Önemli Vestel tv profil alma dosyaları -tümü-

B Çevrimdışı

Babaprens

Yeni Üye
10 Şub 2020
15
34
Tam anlamadım,googlede film izlemek derken ?
Hani filmcehennemi filan o sitelere girdiğimde video oynatma yerinde htlm sonra hltm 5 gibi birşeyler eksik diyor yani film izlenmiyor bu hatada modlama ile çözülebilir birseymi son güncelden sonra denemedim belki kendi cozulmustur çözülmedi ise neden olabilir fotoğrafta atarım buraya yine

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Hani filmcehennemi filan o sitelere girdiğimde video oynatma yerinde htlm sonra hltm 5 gibi birşeyler eksik diyor yani film izlenmiyor bu hatada modlama ile çözülebilir birseymi son güncelden sonra denemedim belki kendi cozulmustur çözülmedi ise neden olabilir fotoğrafta atarım buraya yine
Hımm,şimdi anladım,maalesef biraz sıkıntılı olabilir ,tarayıcısı eski çünkü , ama modlama ile çözülemez. :ok

H Çevrimdışı

hikmet0058

Yeni Üye
4 Şub 2020
7
33
rydGJP.jpg

Cümleten selamlar Vestel 50 U 9500 kullanmaktayım benim televizyonumda MB230 anakart var ve profil dosyalarında MB230 yok. Birde var olan profillerden birini Vestel ToolBox'tan açmak istediğimde fotoğraftaki gibi bir hata alıyorum. Bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
linkteki sayfayi incelediyseniz eger paylasilan dosyada 17mb230 icin profil dosyasi yok ( sayin teraspy teraspy e not 17mb230 ekleyebilrseniz paylasdiginiz dosyaya) o dasyalardan birisinin isimini degistirmeniz yeterli 17mb110 u 17mb230 yapin mesala. link .Acmaya calisdiginiz dosya büyük ihtimallle indirdiginiz bir profil dosyasi zip li oldugu icin acilmiyor olabilir.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
rydGJP.jpg

Cümleten selamlar Vestel 50 U 9500 kullanmaktayım benim televizyonumda MB230 anakart var ve profil dosyalarında MB230 yok. Birde var olan profillerden birini Vestel ToolBox'tan açmak istediğimde fotoğraftaki gibi bir hata alıyorum. Bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.
Bu programla sadece bin uzantılı dosyalar(SW-HW) açılabilir,zaten "this is not Vestel profile" demiş ,Bu arada yepyeni dosya alma linki veriyorum birazdan ,indirmek için beğenmek gerekiyor :ok
Bu konunun başındaki dosyayı silip ,yenisini ekliyorum :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
linkteki sayfayi incelediyseniz eger paylasilan dosyada 17mb230 icin profil dosyasi yok ( sayin teraspy teraspy e not 17mb230 ekleyebilrseniz paylasdiginiz dosyaya) o dasyalardan birisinin isimini degistirmeniz yeterli 17mb110 u 17mb230 yapin mesala. link .Acmaya calisdiginiz dosya büyük ihtimallle indirdiginiz bir profil dosyasi zip li oldugu icin acilmiyor olabilir.
Tamamdır sevgili hosbulduk,hepsini yeniledim,tekrar yükledim ,hatta mb82 kart için dahil,bir tek mb70 kartlar için kaldı ,zaten mb70 kart da kalmadı :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Hocam bu özellik için hangi yolu kullandınız. Modlama ile bende bu şekil yapmak istiyorum ama fazla kurcalamadım.
Aşağıdaki linkte anlatmıştım :ok

H Çevrimdışı

hikmet0058

Yeni Üye
4 Şub 2020
7
33
Aşağıdaki linkte anlatmıştım :ok

Abi allah razı olsun senden hallettim.

B Çevrimdışı

boosver

Yeni Üye
27 Mar 2020
12
37
kolay gelsin, usta şimdi burda ilk başta verdiğin dosyalar ne işe yarıyor çözemedim ben bir türlü olayı, tv den profilleri de aldım ama netfilixi nasıl ekleyeceğimi hala çözemedim. biz kendimiz mi düzenleyeceğiz yoksa senin verdiğin download profile dosyasını direk tv ye mi yükleyeceğim. ana kartım mb97

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt