Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

B Çevrimdışı

barutnika

Yeni Üye
31 Ara 2021
48
49
Thank You very much!!:cak
Dear Yoko. I'm sorry to bother you again. Tv is working but there is problem with Menu items .Some icons are missing. I was thinking that the tv is in a hotel mode but No. I loaded the software on two boards and both show the same. Can You provide another soft? Thank You in advance.

P1560042.jpg
P1560079.jpg

yokoono Çevrimiçi

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,520
73
Dear Yoko. I'm sorry to bother you again. Tv is working but there is problem with Menu items .Some icons are missing. I was thinking that the tv is in a hotel mode but No. I loaded the software on two boards and both show the same. Can You provide another soft? Thank You in advance.

P1560042.jpg
P1560079.jpg
I gave everything I have.
Save the profile from the TV and with VestelToolbox see what is missing.
Or you can copy the profile below to your TV.

Son düzenleme:
U Çevrimdışı

uk7106

Yeni Üye
7 Haz 2023
7
54
Güncelleme yazılımı verildi bildirimi kontrol edin yükleme talimatı orada yazıyor uygulayın sonucu yazın.
Ustam elinize sağlık gayet güzel çalışıyor menü de daha güzel olmuş teşekkür ederim. Ustam ayrıca uygulama versiyonunu değiştirme yada yükseltme şansı var mı, trt nin dijital platformu olan tabii yi yükleyebilir miyiz?

S Çevrimdışı

squirtle

Yasaklı Üye
25 May 2024
2
34
Merhaba, Vestel 55UA8300 televizyonum açılırken Vestel logosu sonrası görüntü kayboluyor sadece ses geliyor. Yazılımı yeniden yüklemek sorunu çözer mi bilmiyorum fakat denemek istiyorum. Seri numarası şu an elimde değil (televizyon farklı lokasyonda), fakat forumdaki bazı başlıklarda gördüğüm kadarıyla "17MB120 NETFLİX V2.45.12.1" yazılımı bu modelle uyumlu imiş. İndirme yetkisi verirseniz sevinirim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,310
Merhaba, Vestel 55UA8300 televizyonum açılırken Vestel logosu sonrası görüntü kayboluyor sadece ses geliyor. Yazılımı yeniden yüklemek sorunu çözer mi bilmiyorum fakat denemek istiyorum. Seri numarası şu an elimde değil (televizyon farklı lokasyonda), fakat forumdaki bazı başlıklarda gördüğüm kadarıyla "17MB120 NETFLİX V2.45.12.1" yazılımı bu modelle uyumlu imiş. İndirme yetkisi verirseniz sevinirim.
Model bazında yazılım verilebildiğini ne gördüm ne de duydum.

U Çevrimdışı

uk7106

Yeni Üye
7 Haz 2023
7
54
Güncelleme yazılımı verildi bildirimi kontrol edin yükleme talimatı orada yazıyor uygulayın sonucu yazın.
Ustam gönderdiğiniz yazılımı yükledim herşey çok güzel ancak netflix i denemedim yazmıştım ki (netflix hariç tüm internet tv programları çalışıyor) netflix i açınca ana sayfa açılıyor her şey normal fakat herhangi bir şey şeçip oynat deyince görüntü kayboluyor ses var.

netflix_goruntu.jpg
TV_Goruntu.jpg
Netflix_Anasayfa.jpg

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,310
Ustam gönderdiğiniz yazılımı yükledim herşey çok güzel ancak netflix i denemedim yazmıştım ki (netflix hariç tüm internet tv programları çalışıyor) netflix i açınca ana sayfa açılıyor her şey normal fakat herhangi bir şey şeçip oynat deyince görüntü kayboluyor ses var.

netflix_goruntu.jpg
TV_Goruntu.jpg
Netflix_Anasayfa.jpg
TV sıfırlayıp tekrar kurulum yapın.

E Çevrimdışı

emreoypan

Yeni Üye
15 Kas 2023
1
34
Merhaba 17mb96 youtube yazılımını bir türlü göremedim nereden indirebilirim

youtube sorunu yaşıyorum lütfen v3.7.6y core yazılım linki verebilirmisiniz.

regal4b66a9c7235bd07c.jpg

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

squirtle

Yasaklı Üye
25 May 2024
2
34
Model bazında yazılım verilebildiğini ne gördüm ne de duydum.
senin televizyonunda hangi yazılımın yüklü olduğunu bilmeden nasıl yazılım verebilirim.
Keşke biraz daha saygı çerçevesinde yanıt verseniz. Herkes sizin kadar hakim olmak zorunda değil bu konulara. Bugün televizyonun olduğu lokasyona gittim seri numarasına bakmak için. Seri numarasını da öğrendim, buraya yazmaya geldim fakat şu muameleden sonra vazgeçtim. Sizden gelecek yardım Allah'tan gelsin. İyi forumlar.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
17,310
Keşke biraz daha saygı çerçevesinde yanıt verseniz. Herkes sizin kadar hakim olmak zorunda değil bu konulara. Bugün televizyonun olduğu lokasyona gittim seri numarasına bakmak için. Seri numarasını da öğrendim, buraya yazmaya geldim fakat şu muameleden sonra vazgeçtim. Sizden gelecek yardım Allah'tan gelsin. İyi forumlar.
her gün onlarca insana 1 kuruş beklenti içine girmeden yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu zamanı sosyal, aile hayatımızdan çalarak elde ediyoruz.
Serinin gerekli olduğu bildiğiniz halde bize iş öğretmeye çalışıyorsunuz.!

İşinize gelmediğinde hemen Allahı-Peygamberi mevzu dahi edersiniz. Servise 800tl bayılında aklınız başınıza gelsin.

Geri
Üst Alt