Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Estağfurullah, menüde başka hangi kritik bilgiler görünüyor. Dikkatinizi iyi ya da kötü yönde çeken bir bilgi var mı?
Ben o bilgiyi sadece panel bilgisini paylaşmak için istemiştim. Onun bilgisini de üstadlar paylaştı. Onun dışında olağandışı hiçbir durum yok. İzleme deneyimi nasıl?

H Çevrimdışı

hakan_special

Yeni Üye
2 Nis 2019
21
37
Menü 4725 bilgisi bana ulaştı. TV ömrü 6793 dakika yazıyor mesela, o nedir?

P_20230523_120041_vHDR_Auto_HPb7d80edd719e579f.jpg
Televizyonunuz hangi model

Ustalar Vestel 55UG9630 bu akşam sipariş verdim aldığım firma bizde stok yok fabrikadan yollanacak dedi bildiğim kadarıyla ips panel olarak üretiliyordu halen öylemi yoksa Va panel de gelebilir mi teşekkürler

E Çevrimdışı

erenguven94

Yeni Üye
23 May 2023
11
29
Selamlar hocam öncelikle yardımlarınız ve verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler Vestel 70U9600 Tv aldım panelini size zahmet söyleyebilir misiniz SN9997286 300002

S Çevrimdışı

SPSLP

Yeni Üye
11 Ara 2021
25
44
Ben o bilgiyi sadece panel bilgisini paylaşmak için istemiştim. Onun bilgisini de üstadlar paylaştı. Onun dışında olağandışı hiçbir durum yok. İzleme deneyimi nasıl?
Merhaba TV yi ilk aldığım zamanlarda, 11Aralık 2021 tarihinde bir değerlendirme yapıştım en altta linkini paylaştım.

Bu yeni değerlendirme eski-yeni farkı gibi olacak.

Eski Panel: Chot, VA
Yeni Panel: Boe, VA

TV'de 2 kere panel arızası olunca yenisi gönderilmisti. TV'yi bugün görebildim. Kumanda rengi koyu gri, bir önceki gümüş rengine yakındı. Çerçevenin sağ alt köşesinde "JBL sound by" yazısı var, bir öncekinde yoktu.

Açılış hızı sanki daha hızlı. Yan açılardan görüş açısı bu yeni panelin, bir önceki panele göre daha iyi. Enteresan olan bir önceki panelin beyaz ve siyah başarısı daha iyiydi. Yeni panel kötü değil, ama, ilk paneli biraz arattı. Yeni panelin keskinliği daha iyi diyebilirim. Eski panelin renkleri daha doygundu. Qled olduğu daha belliydi sanki. Bu yeni panel için aynı şeyi söylemem için daha çok zamana ihtiyacım var sanki, ama, sonuç değişmeyebilir. 2-3 saatlik gözlemim bu ve keşke yanyana koyarak değerlendirebilseydik. Aslında karma panelin ne kadar dezavantajlı olduğunu söyleyebiliriz.
Bir ürün alıyorsunuz şansınıza ne çıkarsa. Bu karma panel büyük markalarda ne kadar yaygın acaba ya da var mı?

Ses kalitesi bir öncekine göre daha kontrollü geldi bana. Eskisinde bass daha baskındı sanki. Aynı ayarlarda bu değerlendirmeyı yapıyorum. Bu yeni TV'de daha dengeli ayarlanmış gibi geldi.

YouTube, Netflix ve tarayıcı gibi diğer özelliklerini daha test edemedim.

Özetlersek yeni panel Boe, daha iyi yan açılara ve keskinliğe sahipken, eski panel Chot ise daha doygun renk dağılımına ve daha iyi bir kontrasta sahipti diyebilirim.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt