Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

Cashflow_52 Çevrimdışı

Cashflow_52 

Yeni Üye
3 Ara 2017
23

Ado' Alıntı:
Cashflow_52' Alıntı:
mb120 yeni yazılım yükleyeyim bakalım tv kendi kendine açılıp kapanıyor arada düzelecek mi . 48ua9300

Kapanıp açılma sorunu MB100 33.11 sürümde vardı sonra pek denk gelmedim.Onun dışında flash player random durumlarında nadiren olabiliyor ve yazılım ile sorunlar hep çözülmüştür.
Denemenizin sonucunu yazarsanız sevinirim. :ok:

Yeni yazılımı ilk mesajı attığım gün yükledim o günden bugüne babamlarda tv bekledim sorayım diye sordum kapanma oluyormuş hala. Öyle smarta fln da girmiyorlar normal kanal izlerken kanal değiştirirken çat kapanıyor tv restart atıyor yani 1 dk fln sürüyor. Sizce napayım hocam garantisi var 48ua9300 modeli garantiye mi göndersem neden böyle yapıyor olabilir çok sık olmadada 3.5 günde bir olabiliyor

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Cashflow_52' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Kapanıp açılma sorunu MB100 33.11 sürümde vardı sonra pek denk gelmedim.Onun dışında flash player random durumlarında nadiren olabiliyor ve yazılım ile sorunlar hep çözülmüştür.
Denemenizin sonucunu yazarsanız sevinirim. :ok:

Yeni yazılımı ilk mesajı attığım gün yükledim o günden bugüne babamlarda tv bekledim sorayım diye sordum kapanma oluyormuş hala. Öyle smarta fln da girmiyorlar normal kanal izlerken kanal değiştirirken çat kapanıyor tv restart atıyor yani 1 dk fln sürüyor. Sizce napayım hocam garantisi var 48ua9300 modeli garantiye mi göndersem neden böyle yapıyor olabilir çok sık olmadada 3.5 günde bir olabiliyor

MB120 yeni çekirdek yazılım yayınlayacağım bu gün nasipse.
Bunu da deneyin, sorun devam ederse servis desteği alın bence :ok:

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

kaya.cihat92' Alıntı:
adem hocam harici uydu alıcilar tv nin kendi uydu alıcısından daha mı başarılıdır

Bu sorunun cevabı, alacağınız stb ye göre değişir aizizm :ok:

Mesela Humax 4 TUNE 4K veya Goldmaster Ultra 4K android bir stb alırsanız tabi ki tv nin entegre alıcısına fark atar.

Ancak bunun yerine 49Tl ye A1 de satılan 4K uydu alıcılarını tv ye takarsanız hüsran olur elbette.  :ok:

Y Çevrimdışı

YARGIÇ06

Yeni Üye
8 Kas 2017
12
merhaba ado hocam MB120 anakart için yani Vestel 55 ekran 8300 model tv için yayınladığınız yeni yazılımı yükleyen arkadaşımız oldu mu. geri dönütler nasıl, memnun musunuz. kararsızım yüklesem mi, yoksa biraz daha mı beklesem

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

YARGIÇ06' Alıntı:
merhaba ado hocam MB120 anakart için yani Vestel 55 ekran 8300 model tv için yayınladığınız yeni yazılımı yükleyen arkadaşımız oldu mu. geri dönütler nasıl, memnun musunuz. kararsızım yüklesem mi, yoksa biraz daha mı beklesem

Yükleyebilirsiniz azizim bizim paylaştığımız yazılımlar ürünlerde sorun yaratmaz merak etmeyiniz. Yine de diğer arkadaşlardan geri dönüşler yoğunlaşana kadar da bekleyebilirsiniz :ok:

S Çevrimdışı

SKRY86

Yeni Üye
15 Kas 2017
25

Ado' Alıntı:
YARGIÇ06' Alıntı:
merhaba ado hocam MB120 anakart için yani Vestel 55 ekran 8300 model tv için yayınladığınız yeni yazılımı yükleyen arkadaşımız oldu mu. geri dönütler nasıl, memnun musunuz. kararsızım yüklesem mi, yoksa biraz daha mı beklesem

Yükleyebilirsiniz azizim bizim paylaştığımız yazılımlar ürünlerde sorun yaratmaz merak etmeyiniz. Yine de diğer arkadaşlardan geri dönüşler yoğunlaşana kadar da bekleyebilirsiniz :ok:

Hayirli geceler

Yeni yazilim paylasildimi acaba.

1.sayfadaki 17mb120 2.45 mi

Bunu yukleyebilirmiyiz

kamuran731 Çevrimdışı

kamuran731

Aktif Üye
8 Ara 2017
95

impossible' Alıntı:
kamuran731' Alıntı:
serviste onarılan televizyonum sürümü güncellenmiş, smart menü görünümü LG nin ki gibi olmuş ve çok beğenmiştim
smart menü öğeleri alt kısımda bir şerit halinde idi. smart açıkken ekranın sadece az bir kısmını işgal ediyordu
pvr özelliği aktif etmek için profile dosayasını yükledikten sonra malesef eski görünüme döndü
tekrar yeni görünüm olmasını nasıl sağlaya bilirim?

Hangi anakartı kullanıyorsunuz ve versiyon nedir acaba

MB120 anakart ve 2.43.4.0 yazılım.
Yazılımı ben yüklemedim. Arıza tamiri için servise giden televizyona bu yazılım servis tarafından yüklenmiş.

Geri
Üst Alt