Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

F Çevrimdışı

Farfaraway21

Yeni Üye
20 May 2020
4
32
IMG_20200520_172426.jpg

IMG_20200520_172340.jpg

Merhaba. Anakart MB130 panelin VA olduğunu biliyorum. Fakat hangi marka olduğunu öğrenemedim. Umarım Samsungtur. VA panel Hangi marka acaba?

B Çevrimdışı

Becko

Yeni Üye
18 May 2020
30
38
Teşekkür ederim abi panda panel önerirmisin ?
Tv’niz hayırlı olsun güle güle kullanın , Mümkünse bizlerle de almadan önceki beklentiniz ve kurduktan sonraki kullanıcı yorumlarınızı paylaşır mısınız? Almayı düşünenlere yardımcı olur fikirleriniz .
Pixel per inch ölçeklendirmesinde ekran 58 ekran olduğundan görüntüde gözünüzü tırmalayan bir nahoşluk mevcut mu?vb yorumlarınızı resimle desteklerseniz sevinirim

M Çevrimdışı

madao

Yeni Üye
11 May 2020
2
39
20200516_172751.jpg

İyi günler. Bu Regal tv modelinin panel ve anakart bilgilerini öğrenebilir miyim? Teşekkürler.

omrdml Çevrimdışı

omrdml 

Aktif Üye
19 Eyl 2019
354
Bende bir bilgi alsam ☺
_20200520_221801fec0e03c2f022887.png

Bir ara HKC dendi, bir ara panda. Bir kere de LG yanlış hatırlamıyorsam. Dedim değişme ve mıdır acep?

Son düzenleme:
yiğit06 Çevrimdışı

yiğit06

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yeni Üye
20 Ocak 2020
27
Tv’niz hayırlı olsun güle güle kullanın , Mümkünse bizlerle de almadan önceki beklentiniz ve kurduktan sonraki kullanıcı yorumlarınızı paylaşır mısınız? Almayı düşünenlere yardımcı olur fikirleriniz .
Pixel per inch ölçeklendirmesinde ekran 58 ekran olduğundan görüntüde gözünüzü tırmalayan bir nahoşluk mevcut mu?vb yorumlarınızı resimle desteklerseniz sevinirim
Malesef almaktan vazgeçtim üzerine biraz daha para koyup phlips ambilight almayı düşünüyorum geç olsun güç olmasın dedim biraz daha biriktirip phlips almayı planlıyorum.
Ancak şubat ayında aldığım toshiba 49v5863dat almıştım bu güne kadar aktif kullanıyorum 4k Youtube netfilix wireless display ve tv yayınlarından çok memnunum eğer düşünürseniz detaylı bilgi ve fotograflarını atabilirim.

B Çevrimdışı

Becko

Yeni Üye
18 May 2020
30
38
Malesef almaktan vazgeçtim üzerine biraz daha para koyup phlips ambilight almayı düşünüyorum geç olsun güç olmasın dedim biraz daha biriktirip phlips almayı planlıyorum.
Ancak şubat ayında aldığım toshiba 49v5863dat almıştım bu güne kadar aktif kullanıyorum 4k Youtube netfilix wireless display ve tv yayınlarından çok memnunum eğer düşünürseniz detaylı bilgi ve fotograflarını atabilirim.
Şimdiden almış olduğunuz karar sizin için hayırlısı olsun diyelim ozaman, aradığınız ürünü hem az yorularak hem de makul fiyatlarla almanızı temenni ederim. Müsait olan bir vaktinizde kullanmakta olduğunuz tv’nin geri beslemelerini paylaşmanız halinde memnun olurum belki kararıma bir alternatif bile yaratmış olabilirm , teşekkürler

yiğit06 Çevrimdışı

yiğit06

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yeni Üye
20 Ocak 2020
27
Şimdiden almış olduğunuz karar sizin için hayırlısı olsun diyelim ozaman, aradığınız ürünü hem az yorularak hem de makul fiyatlarla almanızı temenni ederim. Müsait olan bir vaktinizde kullanmakta olduğunuz tv’nin geri beslemelerini paylaşmanız halinde memnun olurum belki kararıma bir alternatif bile yaratmış olabilirm , teşekkürler
Samsung VA panel ancak yan açılarında hiç bir sıkıntı göremedim
Youtube 4K videolarda her hangi bir takılma bozulma olmadan oynatıyor
Netfilix 4K Filmler akıcı ve sorunsuz
Kanal Geçişleri Hızlı
Smart menüsü ve uygulamaları gayet stabil çalışıyor
Usbden 4K Filmleri sorunsuz ve akıcı şekilde oynatıyor
Ses kalitesi ve ses seviyesi mükemmel
Vestel müsteri hizmetlerininde satış sonrası desteği çok iyi
İnternet tarayıcısını pek denemedim ancak sadece tarayıcı için fazla bir beklentiniz olmasın...
İlk başta hi-level 49uhl650 modelini almak için a101 mağzasına gittim ancak hiç bir şubesinde kalmamıştı depoda toshiba var dediler tereddütlerim vardı sağolsun Adem Helvacı Adem Helvacı abim verdiği bilgiler doğrultusunda aldım ve şu an memnunum bunların dışında sormak istedikleriniz olursa yazmanız yeterli.

B Çevrimdışı

Becko

Yeni Üye
18 May 2020
30
38
Samsung VA panel ancak yan açılarında hiç bir sıkıntı göremedim
Youtube 4K videolarda her hangi bir takılma bozulma olmadan oynatıyor
Netfilix 4K Filmler akıcı ve sorunsuz
Kanal Geçişleri Hızlı
Smart menüsü ve uygulamaları gayet stabil çalışıyor
Usbden 4K Filmleri sorunsuz ve akıcı şekilde oynatıyor
Ses kalitesi ve ses seviyesi mükemmel
Vestel müsteri hizmetlerininde satış sonrası desteği çok iyi
İnternet tarayıcısını pek denemedim ancak sadece tarayıcı için fazla bir beklentiniz olmasın...
İlk başta hi-level 49uhl650 modelini almak için a101 mağzasına gittim ancak hiç bir şubesinde kalmamıştı depoda toshiba var dediler tereddütlerim vardı sağolsun Adem Helvacı Adem Helvacı abim verdiği bilgiler doğrultusunda aldım ve şu an memnunum bunların dışında sormak istedikleriniz olursa yazmanız yeterli.
Fazlası ile açıklayıcı ve aydınlatıcı yazmışsınız, çok teşekkürler .Paylaştığınız bu modeli de değerlendirme kapsamında tutacağım . Bende mb130s-panda panel ikilisinin birbirinle çalışma uyumunun görülmesi ve deneyimlenmesi ve sonuçların kullanıcı kardeşler tarafından forumda paylaşılması aydınlanmamız gerektiği sonucuna vardım , ve kararımı ileri bir tarihe ertelemiş oldum. Adem Helvacı Adem Helvacı abimizin değerli görüşleri sayesinde iyiden iyiye seçiciyiz en nihayetinde?

Geri
Üst Alt