Önemli Vestel tv profil alma dosyaları -tümü-

F Çevrimdışı

feridunattar

Yeni Üye
19 Nis 2020
6
23
Söylediğiniz her şeyi ha
Dosyayi usb ye kaydetmissiniz,simdi usb yi televizyona takin menü ve 4725 tuslarina seri sekilde basin,acilan pencerede en altta usb operation var ona tiklayin,2 sn icinde profiller usb ye kayit olacak,islemleri sw olan ile yapacaksiniz.fis cekip takmayla yapmaniz gereken bir islem yok.
inanın bu işlemi defalarca yaptım. usb yi tv ye taktım. menü +4725 çok hızlı tıkladım çıkan ekrandan Usb Opearation tıkladım. ( işlemi en az 3 defa farklı usb dahil tekrarladım)
sonuç değişmedi. usbyi tv den çıkarıp bilgisayara taktım ama usb de DownloadProfile.mb100 dosyası duruyor. başka hiçbir şey yok :(

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
DownloadProfile.mb100 dosyası
önceki yazdiklariniz geride kaldigi icin son mesajinizi görmüstüm, islemleri dogru yapmissiniz
"DownloadSpi.mb100" "DownloadPq.mb100" indirdiginiz dosyadaki diger kartlara ait verinin iki tanesinin isimini bu sekilde degistirip usb ye atip denermisiniz bir islem olacak mi..ayrica usb icine mb110 ve mb120 download dosyalarinida koyun...

H Çevrimdışı

HLion

Aktif Üye
19 Nis 2020
50
23
televizyona turkcell tv yüklemek istedim vestel toolbox ile smart menüye girip disable yi enable yapıp kaydedip tv ye yükledim maksimum toplam 4 tane program enable halde yükledim tv açıldı fakat açtığım programlar gelmedi kapattıklarım gitmedi bu arada tv mb120

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Toolbox eski bir düzenleme uygulamasidir ,güncellenmis bir sürümü yoktur bu yüzden Smart menüde görülen uygulamalarin cogu eski oldugu icin bir cogu zaten portal uygulamalarindan üretici firma tarafindan kaldirilmistir ,dolayisiyla toolbox ile aktif hale getirilemez.Smart menüde görünürlülük olarak mb120 de netflix ve youtube logosu ekleyebilir veya pasif hale getirebilirsiniz.Yaptiginiz islemi aktif hale getirdiyseniz False yaptiginiz uygulamalar görünüyor olsa da aktif olarak kullanamazsiniz.

H Çevrimdışı

HLion

Aktif Üye
19 Nis 2020
50
23
hosbulduk hosbulduk, swprofile patcher programı ile de denedim onda da turkcell tv çıktı ondan da enable yapıp denedim yine gelmedi turkcell tv yi eklemenin bir yolu yokmudur
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

hosbulduk hosbulduk, swprofile patcher programı ile de denedim onda da turkcell tv çıktı ondan da enable yapıp denedim yine gelmedi turkcell tv yi eklemenin bir yolu yokmudur
bu arada kapattıklarımı denedim onlarda hala çalışıyor

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
kapattıklarımı denedim onlarda hala çalışıyor
Isleminiz aktif olmamistir,aktif olmasi icin televizyonun fisinden kapatip acmaniz gerekir veya nadir olarak factory reset uygulamaniz gerekir.Tv den Tekrar profil alarak kontrol edebilirsiniz.
Eger uygulamanin widget adresini biliyorsaniz tarayicidan calistirabilirsiniz.Vestel ile Turkcell in anlasmasi yoksa yapacak bir sey portal anlaminda yok.
  • Websitesi Üzerinden TV+’ı Kullanmak için;
İnternet tarayıcının adres bölümüne tvplus.com.tr yazıp ve enter’a basınız. kendi sayfalarinda bu bilgi var tv tarayicisina yazip deneyebilirsiniz.

H Çevrimdışı

HLion

Aktif Üye
19 Nis 2020
50
23
Isleminiz aktif olmamistir,aktif olmasi icin televizyonun fisinden kapatip acmaniz gerekir veya nadir olarak factory reset uygulamaniz gerekir.Tv den Tekrar profil alarak kontrol edebilirsiniz.
Eger uygulamanin widget adresini biliyorsaniz tarayicidan calistirabilirsiniz.Vestel ile Turkcell in anlasmasi yoksa yapacak bir sey portal anlaminda yok.
İnternet tarayıcının adres bölümüne tvplus.com.tr yazıp ve enter’a basınız. kendi sayfalarinda bu bilgi var tv tarayicisina yazip deneyebilirsiniz.

ben sadece televizyonu kumandadan kapatıp açmıştım birde fişini çekerek deneyeyim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

sw profile patcher programından profili düzenleyince bin_patch olarak çıkıyor dosyayı yeniden adlandırarak patch ı silsem olurmu

Geri
Üst Alt