Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,714
Evet barkod görseli paylaştım. Zamanında size attığım o model için karma panel kullanıldığı bilgisini Adem Bey canlı yayında vermişti. bu tv'nin genelindeki durumu bilmiyorum. Kronik sorunları mı var karma panel mi çıkıyor bunu öğrenmek istemiştim. Kırıcı bir cevap olmuş çok agresifsiniz.
Vestel neredeyse tüm modellerinde karma panel kullanıyor
Boşuna mı seri numarası talep ediyoruz.!

Yuvarlak cümleler kurarak bizde mi top çevirelim bunu mu istiyorsunuz.!

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,714
IMG_20230213_125559.jpg

Panel bilgisi alabilir miyim?
CHOT panel

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
30senedensonraTValdık 30senedensonraTValdık 2020 de üye olmuşun tek bir katılımın yok ve bu süre içinde konulara verilen cevaplarıda okumuşundur mutlaka nasıl bilgi alınır onu da öğrenmişindir buna rağmen oltayı salmışın denize balık avlamaya çalışıyosun ama sana kibarca cevap veren slowfood slowfood arkadaşa kırıcı olmuşsun demişsin hatta

demişin ve kimse de nediyon arkadaş dememiş sana :)
evet kendisi çok kırıcıdır takip edilirse kırmadığı kimse yok herkezi kırar ve felaket agresiftir beni de kırar hep kırıyor zaten
2020 de üye ol 3 senede bir kelime hayrın dokunmasın ardından kırdın ve agresif oldun de
Üstadım. Bilmeden, fark etmeden sürç-i lisan etti isek (Önce bana bildirip özür dilememe ve açıklama yapmama izin verdikten sonra) affola. 😍

Söz konusu üye ile ilgili de zaten gayet uzun sayılabilecek bir açıklama yaptım. Burada ustaların değerli vakitlerinden ayırıp doğru ve eksiksiz bilgiyi vermeye çalıştıkları bir ortamda rastgele sorular ve rastgele cevaplar zaten onların emeğine saygı duymamak olacak. O yüzden Saygılarımla...

M Çevrimdışı

mkaratas77

Yeni Üye
29 May 2023
8
40
Mrb, vestel 55q9900 seri no: 8886158200326 panel bilgisini verebilir misiniz?
şimdiden teşekkür ederim

W Çevrimdışı

Windows 11

Yeni Üye
16 Kas 2019
18
38
Arkadaşlar yeni tv aldım. onarımı mümkün olmayınca servis ücretli değişim yaptı.

Panel ve tv hakkında detaylı bilgi alabilir miyim?

20230605_111946.jpg

Geri
Üst Alt