Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

Y Çevrimdışı

YARGIÇ06

Yeni Üye
8 Kas 2017
12
Arkadaşlar  indirmeye çalışıyorum telefon numarası istiyor. gelen mesajda ise şifreyi ekleyerek indirebilirsiniz diyor. ancak şifreyi eklerseniz aylık 14 tl vergi alınarak content club servis aboneliğiniz başlayacaktır.  açıkçası indirmedim. Yazılımı ücretsiz indirmek için yardımcı olabilirmisiniz

I Çevrimdışı

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
194

YARGIÇ06' Alıntı:
Arkadaşlar  indirmeye çalışıyorum telefon numarası istiyor. gelen mesajda ise şifreyi ekleyerek indirebilirsiniz diyor. ancak şifreyi eklerseniz aylık 14 tl vergi alınarak content club servis aboneliğiniz başlayacaktır.  açıkçası indirmedim. Yazılımı ücretsiz indirmek için yardımcı olabilirmisiniz

Herhangi bir numara girmenize gerek yok sağ üstte reklam geç çıkacak oraya tıklayın reklam sayfası çıkabilir onu kapatinca yazılıma ulasirsiniz

M Çevrimdışı

Muratcil

Aktif Üye
24 Ocak 2018
66

Bende de aynısı oldu fakat laptopumdan indirdim sıkıntı olmadı, mobilden aynısı bende de oldu.

E Çevrimdışı

ercans42 

Aktif Üye
25 Eki 2017
79
58
@Ado hocam iyi geceler.. son yayınladığınız  ı 49UB9300 tv me uyguladım.sorunsuz şekilde güncelleme tamamlandı.görsel açıdan farkedilir renk canlılığı oldu..ayrıca smart menüye de zannediyorum eklemeler yapılmış.. tv stabil şekilde tüm fonksiyonları çalışıyor.. kişisel ayarlarım ve kanallarım da korunmuş vaziyette tv restart yaptı.. biliyorum ki sizi bu forum da benim gibi sayfa sayfa, sessizce takip edenler vardır.. arkadaşlar gönül rahatlığıyla güncelleyebilirler.. zaten son güncellemeleri orijinal olarak okey aldıktan sonra yayınladığınızı arkadaşlarımızın çoğu biliyor.. her şey için teşekkür ediyorum..iyi çalışmalar

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Mb120 2.45.70 cekirdek yazilimini 49ud9400 tv guncelledikden sonra gercekden renk canliligi oldu. Guncelleme tamamen goruntu odakli bi guncelleme. Tekrar tesekkur ederim Ado abim.

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
273
2.45.70 cekirdek yazilimda  açıkcası öncesinde bende farkedemedim ama doğal - dinamikte derken alıcı gözle bakınca ciddi farkettim renkler canlılık noktasında haklılar arkadaşlar daha farklı gibi.. 

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555
bugün bnde 2.45.70 güncellemesi yaptim renkler ve parlaklıkta bi canlanma var trt 4k ozellikle cok cok guzel geldi bana. dedim psikolojik mi acaba bide foruma bakayım arkadaslar ne diyo bide baktim ki herkes renklerin ve parlaklığın canlılığından bahsetmis tesekkurler adem reisss

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254

kaya.cihat92' Alıntı:
bugün bnde 2.45.70 güncellemesi yaptim renkler ve parlaklıkta bi canlanma var trt 4k ozellikle cok cok guzel geldi bana. dedim psikolojik mi acaba bide foruma bakayım arkadaslar ne diyo bide baktim ki herkes renklerin ve parlaklığın canlılığından bahsetmis tesekkurler adem reisss

Yanilmiyorsam sizinle ayni model tv kullaniyoruz. Suanki goruntu ayarlariniz nedir acaba

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

YARGIÇ06' Alıntı:

Yazılımlar tamamen ücretsizdir. Hiç bir ekonomik beklenti olmadan sizlere sunuyoruz yazılımları.

Reklam amaçlı tarafınıza çıkan harici unsurları tıklamayınız, yüklemeyiniz lütfen.

Açılan ek sayfalarda değil, ilk açılan sayfadan hiç bir ücret ödemeden indirebilirsiniz yazılımları :ok:

@sota kardeşim bu konuya istinaden resimli bir indirme yönergesi mi hazırlasak ne dersin? :alala:

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

ercans42' Alıntı:
@Ado hocam iyi geceler.. son yayınladığınız  ı 49UB9300 tv me uyguladım.sorunsuz şekilde güncelleme tamamlandı.görsel açıdan farkedilir renk canlılığı oldu..ayrıca smart menüye de zannediyorum eklemeler yapılmış.. tv stabil şekilde tüm fonksiyonları çalışıyor.. kişisel ayarlarım ve kanallarım da korunmuş vaziyette tv restart yaptı.. biliyorum ki sizi bu forum da benim gibi sayfa sayfa, sessizce takip edenler vardır.. arkadaşlar gönül rahatlığıyla güncelleyebilirler.. zaten son güncellemeleri orijinal olarak okey aldıktan sonra yayınladığınızı arkadaşlarımızın çoğu biliyor.. her şey için teşekkür ediyorum..iyi çalışmalar

Ben teşekkür ederim arkadaşlar, bir nebze faydamız oluyorsa ne mutlu bana. :ok:

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555

gurkan' Alıntı:
kaya.cihat92' Alıntı:

Yanilmiyorsam sizinle ayni model tv kullaniyoruz. Suanki goruntu ayarlariniz nedir acaba
evet bnmkide 49ud9400 
dinamik
parlaklik 50
keskinlik 50
renk 70
arka ısık 90
kontrast düşük
gürültü kapalı 
renk modu normal ama maclarda soğuk
film algilayici yüksek 
ekran modu otomatik 
film otomatik

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254

kaya.cihat92' Alıntı:
gurkan' Alıntı:
evet bnmkide 49ud9400 
dinamik
parlaklik 50
keskinlik 50
renk 70
arka ısık 90
kontrast düşük
gürültü kapalı 
renk modu normal ama maclarda soğuk
film algilayici yüksek 
ekran modu otomatik 
film otomatik

Benimki parlaklik 70
Arka isik 100
Kontrast yuksek
Ozelikle parlaklik kisik olunca cansiz gibi geliyor. Vestelin dinamik goruntu modu bu konuda gercekden cok guzel

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254

holigania' Alıntı:
Mb120 V.2.45.7.0 yazılımında yine Netflix yok, yüklemek mantıksız.

Bundan onceki cekirdek yazilimlardada mevcut hocam. Baska bir sorun olabilir belki sizin tvnizde

Geri
Üst Alt