By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,650
merhabalar. finlux 32fx415h tv anakart değişim sonrası ekran ters ve görüntü bozuk. yeni taktığım anakart telefunken ama modelleri aynı 17mb82s. panel yazılımı bulamıyorum yardımcı olabilirmisiniz?

10094263-27439717

pnl :23282056

şimdiden teşekkür ederim
Full yazılım link

U Çevrimdışı

uzun02

Yeni Üye
23 Eyl 2021
9
49
Lvds kablosunu kontrol edin gerekirse sök tak yapın kabloda sorun yoksa kablo soketinin etrafında smd parçalarda dizilim farkı vardır. Parçalar aynı pozisyonlarda dizili olmalıdır.

kobloyu sök tak yaptım ekranda düzeldi. çok teşekkür ederim .emeğinize sağlık
Lvds kablosunu kontrol edin gerekirse sök tak yapın kabloda sorun yoksa kablo soketinin etrafında smd parçalarda dizilim farkı vardır. Parçalar aynı pozisyonlarda dizili olmalıdır.
renkler yine gitti.acaba soketten mi yapıyor? kart üzerindeki herşey birebir eşit. uyumsuzluk olacağına pek ihtimal vermiyorum. usb den kanal listesini de yükledim sonrasında renkler bozulmaya başladı

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,650
kobloyu sök tak yaptım ekranda düzeldi. çok teşekkür ederim .emeğinize sağlık

renkler yine gitti.acaba soketten mi yapıyor? kart üzerindeki herşey birebir eşit. uyumsuzluk olacağına pek ihtimal vermiyorum. usb den kanal listesini de yükledim sonrasında renkler bozulmaya başladı
Kanal ile alakası yok lvds kablo tam takılmamıştır veya kabloda kırık vardır.

Y Çevrimdışı

yilmazakinci

Yeni Üye
23 Eyl 2021
2
36
Yazılım link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.
Kullandığınız flash bellek 4GB üzeri olmasın.
Bu yazılımı yükleme prosedürü budur.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Çok Teşekkür Ederim Saygıdeğer Ustam. Sayenizde Hallettim ve Servis İle Uğraşmadım. İyi İnsanlar İyi ki Varlar :-)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
F Frankle bir çok sayfaya bakmışsınız ve bazı paylaşımlara beğeni bazılarına da kızgın sinirli ifadeler bırakmışsınız. Yazılım ihtiyacınız veya teknik konuda desteğe ihtiyacınız varsa yardımcı olmaya çalışalım.
İfadesini gördüm de yazmadım, sevgili By_Trol By_Trol ,sanırım ecnebi kendisi,belki yazılım toplayıcısıdır ,lahavleeee :hihi

Geri
Üst Alt