Vestel Tv Modlama Konusu

W Çevrimdışı

Wade3

Yeni Üye
18 Şub 2023
17
23
Tarafından Eklendi:hosbulduk
Dosya Boyutu:9.00 MB
İndirilme:5
Anahtar Kelimeler:
Yüklenen:28/12/2020 09:52:50
Izinler:Hepsi
Paylaşım:Genel Dosya - Paylaşılabilir

dogrudur; ben arsivdeki bilgiyi yazdim,

Hocam Sw ve Hw profile'da hangi değerleri değiştireceğiz? Sw de wifi ile alakalı birkaç şeyi true yaptım ama ethernet de gitti. Önceden aldığım yedek Sw dosyası ile geri getirdim. Hw profile içinde de wifi ile alakalı bir şey bulamadım.

Düzenleme: Toolbox programında hata verip durmaya başladı sıfırlamama rağmen interneti kapatıp açmama rağmen düzelmedi. Galiba en iyisi daha fazla kurcalamamak😅 yardımınız için sağolun hocam.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Hocam Sw ve Hw profile'da hangi değerleri değiştireceğiz? Sw de wifi ile alakalı birkaç şeyi true yaptım ama ethernet de gitti. Önceden aldığım yedek Sw dosyası ile geri getirdim. Hw profile içinde de wifi ile alakalı bir şey bulamadım.

Düzenleme: Toolbox programında hata verip durmaya başladı sıfırlamama rağmen interneti kapatıp açmama rağmen düzelmedi. Galiba en iyisi daha fazla kurcalamamak😅 yardımınız için sağolun hocam.
Toolbox ne hatası veriyordu :alala

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64

Tvye yazılım ekleyemezsin ,olmaz kesinlikle çöker diyemem ama çökme ihtimali %80dir,çökerse zaten full yazılım da atamazsın,tek seçenek yazılımı harici bir aparat ile atmaktır ki o da zordur ,boot gerekir,her yazılımda olacağını sanmıyorum sevgili Wade3,yani bu işi laptopa veya pcye linux kurmak gibi görme lütfen,ama sana gelişim için farklı yollar denemeni tavsiye ederim ,eldeki tvden de olmayasın :ok

S Çevrimdışı

samir1988

Yeni Üye
22 Şub 2023
1
36
selam vestel 17mb11s anakati ucun yazilimi neden indire bilirim lutfen yardim edin

Smd parça dizilim farklılıkları da var.

132c7a948d379d8a8.jpg

22b57ae3a7d940545.jpg

30175ce0adb7bf1b3.jpg

4fca9b16968dccb83.jpg
abi linki bulamiyorum nerde?

Son düzenleme:
W Çevrimdışı

Wade3

Yeni Üye
18 Şub 2023
17
23
Toolbox ne hatası veriyordu :alala

Hocam telnet açılamadı tvyi yeniden başlatıp tekrar deneyin gibisinden bir şeyler diyordu.

Tvye yazılım ekleyemezsin ,olmaz kesinlikle çöker diyemem ama çökme ihtimali %80dir,çökerse zaten full yazılım da atamazsın,tek seçenek yazılımı harici bir aparat ile atmaktır ki o da zordur ,boot gerekir,her yazılımda olacağını sanmıyorum sevgili Wade3,yani bu işi laptopa veya pcye linux kurmak gibi görme lütfen,ama sana gelişim için farklı yollar denemeni tavsiye ederim ,eldeki tvden de olmayasın :ok

Çökme boyuttan kaynaklı ise bazı kullanmadığım özelliklerin dosyalarını kaldırarak çökmesini engelleyebilir miyiz? Yapacağımdan değil de meraktan soruyorum artık o ufak korku yetti bana😁

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Hocam telnet açılamadı tvyi yeniden başlatıp tekrar deneyin gibisinden bir şeyler diyordu.

Çökme boyuttan kaynaklı ise bazı kullanmadığım özelliklerin dosyalarını kaldırarak çökmesini engelleyebilir miyiz? Yapacağımdan değil de meraktan soruyorum artık o ufak korku yetti bana😁
Hayir pazarda tezgahtan domates secme gibi yazilim derleme olmaz :) Telnet mb120 sonrasi calismiyor ,önce onu calistirmakla baslayin icine müdahale etmeden.Dosya iceriklerine müdahale etmediginiz,sadece okudugunuz sürece bir sorun olmaz.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Bazen yapıyor ,ama iyi ki yapmış :) yoksa ohooo,sonrasını biliyorum "teraspy usta,sen tavsiye ettin yaptım,tv bozuldu,senin yüzünden oldu" derdin :haha1

Bunu yapsa yapsa ancak teraspy yapardı mübarek (öhömm,kendimi biraz üstte çıkartayım :kiskis ) ,şaka bir yana elbette olmaz,bir ara bana "abi ben farklı usb wifi driveri yükleyebilirmiyim denmişti,olmaz demiştim bana "belki kendin yaptın kullanıyorsun ama bize söylemiyorsun" demişti iyi mi, bende o zaman "olur,telnet ile bağlan ve şu komutu ver" diyerek ,tvnin cpu sunu gösteren konutu vermiştim :hihi ,iyi ki onu vermişim,sonra googleden öğrenmiş komutları ve tv yi çökertmiş bana" abi tv çöktü nasıl yazılım atarım" dedi ve tabii özür diledi.Sanırım tvsi servise gitti diye hatırlıyorum.

Geri
Üst Alt