Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Screenshot_2023-07-22-18-35-16-592_com.miui.gallery.jpg
Yaşlılıktan bunda da rakamları okuyamıyorum. 😍 (Yoksa resmin küçüklüğünden ya da uzaktan çekilmesinden mi? :durt)

Şu ana kadar verdiğiniz bilgilerden sadece BOE panel olduğu bilgisini paylaşabiliyorum.

A Çevrimdışı

Adem1

Yeni Üye
22 Tem 2023
3
28
Net olarak görüntüleyemiyorum. Tam karşıdan tüm ekran görünecek şekilde bir görsel paylaşır mısınız? Ya da TV arkasındaki etiketi de tamamı görünecek şekilde paylaşabilirsiniz.

MVIMG_20230722_183736cda7e777610526c5.jpg

Yaşlılıktan bunda da rakamları okuyamıyorum. 😍 (Yoksa resmin küçüklüğünden ya da uzaktan çekilmesinden mi? :durt)

Şu ana kadar verdiğiniz bilgilerden sadece BOE panel olduğu bilgisini paylaşabiliyorum.
Teşekkür ederim

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Teşekkür ederim.
Umarım iyi netice alırız bakalım nasibimize.
Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın. 😍 Qled olduğu için ekstra katmanın ayrıca bir avantajı olur. Ayrıca kendiniz de deneyimlediğiniz için bence güzel seçim oldu. Kurulum esnasında gerekli kontrolleri yaptınız mı?

T Çevrimdışı

tolgaerdogan

Yeni Üye
9 Tem 2023
19
34
Hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullanın. 😍 Qled olduğu için ekstra katmanın ayrıca bir avantajı olur. Ayrıca kendiniz de deneyimlediğiniz için bence güzel seçim oldu. Kurulum esnasında gerekli kontrolleri yaptınız mı?
Daha kurulum yapılmadı nasipse haftaki olacak.
Mağazalarda gördüğüm gibi çıkarsa benim için çok güzel olacak.
Yine de emin olmak için kurulumda nelere dikkat etmeliyim?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Daha kurulum yapılmadı nasipse haftaki olacak.
Mağazalarda gördüğüm gibi çıkarsa benim için çok güzel olacak.
Yine de emin olmak için kurulumda nelere dikkat etmeliyim?
Ekranda ışık sızması v.b. problemler rahatsız edici düzeyde var mı? Farklı renk paternlerinde (Tek rengin tüm ekranda olduğu test görüntüleri) ölü piksel kontrolü gibi testleri kurulumu yapan arkadaşlara rica ederseniz birlikte yapabilir, problemsiz şekilde teslim alabilirsiniz.

T Çevrimdışı

tolgaerdogan

Yeni Üye
9 Tem 2023
19
34
Ekranda ışık sızması v.b. problemler rahatsız edici düzeyde var mı? Farklı renk paternlerinde (Tek rengin tüm ekranda olduğu test görüntüleri) ölü piksel kontrolü gibi testleri kurulumu yapan arkadaşlara rica ederseniz birlikte yapabilir, problemsiz şekilde teslim alabilirsiniz.
Evet teşekkür ederim bunlara bakacağım kurulum yapılırken.

Geri
Üst Alt