Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

M Çevrimdışı

metinoz

Yeni Üye
13 Ocak 2018
1
sayın Ado ustam,

belki daha önce de soran olmuştur ama ben forumda yeniyim, samsungda olduğu gibi vestel tv ler için cccam li (ve ya diğer cam de olabilir) çalışan bir yazılım yapıldı mı?

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Adem bey merhaba biliyorum yoğunsunuz daha deneme imkânınız olmamıştır mb130 connect yazılımı nonconnect e deneyecektiniz olamama ihtimali yuksek ama bir ihtimal dedik benim merak ettiğim connect ürünler 1.5 gb ram a sahip bizim ki nonconnect ler 512 mb ram var yazılım bizim tv yi zorlamaz mi sizce benim ki bir tahmin son söz sizin tecrübeniz de

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
metinoz' Alıntı:
sayın Ado ustam,

belki daha önce de soran olmuştur ama ben forumda yeniyim, samsungda olduğu gibi vestel tv ler için cccam li (ve ya diğer cam de olabilir) çalışan bir yazılım yapıldı mı?

Selamlar; cam - cccam - cammodül vs türevi uygulamalar için çalışmalar yapılıyor ancak son durum nedir bilgim yok. en kısa zamanda bilgi edinip aktarmaya çalışırım.  :ok:

T Çevrimdışı

turaltural

Yeni Üye
4 Ocak 2018
9
MB130-3.3.7.3.0 Çekirdek Yazılım (CONNECTED)

17MB130 3.4.4.6.0 Çekirdek Yazılım (CONNECTED)

bu arkadaşlar iki ayrı kart mı, benim tv 65ud8900, üstteki diye düşünüyorum benimki ama isimleri kafa mı karıştırdı

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
turaltural' Alıntı:
MB130-3.3.7.3.0 Çekirdek Yazılım (CONNECTED)

17MB130 3.4.4.6.0 Çekirdek Yazılım (CONNECTED)

bu arkadaşlar iki ayrı kart mı, benim tv 65ud8900, üstteki diye düşünüyorum benimki ama isimleri kafa mı karıştırdı

CONNECTED olanı smart destekli internet bağlantılı olanı
NONCONNECTED  ise  olmayanı içindir

:ok:

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
mrtclkcll' Alıntı:
Ado' Alıntı:

17MB110 3.4.4.6.0 Çekirdek Yazılımı

Hiçbir şekilde indirilmiyor. Dosyaya erişim iznine ihtiyacınız var diyor. Onay bekleniyor diyor

O yazılım, bir sorun yaşayan arkadaşımız nedeniyle kontrol ediliyor o nedenle erişimi kapattım.
Bu yazılımı yüklediği için tvnin çöktüğünü rapor etti, sorun olmaması adına kontroller bitene kadar beklemek doğrusu olur.  :ok:

M Çevrimdışı

mrtclkcll

Yeni Üye
24 Ara 2017
8
Bu
Ado' Alıntı:
mrtclkcll' Alıntı:
17MB110 3.4.4.6.0 Çekirdek Yazılımı

Hiçbir şekilde indirilmiyor. Dosyaya erişim iznine ihtiyacınız var diyor. Onay bekleniyor diyor

O yazılım, bir sorun yaşayan arkadaşımız nedeniyle kontrol ediliyor o nedenle erişimi kapattım.
Bu yazılımı yüklediği için tvnin çöktüğünü rapor etti, sorun olmaması adına kontroller bitene kadar beklemek doğrusu olur.  :ok:

Her yükleyen mi sorun yaşamış sadece o mu yaşamış. Bende kontrol edebilirim. Belki bende problem yaşatmaycaktır. Vestel paylaştıysa...

Geri
Üst Alt