Vestel tv yazılım yükleme ve netflix sorunu (UHD 48inç)

Z Çevrimdışı

zfrtng

Yeni Üye
23 May 2020
13
30
https://tavsiyeforumu.com/konu/vest...b120-mb130-mb140-cekirdek-yazilim-konusu.445/ sayfasında 3 adet sizinkinden güncel yazılım mevcut. sizin mb100 şaseniz mevcut.
ama sana tavsiyem https://tavsiyeforumu.com/konu/otel-menu-ile-hafiza-yedekleme-hotel-menu-memory-backup.2958/ formundaki tv yedeğini al, çünkü güncellemee ile alakalı sorun olursa en azından mevcut sürümün yedeği olur. bazı güncellemeler sonrası uygulama gidip gelebiliyor.
ayrıca alttaki linkleri de incele

Merhabalar,

Vestel MB100 cihazım var yönergeleriniz doğrultusunda MB100 CoreUpdate 2.15.25 yazılımıda güncelledim.

Fakat netflix yükleme yapamadım.
Tel ile bağlantı kurup veya tarayıcı üzerinden netflix açıyorum HTML5 tarayıcı olmadığı için izleme gerçekleştiremiyorum.

Bu cihaza netflix yüklenirmi yoksa başka bi şekilde olabilirmi yardımcı olurmusunuz?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
netflix yüklenirmi

Z Çevrimdışı

zfrtng

Yeni Üye
23 May 2020
13
30
Merhaba,
Hızlı geri dönüş için teşekkür ederim.

Linklerini verdiğiniz dosyaları indirdim. TOOLBOX ve profil dosyalarını fakat TV menüsünden usb operations seçeneğine tıklayıp usb çıkarttığımda açıklamada yazdığınız profil dosyaları gelmiyor.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Videoyu izleyin lütfen,ayrintili olarak hersey anlatiliyor.Dikkat etmeniz gerekenler;Farkli usb ile deneyin, fat32 formatli olsun,ve profil dosyalarini zipden cikarilmis halde usb ye kaydedin.

Z Çevrimdışı

zfrtng

Yeni Üye
23 May 2020
13
30
Ustam videoyu izledim. Dediklerini yaptım ama olmadı.

Profilleri USB kanalları yükleme bölümden alabildim. Sw profili videodaki gibi düzenledim.
Tekrar kanal yükleme ve usb operation bölümlerinden yükledim ama olmadı.

Tekrar yardımınızı rica ediyorum.

Z Çevrimdışı

zfrtng

Yeni Üye
23 May 2020
13
30
Ustam videoyu izledim. Dediklerini yaptım ama olmadı.

Profilleri USB kanalları yükleme bölümden alabildim. Sw profili videodaki gibi düzenledim.
Tekrar kanal yükleme ve usb operation bölümlerinden yükledim ama olmadı.

Tekrar yardımınızı rica ediyorum.
w

Ustam tekrar merhaba,

Dün dediklerimi defalarca denedım fakat yine olmadı bu sabah cekirdek sürümünütavsiye formundan aldığım stabil sürüme cevirdim ve usb operation bölümden sw profile dosyasını alabildim.

Sonrasında toolbox programı ile netflix dosyalarını falseden true çevirdim tekrar usb operationdan attım ama smart ekranına netflix amblemi gelmedi.
Telefondan acarak tvye yansıttım üyeliğimi girdim netflix çalışıyor ama cıktığımda tekrardan telefonla bağlanmam gerekiyor.

Yapabileceğim başka ne var lütfen yardım edin.

Z Çevrimdışı

zfrtng

Yeni Üye
23 May 2020
13
30
Ustam smart bölümünde ve menu bölümünde yaptım.

Yönergelerin hepsini uyguluyorum ama smart ekranına netflix düşüremedim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri