Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

M Çevrimdışı

Muhammet25

Yeni Üye
6 Mar 2018
19
Cvp: VESTEL Panel Bilgi hattı

Ado' Alıntı:
sugarboy067' Alıntı:
merhaba ado hocam   ben suanda 55ud8400 model tv almak üzeriyim ama iki farklı üretim var  lg ips ve samsung va panel bunların hangisi lg veya samsung olduğunu nasıl öğrenebilirim.

1.  seri numarası belirli rakamdan önce veya sonrası

2. ikinci seri veya ilk seri üretimi

3. lg ips olmasını istiyorum   nasıl başlamalı seri numarası  

alacağım yer göndermeden öğrensem geri gönderme olayı olmasın     yardımcı olabilirmisin        en azından   şu rakamla başlarsa lg diyebilirmiyiz

Öyle bir kombinasyon yok azizim. Ancak vereceğiniz seri numarasından ben kontrol sağlayabilirim sizin için. Model bazında tekil üretimlerde gerekli bilgileri zaten yazıyorum ancakl seri numarasında gizli bigli olmuyor maalesef. Bu model LG IPS görünse de size her üretimin bu şekilde olacağı garantisini kimse veremez (Model bazında verilmez yani)

M Çevrimdışı

Muhammet25

Yeni Üye
6 Mar 2018
19

Ado' Alıntı:
sugarboy067' Alıntı:
merhaba ado hocam   ben suanda 55ud8400 model tv almak üzeriyim ama iki farklı üretim var  lg ips ve samsung va panel bunların hangisi lg veya samsung olduğunu nasıl öğrenebilirim.

1.  seri numarası belirli rakamdan önce veya sonrası

2. ikinci seri veya ilk seri üretimi

3. lg ips olmasını istiyorum   nasıl başlamalı seri numarası  

alacağım yer göndermeden öğrensem geri gönderme olayı olmasın     yardımcı olabilirmisin        en azından   şu rakamla başlarsa lg diyebilirmiyiz

Öyle bir kombinasyon yok azizim. Ancak vereceğiniz seri numarasından ben kontrol sağlayabilirim sizin için. Model bazında tekil üretimlerde gerekli bilgileri zaten yazıyorum ancakl seri numarasında gizli bigli olmuyor maalesef. Bu model LG IPS görünse de size her üretimin bu şekilde olacağı garantisini kimse veremez (Model bazında verilmez yani)

M Çevrimdışı

Muhammet25

Yeni Üye
6 Mar 2018
19

ado
Hocam Merhaba sizden bilgi almam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim..Vestel 50UD8400 4K Ultra HD 127 Cm Smart tv alcam pek bilgim yok bu tv nasıldır fiyati 2400 alcam taksitli.. size zahmet eksileri artıları nedr siz bu tv yi tavsiye eder misin görüşlernz önemli teşekkür ederim şimdiden

M Çevrimdışı

Muhammet25

Yeni Üye
6 Mar 2018
19

Ado' Alıntı:
eminbim' Alıntı:
teşekkürler  Ado Hocam iyi akşamlar

Size de iyi akşamlar azizim, soru varsa, Ado burda :jeo:

ado
Hocam Merhaba sizden bilgi almam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim..Vestel 50UD8400 4K Ultra HD 127 Cm Smart tv alcam pek bilgim yok bu tv nasıldır fiyati 2400 alcam taksitli.. size zahmet eksileri artıları nedr siz bu tv yi tavsiye eder misin görüşlernz önemli teşekkür ederim şimdiden

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Muhammet25' Alıntı:
Ado' Alıntı:

ado

5 dk müsaade edin kontrol edeyim :ok:

M Çevrimdışı

Muhammet25

Yeni Üye
6 Mar 2018
19

Ado' Alıntı:
Muhammet25' Alıntı:
ado

5 dk müsaade edin kontrol edeyim :ok:

tabi hocam

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Muhammet25' Alıntı:
Ado' Alıntı:

ado

https://tavsiyeforumu.com/konu-50ud8400-tv-k%C4%B1sa-bilgilendirme-konusu-cmo-auo-panel.html

M Çevrimdışı

Meftun

Yeni Üye
19 Şub 2018
49

Ado' Alıntı:
Muhammet25' Alıntı:
ado

https://tavsiyeforumu.com/konu-50ud8400-tv-k%C4%B1sa-bilgilendirme-konusu-cmo-auo-panel.html

Ado Hocam merhabalar.

Revizyonlu ürün nedir? normal üründen farkı varmıdır? bu tarz TV ler alınır mı bu konuda bizi aydınlatırsan sevinirim.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Meftun' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Ado Hocam merhabalar.

Revizyonlu ürün nedir? normal üründen farkı varmıdır? bu tarz TV ler alınır mı bu konuda bizi aydınlatırsan sevinirim.

Siz gittiniz VESTEL yetkili bayiden veya TEKNOSA dan bir adet sıfır tv aldınız.
TV X bir nedenle arıza yaptı ve Yasal sınırlar çerçevesinde 6502 sayılı tüketiciyi koruma kanunundaki ilgili maddeler gereği değişim hak edişiniz onaylandı. 

Size yeni bir sıfır tv geldi, buraya kadar hr şey normal.

Peki sizce, sizin bozulan tv ne oldu?

I Çevrimdışı

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
193

walles85' Alıntı:
Ado hocam merhabalar.
Vestel 49ud8400b nasıldır?  
49UD8400'e göre farkı nedir? teşekkür ederim.

İyi akşamlar soruyu Adem hocama sormuşsunuz ama sona gelen b(beyaz) harfi s (silver) harfi gibi ekler renk kodu olarak kullanılıyor
49ud8400 siyah
49ud8400b beyaz
Tek fark renk gibi duruyor tabi üretim kodlarında bir farklılık varsa sorunuzun muhatabı Adem hocam olur

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

sanalexpress' Alıntı:
ado hocam 49ud8400 ile Vestelli oldum. panel bilgisi rica edebilirmiyim.

sn 7933351 701132

Hayırlısı olsun LG IPS :ok:

Ürünü biraz inceledikten sonra görüşlerinizi de bizler ile paylaşırsanız çok sevinirim. :ok:

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Iz_for' Alıntı:
walles85' Alıntı:
Ado hocam merhabalar.
Vestel 49ud8400b nasıldır?  
49UD8400'e göre farkı nedir? teşekkür ederim.

İyi akşamlar soruyu Adem hocama sormuşsunuz ama sona gelen b(beyaz) harfi s (silver) harfi gibi ekler renk kodu olarak kullanılıyor
49ud8400 siyah
49ud8400b beyaz
Tek fark renk gibi duruyor tabi üretim kodlarında bir farklılık varsa sorunuzun muhatabı Adem hocam olur

@walles85

49UD8400   LG IPS MB130
49UD8400B LG IPS / SAMSUNG VA MB130

49UD8400   HDR yok
49UD8400B HDR10

49UD8400   TV RENGI STEAM ENJ.(HIGH GLOSS BLACK)
49UD8400B TV RENGI STEAM ENJ.(HIGH GLOSS WHITE)

Bunların dışındaki diğer özellikleri aynıdır. 

@Iz_for Verdiğiniz bigi için teşekkür ederim azizim :ok:

Geri
Üst Alt