Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
azrael85' Alıntı:
Ado' Alıntı:
azrael85' Alıntı:
Çok teşekkür ederim 8800 ü bugün alıyorum

Sonrasında sizden mutlaka modele özgü konu başlığı açıp detaylı bir inceleme ve değerlendirme yazısı bekliyorum zahmet olmazsa.  :ok:

Tabiki profesyonel olmasa da izlenimlerimi paylaşırım, siparişi verdim ne zaman elime ulaşır bilmiyorum, bu arada siparişi verdikten sonra aklıma derinlik olarak hangi panel daha kalın sorusu kafama takıldı, müşteri hizmetlerini aradım 8800 ün 8400 den daha kalın olduğu bilgisini verdi, 8400 daha ince bir yapıya sahipmiş,  bu biraz canımı sıktı ama olsun dedim şimdilik,  beklemedeyim.

Ben ''8800 makuldür'' dediysem vardır bir hikmeti ;) 
Takmayın kafanızı  :ok:

O Çevrimdışı

ozkantasci

Yeni Üye
2 Ocak 2018
5
Ado' Alıntı:
ozkantasci' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Seri nedir azizim?

henüz almadım cihazı netten alıcam

Modelde çoklu üretim var azizizm, bu şekilde bilgi vermek farazi olur.  :ok:

en kötsü ne olur
ben abartı hızlı olsun bi lg/ samsung gibi cam gib görüntü olsun demiyorum da görüntüsü  uhd ye yakışır şekilde  iyi olurmu

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
ozkantasci' Alıntı:
Ado' Alıntı:
ozkantasci' Alıntı:
henüz almadım cihazı netten alıcam

en kötsü ne olur
ben abartı hızlı olsun bi lg/ samsung gibi cam gib görüntü olsun demiyorum da görüntüsü  uhd ye yakışır şekilde  iyi olurmu

Üründe LG panel de kullanılmış, ben açıkçası VESTEL tv lerin görüntü performansını beğenirim lakin bazen penel performanslarının tatmin etmediği modellerede denk geldik elbette. Mesela  VESTEL üretimi olmasına rağmen bir TELEFUNKEN TV de ne yaptıysam istediğim performansı alamadım. Forumda nedim diye bir üyemiz var o da renklerin soluk olduğundan şikayetçidir mesela.

O Çevrimdışı

ozkantasci

Yeni Üye
2 Ocak 2018
5
Ado' Alıntı:
ozkantasci' Alıntı:
Ado' Alıntı:

en kötsü ne olur

Üründe LG panel de kullanılmış, ben açıkçası VESTEL tv lerin görüntü performansını beğenirim lakin bazen penel performanslarının tatmin etmediği modellerede denk geldik elbette. Mesela  VESTEL üretimi olmasına rağmen bir TELEFUNKEN TV de ne yaptıysam istediğim performansı alamadım. Forumda nedim diye bir üyemiz var o da renklerin soluk olduğundan şikayetçidir mesela.

teşekkur ediyorumm.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
ozkantasci' Alıntı:
Ado' Alıntı:
ozkantasci' Alıntı:
en kötsü ne olur

teşekkur ediyorumm.

Rica ederim  :ok:

A Çevrimdışı

azrael85

Aktif Üye
31 Ara 2017
219
dün 55ud8800 ü sipariş verdim, efaturasını dün gönderdiler, bugün kargoya teslim edildi mesajı geldi ve takip numarası girmişler, horoz lojistik adında bir firma, ne zaman gelecek diye aradım takip numarasını söyledim herhangibir kayıt çıkmadı, isimden de bulamadılar, biraz araştırdım sorun yaşayan çok, bakalım sağ salim elimize ulaşacak mı, 

ado hocam faturada seri numara yazmışlar 50021761-20273320 daha önceden de söylediğin gibi mb130 ve lg ips panel sanırım.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
azrael85' Alıntı:
dün 55ud8800 ü sipariş verdim, efaturasını dün gönderdiler, bugün kargoya teslim edildi mesajı geldi ve takip numarası girmişler, horoz lojistik adında bir firma, ne zaman gelecek diye aradım takip numarasını söyledim herhangibir kayıt çıkmadı, isimden de bulamadılar, biraz araştırdım sorun yaşayan çok, bakalım sağ salim elimize ulaşacak mı, 

ado hocam faturada seri numara yazmışlar 50021761-20273320 daha önceden de söylediğin gibi mb130 ve lg ips panel sanırım.

Bu seri numarası değil azizim, ama ikinci sıradaki pazarlama kodu, oradan ürün koduna ulaştım neyse ki tekil üretim.

LG IPS MB130 :ok:

Geri
Üst Alt