Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhaba Adem Helvacı Ado, hocam;

Elimdek tv sanırım Vestel üretimi. Panel ve yazılım bilgisini öğrenebilir miyim zahmet olmazsa? buna ek olarak tepki süresi(ms) de merak ediyorum, son olarak ise tv'nin kronik bir sıkıntısı bulunmakta mıdır?

Teşekkürler.

49U7763DAT
10111914(1708)700121 - Parantez içerisindeki kısım kare ile çevrilmiş.

-SN: 7873826 700121

Samsung VA panel MB120 anakart
Yazılım sürümleri için çekirdek yazılım konusunu kontrol edebilrisiniz.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,848
Ek-Aciklama-1d262fa5df05f58db.jpg

Merhaba. Çalışan yazılımı yükleyip, 4725 tuşlayarak çıkan menünün fotoğrafını çekip buraya yükleyebilir misiniz?
Ürünün içinde farklı bir anakart olma ihtimali olabilir.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Hocam Merhabalar.

Youtube ve Netflıx de sorun yaşıyoruz. Kablolu ve kablosuz baglantıda da sorun var. TV bu uygulamaları açınca kıtleniyor ve fişini çekip takınca ancak yeniden açılıyor. En son çekırdek yazılımı yükledim ama çare olmadı. Rica etsem full yazılım paylasabılır misiniz.

Cekırdek Yazılım sürümü: v.3.62.24.0
TV: 65ud8900
SN 8050854 800056

WhatsApp-Image-2018-09-20-at-19.17.47-1.jpg
WhatsApp-Image-2018-09-20-at-19.17.47.jpg

M Çevrimdışı

mbulut23

Yeni Üye
15 Kas 2017
43
69
Sevgili Kardeşim;

Madem öyle kalem kalem şöyle anlatayım size.

Ben dosya boyutu vs bilmem, Benim için tek geçerli olan unsur televizyonunuzun seri numarası ve bende o televizyon için yazılmış olan o seri numarasının karşılığı olan yazılımdır. O seri numarasına kayıtlı tek bir yazılım var, o da size verdiğim yazılım.Dosya boyutlarındaki farkı ilk defa görmüyoruz, TV deki yazılım 1, gelen yazılım 1,5 oluyor bunda anormal bir şey yok. TV deki yazılım 96mb iken, yüklediğimiz yeni yazılım 140mb olabiliyor bunda da anormal bir durum yok kaldı ki eski yazılımın üzerine geliştirme yapılması nedeniyle bence dosya boyutlarının değişmesi gayet normal bir durum zaten. Yani dosya boyutları uymuyor diye o yazılım sizin tv nin yazılımı değil diye düşünüyorsanız çözümü VESTEL in kendisinde aramanız daha doğru bir yaklaşım olur diye düşünüyıorum. Ben yazılımcı değilim, yazdıklarınızı anlamıyor da olabilirim doğrudur, bu durumda yine benim yapabileceğim bir şey olmuıyor maalesef.
Adem Hocam Vestel'in ne yaptığını bilebilsem bu karmaşıklığa gerek Ama sağ olun ilgi ve alakanız için Tesadüf S [U]spartageo1[/U] kullanıcısına göndermiş olduğunuz yazılımı denedim oldu Çok çok teşekkür ederim Dolayısıyla oldu Sizin bilginiz olsun Saygılarımla.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Hocam Vestel'in ne yaptığını bilebilsem bu karmaşıklığa gerek Ama sağ olun ilgi ve alakanız için Tesadüf S [U]spartageo1[/U] kullanıcısına göndermiş olduğunuz yazılımı denedim oldu Çok çok teşekkür ederim Dolayısıyla oldu Sizin bilginiz olsun Saygılarımla.

2014 yılına ait şu yazılımı bulmuştum bunu da deneyebilirsiniz diyecektim ama konu çözüldü ise sorun yok

Geri
Üst Alt