Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

L Çevrimdışı

leadwell

Yeni Üye
17 Ağu 2023
9
33
Hocam az sonra 55qa9700 için avm ye giriyorum LG ips için sorgulama yapar mısınız müsait misiniz

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Merhabalar. 55qa9700 için panel testi nasıl yapabilirim acaba.

IMG_6751.jpg
IMG_6750.jpg
IMG_6749.jpg

Kurulum esnasında ben yetişemedim. Ekranda bu şekilde nokta şeklinde beyazlıklar var. Rekli kısımlarda belli olmuyor ama siyah ekranda belli. Bu nedir , taşıma esnasında darbe mi almış. Yarımlarınızı bekliyorum :)

Not: soruyu doğru yere sordum inşallah. Yoksa taşınabilir :)
Bu TV' yi bu şekilde nasıl kurup gitmişler? 😱 Difüzör katmanı hatası ya da Sota Sota' nın dediği gibi LED mercek arızası olabilir. Ancak öyle bir durumda ışık kaynaklarının çevresi yaygın ışıma olarak görünüyor. Daha önce hiç denk gelmedim diyebilirim. En kısa zamanda servis kaydını açtırın ve değişim isteyim.

B Çevrimdışı

Bilgicim

Yeni Üye
20 Ağu 2023
2
30
Herkese merhaba. Yeni üye oldum yanlış yere yazdıysam affola.

Vestel 65QA9700 televizyon almak istiyorum. Alacağım yerden seri no öğrendim.
SN:9064396 300074

bu panel markası ve özellikleri nedir.

Şimdiden teşekkürler.

B Bilgicim, slowfood slowfood

By_Trol By_Trol

S Çevrimdışı

Samet46

Yeni Üye
3 Tem 2023
25
32
Bu TV' yi bu şekilde nasıl kurup gitmişler? 😱 Difüzör katmanı hatası ya da Sota Sota' nın dediği gibi LED mercek arızası olabilir. Ancak öyle bir durumda ışık kaynaklarının çevresi yaygın ışıma olarak görünüyor. Daha önce hiç denk gelmedim diyebilirim. En kısa zamanda servis kaydını açtırın ve değişim isteyim.
Bugün gelecekler hocam.Değişim isteyeceğim kesinlikle.Kutuda bi kaç noktada hasar vardı ama hasar olan kısımla bu kısımlar farklı yerde.Üretimle ilgili bi sorun var bence.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
slowfood slowfood benim de bir sorum vardı yukarıda yazdığım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
Kusura bakmayın, söz konusu seri numarasının bilgilerine ulaşamadığım için yardımcı olamadım. By_Trol By_Trol ustamızı etiketlemişsiniz, müsait olup foruma giriş yaptığında gerekli bilgiyi paylaşacaktır. Hatta bende bilge bilge ustamızı etiketleyeyim. Hangisi müsait olursa bilgi paylaşacaktır.

Geri
Üst Alt