Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

S Çevrimdışı

sugarboy067

Yeni Üye
13 Şub 2018
22
merhaba ado hocam   ben suanda 55ud8400 model tv almak üzeriyim ama iki farklı üretim var  lg ips ve samsung va panel bunların hangisi lg veya samsung olduğunu nasıl öğrenebilirim.

1.  seri numarası belirli rakamdan önce veya sonrası

2. ikinci seri veya ilk seri üretimi

3. lg ips olmasını istiyorum   nasıl başlamalı seri numarası  

alacağım yer göndermeden öğrensem geri gönderme olayı olmasın     yardımcı olabilirmisin        en azından   şu rakamla başlarsa lg diyebilirmiyiz

S Çevrimdışı

sugarboy067

Yeni Üye
13 Şub 2018
22
55ud8400 modeli2450 tl civarı bir ara  55ud8800 aynı fiyattı şimdi 300-350 tl daha pahallı 8800 modeli fiyat farkı verecek kadarı fark varmı aralarında   8800 almayaı tavsiye edermisiniz

E Çevrimdışı

eminbim

Yeni Üye
26 Ocak 2018
46
Merhaba Ado Hocam 

55 ud 8400 
VPAZ 2027341120273411 
Panel  ana kart bilgisi nedir  servis kurulama geldiği zaman neye dikkat etmemiz gerekir   en son yazılımı nedir  acil bilginize  ihtiyacım var

A Çevrimdışı

azrael85

Aktif Üye
31 Ara 2017
219
Cvp: VESTEL Panel Bilgi hattı

sugarboy067' Alıntı:
55ud8400 modeli2450 tl civarı bir ara  55ud8800 aynı fiyattı şimdi 300-350 tl daha pahallı 8800 modeli fiyat farkı verecek kadarı fark varmı aralarında   8800 almayaı tavsiye edermisiniz

bende ikisini incelemiştim , 55ud8800 olanı aldım,  ikisi arasındaki tek fark kasası galiba, 8800 ün cerçevesi daha sağlam daha şık daha ince,  8400 ün çercevesinde biraz açıklık gördüm,  yanlardan kredi kartı soksan girer, tv görüntü konusunda renkler canlı güzel, gören beğeniyor, standart bir izleyiciysen memnun kalırsın,  ben şuanda bu tv yi aldığıma çok pişmanım hareketli sahneler ve detaylar gözüme çok batıyor, işin içine girdikçe kusurları daha fazla görüyosun, arıza yapan tv min yerine fabrika sıfırını gönderecek,  onu satıp ud9650 ya da grundig bir tv almayı düşünüyorum.

S Çevrimdışı

sugarboy067

Yeni Üye
13 Şub 2018
22
grundig neden hangi model , vestelden dahamı iyi   9650 bayağı üst model fiyatı 8400 8800 göre yüksek       8400 modelini daha ince dediler birde iki farklı panel ile üretilince insanın seçme şansı ve tercih etme seçeneği kalmıyor ne gönderirlerse ona razı oluyorsun alırken açıklamalrda hangi panel var yzmıyor ips panel olanı bayağı güzel gösteriyor ama va panel az sağa veya sola gidip bakarsan açı olarak renk gittikçe soluyor neredeyse renksiz hale gelecek  ikisiniede canlı izledim teknosa ve medimarkt da

A Çevrimdışı

azrael85

Aktif Üye
31 Ara 2017
219

sugarboy067' Alıntı:
grundig neden hangi model , vestelden dahamı iyi   9650 bayağı üst model fiyatı 8400 8800 göre yüksek       8400 modelini daha ince dediler birde iki farklı panel ile üretilince insanın seçme şansı ve tercih etme seçeneği kalmıyor ne gönderirlerse ona razı oluyorsun alırken açıklamalrda hangi panel var yzmıyor ips panel olanı bayağı güzel gösteriyor ama va panel az sağa veya sola gidip bakarsan açı olarak renk gittikçe soluyor neredeyse renksiz hale gelecek  ikisiniede canlı izledim teknosa ve medimarkt da

o zaman 8800 alman lazım sadece lg ips panel ile geliyor demişti Ado hoca , yeni üretimde değişmediyse, vatan bilgisayarda grundigle vesteli alt alta izlemiştim grundiğin hareketli sahne performansı bariz daha iyiydi, tekrar bakmam lazım.

E Çevrimdışı

eminbim

Yeni Üye
26 Ocak 2018
46
Merhaba Ado Hocam 

55 ud 8400 
VPAZ 2027341120273411 
Panel  ana kart bilgisi nedir  servis kurulama geldiği zaman neye dikkat etmemiz gerekir   en son yazılımı nedir  acil bilginize  ihtiyacım var

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

sugarboy067' Alıntı:
merhaba ado hocam   ben suanda 55ud8400 model tv almak üzeriyim ama iki farklı üretim var  lg ips ve samsung va panel bunların hangisi lg veya samsung olduğunu nasıl öğrenebilirim.

1.  seri numarası belirli rakamdan önce veya sonrası

2. ikinci seri veya ilk seri üretimi

3. lg ips olmasını istiyorum   nasıl başlamalı seri numarası  

alacağım yer göndermeden öğrensem geri gönderme olayı olmasın     yardımcı olabilirmisin        en azından   şu rakamla başlarsa lg diyebilirmiyiz

Öyle bir kombinasyon yok azizim. Ancak vereceğiniz seri numarasından ben kontrol sağlayabilirim sizin için. Model bazında tekil üretimlerde gerekli bilgileri zaten yazıyorum ancakl seri numarasında gizli bigli olmuyor maalesef. Bu model LG IPS görünse de size her üretimin bu şekilde olacağı garantisini kimse veremez (Model bazında verilmez yani)

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

eminbim' Alıntı:
Merhaba Ado Hocam 

55 ud 8400 
VPAZ 2027341120273411 

MB130 LG IPS

Son sürüm yazılımlar çekirdek yazılım konusunda mevcut.

E Çevrimdışı

eminbim

Yeni Üye
26 Ocak 2018
46

55 ud 8400 
VPAZ 2027341120273411 

[/quote]

MB130 LG IPS

Son sürüm yazılımlar çekirdek yazılım konusunda mevcut.
teşekkürler  Ado Hocam iyi akşamlar

S Çevrimdışı

sugarboy067

Yeni Üye
13 Şub 2018
22
ado hocam 8400 ve 8800 için bir saayfada lg ips demiştiniz yanlış hatırlamıyorsam  bir yerde ips olanı gördüm güzel görüntüsü vardı ancak başka mağazada va panel veya ips olmayınıda gördüm kenara gidip baktıkça renkler soluyordu .   va panel olan gelirse iademi etmem lazım mutlaka ips olsun mu diye diretmemmi grek 2500 tl gibi bütçem var 55 inç almak istiyorum başka tavsiye edeceğin model marka varmı   hayırlı akşamlar

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

sugarboy067' Alıntı:
ado hocam 8400 ve 8800 için bir saayfada lg ips demiştiniz yanlış hatırlamıyorsam  bir yerde ips olanı gördüm güzel görüntüsü vardı ancak başka mağazada va panel veya ips olmayınıda gördüm kenara gidip baktıkça renkler soluyordu .   va panel olan gelirse iademi etmem lazım mutlaka ips olsun mu diye diretmemmi grek 2500 tl gibi bütçem var 55 inç almak istiyorum başka tavsiye edeceğin model marka varmı   hayırlı akşamlar

Yasal anlamda firmaya böyle bir baskı yapabilmeniz veya şart koşabilmenizin yolu açık değil maalesef. Aynı zamanda satış kanalına da şart koşamıyorsunuz zira kimse pek umursamaz neticede siz almasanız alacak 1000 kişi var mantığıyla hareket ediyorlar.

Tek çıkar yol satın alım öncesi bana seri numarası paslamanız olur. 

Süreki yazıyorum ancak yine yazayım, Evet model bazında fikirsel anlamda bilgi veriyorum alkin KESİN bilgi her zaman seri numarasında gizlidir :ok:

Geri
Üst Alt