eksisi yazıp bize sunmuşsun Allah senden razı olsun toplamda 7 tane aldık yakınlarımda dahil böyle bir sorun için tv yi kötülemem dediğim gibide vazgeçmem onun için acil yardımını bekliyorum
SN: 8036392 800977

B Çevrimdışı

bakirci1453

Aktif Üye
19 Ağu 2018
78

Adem Helvacı Ado hocam desteğinizi bekliyorum full yazılım ihtiyacım var SN: 8053926 800133
Adem Helvacı Ado hocam tvsiz kaldık 65UD8950 SN: 8053926 800133 için full yazılım bekliyorum. Saatte bir foruma giriyorum . Az önce mesaj atmışsınız. Bunuda görseniz dr yazılım diye bir mesaj görsem şimdiden teşekkür ederim

Tylerdurden Çevrimdışı

Tylerdurden

Aktif Üye
13 Nis 2018
84
indirdim ancak olmadı hocam:slap
Adem Helvacı Ado hocam mutlaka tepki verecek bi yazılım vardır usb anlamında sıkıntı yok daha önceki bi tv de olduğu gibi yüklemeye geçmiyo sürekli hızlı hız yanıp sönüyo ancak açılmıyor ok tuşuna basmadan usb takmadan fişe takıp açıncada sadece ışık açılır gibi yavaş yavaş yanıp sönüyo devamlı

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
273
panel bilgilendirmesi için sağol Ado hocam .. bide full yazılım linkinide alırsam sana zahmet bize eziyetle eski linkde "Maalesef, istediğiniz dosya mevcut değil. " diyor :)
65UB9100
101069031611600569
SN: 7696472 600569

bide ado hocam bu panel bilgilendiirmesindeki 65 panel kendini 50 zanediyorya öncelikle çözümü ve donanımsal yada yazılımsal netür problem çıkartır?
20180807_163457.jpg
Adem Helvacı Ado Hocam full yazılımı neyse geçtik :)) yoğunsun hatta tatil moddasın galiba da bu panel bilgilendirmesindeki hata için bi çözüm önerini bekliyorum ne yapalım

Geri
Üst Alt