Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

S Çevrimdışı

sizemore

Yeni Üye
23 Ocak 2018
12

Ben Regal r 8560u kullanıyorum hiç memnun değilim ilk televizyonum koyu renklerde mozaiklenme hatta yanıp soner şekilde oluyor bu sebebiyle değişti ikinci üründe yine aynı problem var görüntü parlak degil renk çok kötü ps 4 ile hdr yi kapatıyorum çünkü renkler daha soğuk garip bir parlaklık oluyor kısacası laptop ekranının 49 inç hali eski kullandigim awox 49 inch tv nin görüntüsü bile daha güzeldi siz düşünün

M Çevrimdışı

Meftun

Yeni Üye
19 Şub 2018
49
Adem Hocam
Regal 49R6520F 49" 124 EKRAN 800 HZ DAHİLİ UYDU,WİFİ SMART LED TV ( )   mı     Regal 43R6520F 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED ( )   Sadece ekran boyutu mu farklı olan?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

sizemore' Alıntı:
Ben Regal r 8560u kullanıyorum hiç memnun değilim ilk televizyonum koyu renklerde mozaiklenme hatta yanıp soner şekilde oluyor bu sebebiyle değişti ikinci üründe yine aynı problem var görüntü parlak degil renk çok kötü ps 4 ile hdr yi kapatıyorum çünkü renkler daha soğuk garip bir parlaklık oluyor kısacası laptop ekranının 49 inç hali eski kullandigim awox 49 inch tv nin görüntüsü bile daha güzeldi siz düşünün

Bu da bir görüş elbette :ok:

E Çevrimdışı

esmurat

Yeni Üye
19 Şub 2018
15
Cvp: VESTEL Panel Bilgi hattı

Ado' Alıntı:
esmurat' Alıntı:
Adem bey

hdr li modeller tamam..
satınalmacıya verdim ..
hepsini aynı model alacağız diye düşünmüştük..
ama
fiyat ve bulunabilirlik olarak sizin modellerden 6 adet alınacak..
4 adette hdr olmayan model alalım ( Belki AUO panel ..)
fiyat dengesi saglamak için... (max 2 bin)

yardımcı olursanız sevinirim

aklınıza sağlık...
saygılar

Mesai bitimi mutlaka araştırıp bilgi vereceğim :ok:

(Acil ise bir formül üretmeye çalışayım)

VA Panel 

hdr li modellerde alım süreci devam ediyor nasılosa ..
siz nezaman uygun olursanız ...

Saygılar

Ç Çevrimdışı

çınarım

Yeni Üye
20 Şub 2018
4
Selamlar iyi günler dilerim.
Almayı düşündüğüm TECHWOOD tv var.Paneli hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim.
Genelde sadece tv yayını seyretmek için kullanılacak.Nadirende olsa usb den film seyretmek için..

5Dy795.jpg

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

esmurat' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Mesai bitimi mutlaka araştırıp bilgi vereceğim :ok:

(Acil ise bir formül üretmeye çalışayım)

VA Panel 

Saygılar

Yaklaşık 1,5 saattir kod kod taradım.

İçime en sinen, işinizi en görecek model V10105817 kodlu 50UB8300 gibi duruyor.

Bu TV yi özel kılan, VESTEL anakart ailesinin en ağır abisi olan MB120 anakart ve en önemlisi ise üretimde AUO ve CMO panel kulanılıyor olması.

Açıkçası ben AUO dan umudu kesmiştim CMO panelli ürün arıyordum bu tesadüf çıktı. (Malum hdr wcg vs olmadığı için SAMSUNG panel düşünmedim sizin adınıza) 

Bu modeli bir inceleyin lütfen, olmazsa biraz daha araştırabilirim.

Eğer satın alımda mali portre ile ilgili pürüz olursa buna daha yakın özelliklerde daha ekonomik marka/model araştırırım :ok:

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

çınarım' Alıntı:
Almayı düşündüğüm TECHWOOD tv var.Paneli hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim.
Genelde sadece tv yayını seyretmek için kullanılacak.Nadirende olsa usb den film seyretmek için..

5Dy795.jpg

İkinci el mi? :alala:

Ç Çevrimdışı

çınarım

Yeni Üye
20 Şub 2018
4

Ado' Alıntı:
çınarım' Alıntı:

5Dy795.jpg

İkinci el mi? :alala:

Hayır değil. izmir menemen vs outlette gördüm.Bu teşhirdeki tv'nin etiketi :)

E Çevrimdışı

esmurat

Yeni Üye
19 Şub 2018
15

Ado' Alıntı:
esmurat' Alıntı:
VA Panel 

Saygılar

Bu TV yi özel kılan, VESTEL anakart ailesinin en ağır abisi olan MB120 anakart ve en önemlisi ise üretimde AUO ve CMO panel kulanılıyor olması.

Açıkçası ben AUO dan umudu kesmiştim CMO panelli ürün arıyordum bu tesadüf çıktı. (Malum hdr wcg vs olmadığı için SAMSUNG panel düşünmedim sizin adınıza) 

Eğer satın alımda mali portre ile ilgili pürüz olursa buna daha yakın özelliklerde daha ekonomik marka/model araştırırım :ok:

Fiyat hdr li modellere cok yakin...
 Aklindaki diger daha uygun modeller nedir?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

esmurat' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Fiyat hdr li modellere cok yakin...
 Aklindaki diger daha uygun modeller nedir?

Aklımda yok ama o kadar çok model gezdim ki, bir daha tarayıp alt markalara ağırlık verip özellikleri kısıtlayarak tekrar tararım.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

çınarım' Alıntı:
Ado' Alıntı:
İhraç bu ürünler azizim, ben szin yerinizde olsam almam, bakın bir yazılım veya basit bir bilgi için dahi destek olamıyoruz ondan sonra size.

İlginize teşekkür ederim .

Rica ederim, başka bir model tercih edin, üzerinde istediğiniz kadar bilgi alışverişinde bulunalım :ok:

Geri
Üst Alt