Önemli VESTEL Panel Bilgi hattı

F Çevrimdışı

fthblc

Yeni Üye
9 Ocak 2018
3
Suan seri numarasına bakma sansım oldu seri numarası 7901457700009 bilgi verebilirseniz sevinirim

Sebati06 Çevrimdışı

Sebati06

Yeni Üye
16 Ara 2017
15
Ado hocam iyi gunler dilerim. Sonunda alabildim. Seri numarasindan pnel ve anakart ozelliklerini ogrenebilir miyiz rica etsem,
Tesekkur ederim.
Sn: 7929767 700036

Sebati06 Çevrimdışı

Sebati06

Yeni Üye
16 Ara 2017
15
Hocam tvde ışık sızması var ne yazık ki. Fotoları buraya yükleyemedim. Yazmadığınızı biliyorum fakat forumdonanıma yükledim; oradan bakıp ciddiyetiyle ilgili fikir verebilirseniz çok sevinirim. 

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Sebati06' Alıntı:
Hocam tvde ışık sızması var ne yazık ki. Fotoları buraya yükleyemedim. Yazmadığınızı biliyorum fakat forumdonanıma yükledim; oradan bakıp ciddiyetiyle ilgili fikir verebilirseniz çok sevinirim. 

Canlı canlı gözünüzle gördüğünüz ile resimdekiler bire bir aynımı?
Eğer öyle ise değişim olur o tv.

Yalnız biliyoruz ki çekilen resimler ile gerçekte görünen çoğu zaman örtüşmüyor,malum çekim açısı,yansıma,çekilen aygıtın kalitesi vs vs

Ayrıca çok kere rica ettim ve buna özel konu dahi açtım servis oradayken kendiniz neden yapmadınız testi? adamlar kaçacak değildi ya :alala:

https://tavsiyeforumu.com/konu-vestel-tv-ilk-kurulum-ve-panel-test-uygulamasi-resimli-anlatim.html?highlight=panel+test

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Sebati06' Alıntı:
Ado hocam iyi gunler dilerim. Sonunda alabildim. Seri numarasindan pnel ve anakart ozelliklerini ogrenebilir miyiz rica etsem,
Tesekkur ederim.
Sn: 7929767 700036

Merak ettim servis menü ekranı eklermisiniz rica etsem.

Sebati06 Çevrimdışı

Sebati06

Yeni Üye
16 Ara 2017
15
imagea4726e65e2190827.jpg

Sebati06' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Sebati06' Alıntı:
Adem hocam merhabalar. Bir süredir forumu takio ediyordum ama regal 48r6020f hakkında bilgi bulamadım. O yüzden soru sorma gereği hissettim. Bu ürün ile 50r5020f arasında kaldım. 200 tl gibi bir fark var iki ürün arasında. 4k olması elzem değil, film izlemek için kullanacağım televizyonu.odanın şekli itibariyle de yandan baılmayacak tvye. Renk zenginliği ekran yenileme hızı bakımından bu iki üründen hangisini almak daha mantıklıdır sizce?

Sizin profilinize göre 48R6020 bence daha uygun zira daha yüksek para verip herhangi bir avantaj kazanmıyorsunuz bu iki model arasında.

48'' de wifi ve widi yok ama dlna desteği olması ileride işinize yarayabilecek bir özellik bu arada.

Cevap için teşekkür ederim. Bir de kolay olacaksa 48r6020de hangi panelin kullanıldığını öğrenme şansımız var mıdır?

Ado' Alıntı:
Sebati06' Alıntı:
Tesekkur ederim.
Sn: 7929767 700036

Merak ettim servis menü ekranı eklermisiniz rica etsem.

Sebati06 Çevrimdışı

Sebati06

Yeni Üye
16 Ara 2017
15
Sebati06' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Sebati06' Alıntı:
Adem hocam merhabalar. Bir süredir forumu takio ediyordum ama regal 48r6020f hakkında bilgi bulamadım. O yüzden soru sorma gereği hissettim. Bu ürün ile 50r5020f arasında kaldım. 200 tl gibi bir fark var iki ürün arasında. 4k olması elzem değil, film izlemek için kullanacağım televizyonu.odanın şekli itibariyle de yandan baılmayacak tvye. Renk zenginliği ekran yenileme hızı bakımından bu iki üründen hangisini almak daha mantıklıdır sizce?

Sizin profilinize göre 48R6020 bence daha uygun zira daha yüksek para verip herhangi bir avantaj kazanmıyorsunuz bu iki model arasında.

48'' de wifi ve widi yok ama dlna desteği olması ileride işinize yarayabilecek bir özellik bu arada.

Cevap için teşekkür ederim. Bir de kolay olacaksa 48r6020de hangi panelin kullanıldığını öğrenme şansımız var mıdır?

Ado' Alıntı:
Sebati06' Alıntı:

Yalnız biliyoruz ki çekilen resimler ile gerçekte görünen çoğu zaman örtüşmüyor,malum çekim açısı,yansıma,çekilen aygıtın kalitesi vs vs

Ayrıca çok kere rica ettim ve buna özel konu dahi açtım servis oradayken kendiniz neden yapmadınız testi? adamlar kaçacak değildi ya :alala:

https://tavsiyeforumu.com/konu-vestel-tv-ilk-kurulum-ve-panel-test-uygulamasi-resimli-anlatim.html?highlight=panel+test

Hocam konuyu ıkumuştum menüye kendim girdim, testi yapalım dedim. Servis elemanı bu testin kaldırıldığını söyledi. Ben de yalan aoyleyecek hali yok ya dedim ama demek ki yalan söylemiş.

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
adem bey merhaba yine merak ettiğim bir konuyu paylaşmak istiyorum menü 4725 yaptığımızda ana kart bilgileri gelmekte sağ üst köşede mb130 512 mb bazı tvlerde ise mb 130  1.5 gb yazmakta mb120 1.5 gb yazan tv lerde gördüm oradaki 512 mb veya 1.5 gb neyi ifade etmektedir kartın içindeki yazılım alanının kapladığı yeri mi ifade etmektedir böyle bir tahmine vardım sizce durum nedir

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Sebati06' Alıntı:
Sebati06' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Ado' Alıntı:
Sebati06' Alıntı:

Hocam konuyu ıkumuştum menüye kendim girdim, testi yapalım dedim. Servis elemanı bu testin kaldırıldığını söyledi. Ben de yalan aoyleyecek hali yok ya dedim ama demek ki yalan söylemiş.

Bence müşteri hizmetlerini arayarak

1-Ürün
2-Servis
3-Personel 

hakkında şikayetinizi iletin.

Ayıp denen bir şey var yahu bu işi yapsın diye maaş alıyor bu insanlar.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
nedimm' Alıntı:
adem bey merhaba yine merak ettiğim bir konuyu paylaşmak istiyorum menü 4725 yaptığımızda ana kart bilgileri gelmekte sağ üst köşede mb130 512 mb bazı tvlerde ise mb 130  1.5 gb yazmakta mb120 1.5 gb yazan tv lerde gördüm oradaki 512 mb veya 1.5 gb neyi ifade etmektedir kartın içindeki yazılım alanının kapladığı yeri mi ifade etmektedir böyle bir tahmine vardım sizce durum nedir

Anakarta yüklenen kabiliyetler doğrultusunda ram kapasitesi değişkendir.
İlgili veri bu kapasite göstergesidir.

Sebati06 Çevrimdışı

Sebati06

Yeni Üye
16 Ara 2017
15
Ado' Alıntı:
Sebati06' Alıntı:
Sebati06' Alıntı:

Ado' Alıntı:

Bence müşteri hizmetlerini arayarak

1-Ürün
2-Servis
3-Personel 

hakkında şikayetinizi iletin.

Ayıp denen bir şey var yahu bu işi yapsın diye maaş alıyor bu insanlar.

Doğru diyorsunuz, iyi niyetlilerdi genç çocuklardı ekmekleriyle oybanak istemem ama sadece bu kısmı Müşteri hizmetleriyle konuşacağım hocam.  Bir de servis menu ekranını neden istemiştiniz hocam? Panel bilgisi de alamadım henüz, şüpheli görünen bir şey mi var acaba?

Geri
Üst Alt