Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

sanalkabus' Alıntı:
ilk sorduğumun cevabı ? yani mb82s anakart için mb82 yazılımlar kullanılıyormu ? ve en günceli hangisidir ?
aklınız karışmasın evde 2 adet vestel var.biri mb82s biri mb81

82 ile 82S arasndaki fark satelite desteğidir.

Full yazılımlar fark eder. Çekirdekler fark etmez yükleyebilirsiniz.

81 yazılımı 82 ye olmaz
82 yazılımı 81 e olmaz

:ok:

kamuran731 Çevrimdışı

kamuran731

Aktif Üye
8 Ara 2017
95

kamuran731' Alıntı:
@Adem hocam;
Regal arayüzünü, Vestel arayüzünden daha çok beğeniyorum.
çekirdek yazılım paylaşım kısmında; 

17MB120 X.XX.XX Vestel arayüzlü çekirdek yazılım
17MB120 X.XX.XX Regal arayüzlü çekirdek yazılım

şeklinde paylaşım yapabilirseniz sevinirim. 
Başka arkadaşlarımızda Regal arayüzlü yazılımı tercih edebilir.
Veya; çekirdek yazılım yükledikten sonra, regal arayüzüne dönebilmemiz için bir yama yazılım yapılırsa iyi olur.

Adem hocam, destek ve fikirlerinizi bekliyorum.
Teşkkür ederim.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

kamuran731' Alıntı:
kamuran731' Alıntı:
@Adem hocam;

Veya; çekirdek yazılım yükledikten sonra, regal arayüzüne dönebilmemiz için bir yama yazılım yapılırsa iyi olur.

Adem hocam, destek ve fikirlerinizi bekliyorum.
Teşkkür ederim.

Okumuştum ama atlamışım bu mesajı, gayet güzel bir düşünce ancak nasıl yaklaşırlar bilemiyorum. İletiriz elbette azizim. Yalnız sistemin çarkları oldukça ağır işliyor biliyorsunuz :ok:

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555
17mb2.45.70 versiyonu mb120 nin yeni ve en son güncellemesimidir? eğer öyle ise 2.43.20 den farkı nedir saygılar

R Çevrimdışı

reference

Yeni Üye
23 Kas 2017
35
Merhaba,

Seg 55scu9600 kullanıyorum, turksat modül kullanıyorum, youtube videosu seyrederken modül doğrulama ekranı çıkıyor, tamam seçeneğini yada iptal seçeneğini seçiyorum, ama devamlı mesaj gelmeye devam ediyor, tv'yi kapatıp açınca belirli bir süre yapmıyor, normalde tv seyrederken sorun olmuyor, sorun yazılımsal olabilir mi.? teşekkürler.

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555

Ado' Alıntı:
kaya.cihat92' Alıntı:
adem hocam mb 120 lerin en guncel versiyonları 17mb2.45.70 mi

Doğrudur :ok:

sizin bi yorumunuzda okumustum 2.45.70 resmi kanaldan gelen güncelleme degil diye bi sıkınti olurmu bide artı olarak ne eklendi tv ye adem hocam biliyorum iyi veya kötü bişey demiyosunuz güncellemelerle ilgili ama fikir edinmek icin sordum yüklemeye deger mi.mesela turkuaz menu geldi mi

C Çevrimdışı

cadkey

Yeni Üye
16 Kas 2017
30

kamuran731' Alıntı:
@Adem hocam;

Can you share the Regal version please?
Thank you

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

kaya.cihat92' Alıntı:
Ado' Alıntı:

sizin bi yorumunuzda okumustum 2.45.70 resmi kanaldan gelen güncelleme degil diye bi sıkınti olurmu bide artı olarak ne eklendi tv ye adem hocam biliyorum iyi veya kötü bişey demiyosunuz güncellemelerle ilgili ama fikir edinmek icin sordum yüklemeye deger mi.mesela turkuaz menu geldi mi

3 üzeri bir sürüm sorulmuştu, ona demiştim resmi kanaldan gelen bir yazılım değil diye Beni biliyorsunuz orijinal harici yazılım paylaşımlarına uzak bir yapım var, Tabi şöyle bir durum da var, aradan 1 yıl geçer, 3 üzeri bir yazılım gelir, ben yayınlarım, o zaman diyebilirsiniz ''Hani 3 üzeri yazılım resmi değildi?'' diye, zamansal olası durumları göz önünde bulundurarak yorum yapmış olayım ben yine de  :ok:

Yazılım içerikleri ile de açıklamamı yapmıştım daha önce ;)

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555

Ado' Alıntı:
kaya.cihat92' Alıntı:

3 üzeri bir sürüm sorulmuştu, ona demiştim resmi kanaldan gelen bir yazılım değil diye Beni biliyorsunuz orijinal harici yazılım paylaşımlarına uzak bir yapım var, Tabi şöyle bir durum da var, aradan 1 yıl geçer, 3 üzeri bir yazılım gelir, ben yayınlarım, o zaman diyebilirsiniz ''Hani 3 üzeri yazılım resmi değildi?'' diye, zamansal olası durumları göz önünde bulundurarak yorum yapmış olayım ben yine de  :ok:

Yazılım içerikleri ile de açıklamamı yapmıştım daha önce ;)
2 tane 2.45.70 yazilim linki var hangisini yüklüyelim

Geri
Üst Alt