Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

T Çevrimdışı

turaltural

Yeni Üye
4 Ocak 2018
9
Ado' Alıntı:
turaltural' Alıntı:
MB130-3.3.7.3.0 Çekirdek Yazılım (CONNECTED)

17MB130 3.4.4.6.0 Çekirdek Yazılım (CONNECTED)

bu arkadaşlar iki ayrı kart mı, benim tv 65ud8900, üstteki diye düşünüyorum benimki ama isimleri kafa mı karıştırdı

CONNECTED olanı smart destekli internet bağlantılı olanı
NONCONNECTED  ise  olmayanı içindir

:ok:

cevap için teşekkürler, yalnız sorduğum iki anakart da connected, birinin başında 17 var birinin başında yok, ikisi aynı kart mı farklı kart mı? onu merak ediyorum

kamuran731 Çevrimdışı

kamuran731

Aktif Üye
8 Ara 2017
95
Merhaba Adem Hocam.
Regal televizyonum servis tarafından tamir edilip, en son sürüm yüklü olarak bana teslim edildi.
şu an yüklü olan yazılımı bilgisayara yedeklemek istiyorum. Nasıl yapabilirim?
harici harddikimi okumama sorunu malesef halen devam ediyor. Bu konuda bir girişiminiz oldumu?
VESTEL e ait olan çekirdek yazılımı yükledikten sonra, fabrika ayarlarını geri yüklersem tekrar REGAL e ait olan
mavi ağırlıklı arayüz geri gelir mi?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
kamuran731' Alıntı:
Merhaba Adem Hocam.
Regal televizyonum servis tarafından tamir edilip, en son sürüm yüklü olarak bana teslim edildi.
şu an yüklü olan yazılımı bilgisayara yedeklemek istiyorum. Nasıl yapabilirim?
harici harddikimi okumama sorunu malesef halen devam ediyor. Bu konuda bir girişiminiz oldumu?
VESTEL e ait olan çekirdek yazılımı yükledikten sonra, fabrika ayarlarını geri yüklersem tekrar REGAL e ait olan
mavi ağırlıklı arayüz geri gelir mi?

Günaydın;

TV deki mevcut yazılımı hex editör ve türevi gibi programlar ile yedekleyebiliyorsunuz.
Bu genelde modlama için kullanılan programlar olduğundan dolayı pek ilgilenmedim bu güne kadar.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
turaltural' Alıntı:
Ado' Alıntı:
CONNECTED olanı smart destekli internet bağlantılı olanı
NONCONNECTED  ise  olmayanı içindir

:ok:

cevap için teşekkürler, yalnız sorduğum iki anakart da connected, birinin başında 17 var birinin başında yok, ikisi aynı kart mı farklı kart mı? onu merak ediyorum

Kartların TAM uzantısı 17MBxxxx şeklinde ilerler
Bizler kısa yoldam MBxxxx yazıyoruz

Aynı kartlar yani.  :ok:

M Çevrimdışı

malibo

Yeni Üye
16 Ocak 2018
2
MB82 Lerde son yazılım sürümü 1.3.7 midir acaba?Yoksa daha yeni bir sürüm varmıdır?

Geri
Üst Alt