Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

Sebati06 Çevrimdışı

Sebati06

Yeni Üye
16 Ara 2017
15
Hocam cevap icin cok tesekkurler. 55ud8800 ile ua8300’un cok farkli var midir acaba anakart ve panel acisindan. Ikisi de ayni fiyatlarda. Hangisini tercih etmek daha mantikli olur sizce?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
canciger' Alıntı:
Ado' Alıntı:
canciger' Alıntı:
slm @ado hocam artık bende burdayım siz nerde biz orda.?
regal 50R5020U için bilgi istemiştim panel markası türü v.s ayrıca bu tv nin vestel 50ud6300 den farkı nedir öğrenebilir miyiz. 

seri no : 7890131 700190

şimdiden teşekkür ederim

Kardeşim Hoşgeldin, Nasılsın Görüşmeyeli? 

50UD6300 ve bu tv yi sanki karşılaştırmıştım diye hatırlıyorum ama forumda yoksa değerlendirip bir konu açarız duruma göre.

Regal TV MB130 anakartlı ve CMO panelli üründür. Bunun dışında açık konuşmak gerekirse bu model dümdüz sadece TV dir. Hiç bir ek özellik bulamazsınız. Alayım evde annemler ATV STAR izlesin derseniz idealdir, ancak teknoloji meraklısı genç nesile uymaz. Elbette ki basit bir Android box ile bu tv ye akıl katıp da kullanabilirsiniz.  :ok:

teşekkür ederim. Allah razı olsun. artık buralardayım sık sık görüşürüz inşallah. 
televizyonda da bir çok özellik yerine sadece büyük ekran ve sağlam görüntü kalitesi ile televizyon olarak kullanmayı tercih ederim. dediğiniz gibi çok ihtiyaç olursa android box alınıp kullanılabiliriz. 
ayrıca android box  tv nin kendi üzerindeki smart tan çok çok daha iyi ve kullanışlı olur diye düşünüyorum.

Kullanım amacın bu ise,bu panelli tv yi kaçırma zira bu ara SMASUNG panel chiplerinden istenen verim alınamıyor gibi geliyor bana  :ok:

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Sebati06' Alıntı:
Hocam cevap icin cok tesekkurler. 55ud8800 ile ua8300’un cok farkli var midir acaba anakart ve panel acisindan. Ikisi de ayni fiyatlarda. Hangisini tercih etmek daha mantikli olur sizce?

Bu soru daha önce soruldu ve ''8800 makuldür'' cevabını vermiştim, aynı gibi göründüğüne bakmayınız  :ok:

8300 de kötü değildir tabi yanlış anlaşılmasın

Sebati06 Çevrimdışı

Sebati06

Yeni Üye
16 Ara 2017
15
Hocam almayı düşündüğüm ud8800’un id’si 321128993 olarak geçiyor. Buradan panel bilgisi çıkar mı?

F Çevrimdışı

fthblc

Yeni Üye
9 Ocak 2018
3
merhaba bende birşey sormak istiyorum internette araştırırken buldum form sitenizi.ben vestel 49 ud 9300 model tv aldım yalnız aldığımdan beri görüntünün soluk olduğunu ve sadece tek bir açıdan net görüntü alabiliyorum.buna servis normal diyor ama bence normal bir durum yok sizin görüşünüzü almak istedim admin.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
fthblc' Alıntı:
merhaba bende birşey sormak istiyorum internette araştırırken buldum form sitenizi.ben vestel 49 ud 9300 model tv aldım yalnız aldığımdan beri görüntünün soluk olduğunu ve sadece tek bir açıdan net görüntü alabiliyorum.buna servis normal diyor ama bence normal bir durum yok sizin görüşünüzü almak istedim admin.

Seri Numarası Verirmisiniz lütfen.

Geri
Üst Alt