Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

O Çevrimdışı

OArayıcı

Yeni Üye
16 Ara 2022
18
50
Etiketin tamamını gösterecek okunaklı bir görsel ekleyebilir misiniz?

IMG20230602202012.jpg

Umarım bu olur Hocam?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Panelin yapısında va yazmıyor normal black yazıyor renkleri yan açıdan izlemede bozmadığını yazmıştınız IPS diyebiliriz.
İzninizle ben birazcık kafa karıştırabilir miyim? Engin bilgisizliğimle... :haha UV2A ya da MVA gibi gelişmiş teknolojili bir VA panel olma olasılığı bence daha yüksek. Çünkü bu boyutlarda kontrast değeri yüksek olan paneller genelde VA. IPS paneller 1000-2000:1 değerlerine yakın oluyor. Hem VA görüntü netliği hem de açılı izlemede avantajlı panel olabilir. :hmm

O Çevrimdışı

OArayıcı

Yeni Üye
16 Ara 2022
18
50
İzninizle ben birazcık kafa karıştırabilir miyim? Engin bilgisizliğimle... :haha UV2A ya da MVA gibi gelişmiş teknolojili bir VA panel olma olasılığı bence daha yüksek. Çünkü bu boyutlarda kontrast değeri yüksek olan paneller genelde VA. IPS paneller 1000-2000:1 değerlerine yakın oluyor. Hem VA görüntü netliği hem de açılı izlemede avantajlı panel olabilir. :hmm
Anladım Hocam çok teşekkür ederim, peki bu chot panel 12 COF lu iyi midir? Panda dan iyi olduğu kesin de, ortalama bir panel midir???

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
449
36
Merhaba, vsoutlet'te Techwood 50U03R tv gördüm
Genel kullanılan panel ve anakart bilgisi konusunda yardımcı olabilir misiniz? IPS ve sorunsuz bir anakart olmasını umuyorum...
Şimdiden teşekkürler

Daha önceki mesajlarınızda barkod görseli paylaşmışsınız. Yani panel bilgisini nasıl paylaşacağımızı biliyorsunuz. Barkod?

Evet barkod görseli paylaştım. Zamanında size attığım o model için karma panel kullanıldığı bilgisini Adem Bey canlı yayında vermişti. bu tv'nin genelindeki durumu bilmiyorum. Kronik sorunları mı var karma panel mi çıkıyor bunu öğrenmek istemiştim. Kırıcı bir cevap olmuş çok agresifsiniz.
30senedensonraTValdık 30senedensonraTValdık 2020 de üye olmuşun tek bir katılımın yok ve bu süre içinde konulara verilen cevaplarıda okumuşundur mutlaka nasıl bilgi alınır onu da öğrenmişindir buna rağmen oltayı salmışın denize balık avlamaya çalışıyosun ama sana kibarca cevap veren slowfood slowfood arkadaşa kırıcı olmuşsun demişsin hatta
demişin ve kimse de nediyon arkadaş dememiş sana :)
evet kendisi çok kırıcıdır takip edilirse kırmadığı kimse yok herkezi kırar ve felaket agresiftir beni de kırar hep kırıyor zaten
2020 de üye ol 3 senede bir kelime hayrın dokunmasın ardından kırdın ve agresif oldun de

Geri
Üst Alt