Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

wendor11 Çevrimdışı

wendor11 

Aktif Üye
6 Şub 2018
80
47

Ado' Alıntı:
kaya.cihat92' Alıntı:
adem hocam senin burda bulunduğun paylasımları kullanicalara kattığın artılari.vestel katmiyor acıkçası yani urün satısından sonra güncelleme v.s paylasmaz. cok merak ediyorum sorması ayıp olmazsa vestel sana bi katkıda bulunuyomu maddi olarak.

Yıllardır bu paylaşımları yapar, bu bilgileri yazarım.

Tüm bu desteği sadece sevgim ve vefa düşüncesi ile 1 gram avantaj elde etmeden, 1 kuruş gelir sağlamadan yapıyorum. Aksine bazı durumlar için şahsi bütçemden harcıyorum :))

Ne bulunduğum forumlardan veya sosyal mecradan, ne de kurumdan bu anlamda hiç bir talebim de beklentim de olmadı. Bu güne kadar en ufak ticari bir girişimim de olmadı bu konulara dair.

VESTEL bu konuda verdiği desteği esirgemesin başka bir şey istemem ben.

VESTEL Yetkililerinin de hakkını yememek lazım, istemeseler ben bu paylaşımların hiç birisini yapamam, neticede kaynağım zaten kendileri :ok:

Ado hocam dosya yükleme konusun da yardımcı olmak isterim yeterki bana indirilecek linki verin ve up edilecek bir hesap corbada tuzum olsun isterim
sizede bir sakıncası yok ise net sıkıntısı olduğunu okudum

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

wendor11' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Yıllardır bu paylaşımları yapar, bu bilgileri yazarım.

Tüm bu desteği sadece sevgim ve vefa düşüncesi ile 1 gram avantaj elde etmeden, 1 kuruş gelir sağlamadan yapıyorum. Aksine bazı durumlar için şahsi bütçemden harcıyorum :))

Ne bulunduğum forumlardan veya sosyal mecradan, ne de kurumdan bu anlamda hiç bir talebim de beklentim de olmadı. Bu güne kadar en ufak ticari bir girişimim de olmadı bu konulara dair.

VESTEL bu konuda verdiği desteği esirgemesin başka bir şey istemem ben.

VESTEL Yetkililerinin de hakkını yememek lazım, istemeseler ben bu paylaşımların hiç birisini yapamam, neticede kaynağım zaten kendileri :ok:

Ado hocam dosya yükleme konusun da yardımcı olmak isterim yeterki bana indirilecek linki verin ve up edilecek bir hesap corbada tuzum olsun isterim
sizede bir sakıncası yok ise net sıkıntısı olduğunu okudum

Düşünmeniz dahi çok ince bir davranış azizim, çok teşekkür ediyorum lakin mümkünü olan bir konu değil. Daha sonra detaylı açıklarım size :ok:

E Çevrimdışı

ercans42 

Aktif Üye
25 Eki 2017
79
58

Apollon07' Alıntı:
kaya.cihat92' Alıntı:
2.43.20 yazılımında smart performansı artmıstı.puhu tv vewd v.s uygulamalar gelmisti.2 45.70 de direk görüntüde iyilestirmeler yapilmiş. ayrica 2.45.70 den once usb den film izlerken sanki kasma oluyodu takilmalar oluyodu.dün 3 gb lık 720p cözünurlüklü yol arkadasımı izledim usb ile 10 numara görüntüsü vardı takilma donma v.s olmadı hic

Hocam Linki Var mı 720p İndirip Bizde İzlesek  :)io:

http://hdfilmevreni1.net/yol-arkadasim-izle-sansursuz-2017.html/2    BURADA HERKESE AÇIK VAR. TEK PARÇA DAN İZLEYEBİLİRSİZ  :)

E Çevrimdışı

Elmpers

Yeni Üye
7 Şub 2018
3
İyi günler hocam bir sorum olucaktı vestel in 42pf8575 modelini kullaniyorum bazi vestel modellerinde puhu tv uygulamasinin yuklendigini gördüm acaba benim tv mede puhu tv uygulamasi yuklene bilirmi kullandigim yazilim fotograftadir cevaplariniz icin cok tesekkur ederim

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555

ercans42' Alıntı:
Apollon07' Alıntı:
Hocam Linki Var mı 720p İndirip Bizde İzlesek  :)io:

http://hdfilmevreni1.net/yol-arkadasim-izle-sansursuz-2017.html/2    BURADA HERKESE AÇIK VAR. TEK PARÇA DAN İZLEYEBİLİRSİZ  :)
limitsizamca.net den indirmistim dün bu sabah teliften dolayı kaldırmislar filmi. filmde cok siradan 2 saatimi caldı

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Elmpers' Alıntı:
İyi günler hocam bir sorum olucaktı vestel in 42pf8575 modelini kullaniyorum bazi vestel modellerinde puhu tv uygulamasinin yuklendigini gördüm acaba benim tv mede puhu tv uygulamasi yuklene bilirmi kullandigim yazilim fotograftadir cevaplariniz icin cok tesekkur ederim

MB90 ile biz başaramadık azizim. :ok:

Geri
Üst Alt