Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

Cashflow_52 Çevrimdışı

Cashflow_52 

Yeni Üye
3 Ara 2017
23
mb120 yeni yazılım yükleyeyim bakalım tv kendi kendine açılıp kapanıyor arada düzelecek mi . 48ua9300

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Cashflow_52' Alıntı:
mb120 yeni yazılım yükleyeyim bakalım tv kendi kendine açılıp kapanıyor arada düzelecek mi . 48ua9300

Kapanıp açılma sorunu MB100 33.11 sürümde vardı sonra pek denk gelmedim.Onun dışında flash player random durumlarında nadiren olabiliyor ve yazılım ile sorunlar hep çözülmüştür.
Denemenizin sonucunu yazarsanız sevinirim. :ok:

O Çevrimdışı

Oottoo

Yeni Üye
11 Ocak 2018
10
merhaba,
1.sayfadaki çekirdek yazılım linkleri çalışmıyor. Daha önce yorum yapmama rağmen Hepsinin üzerinde  gizli içerik resmi mevcut. Üyeliğim ile ilgili bir sorun olabilir mi?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Oottoo' Alıntı:
merhaba,
1.sayfadaki çekirdek yazılım linkleri çalışmıyor. Daha önce yorum yapmama rağmen Hepsinin üzerinde  gizli içerik resmi mevcut. Üyeliğim ile ilgili bir sorun olabilir mi?

Selamlar;

Nasıl bir hata alıyorsunuz.? Ben de bu esnada linkleri kontrol edeyim.

@sota check please  :ok:

O Çevrimdışı

Oottoo

Yeni Üye
11 Ocak 2018
10
Oottoo' Alıntı:
merhaba,

Sorun çözüldü. Linkleri görebiliyorum. 
Ancak, beni megaload diye bir siteye yönlendirdi. telefon numarama bir şifre yönlendirdiler. Sanırım şifreyi girersem telefon faturamda benden aylık üyelik ücrret tahsil edecekler? Doğrumudur? Bu işin başka yolu yok mu?

O Çevrimdışı

Oottoo

Yeni Üye
11 Ocak 2018
10
Oottoo' Alıntı:
Oottoo' Alıntı:
merhaba,

Ancak, beni megaload diye bir siteye yönlendirdi. telefon numarama bir şifre yönlendirdiler. Sanırım şifreyi girersem telefon faturamda benden aylık üyelik ücrret tahsil edecekler? Doğrumudur? Bu işin başka yolu yok mu?

ok. googledrive dan yükledim.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Oottoo' Alıntı:
Oottoo' Alıntı:
merhaba,

Üyelerimize ücret ödetecek hiç bir siteme tabi değiliz

aman arkadaşlar dikkat ediniz lütfen.  :ok:

@sota check please :ok:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,882
Oottoo' Alıntı:
Oottoo' Alıntı:

ok. googledrive dan yükledim.

Kesınlıkle Hıcbır Yere Telefon Numaranızı Vermeyınız    Boyle Bır Uygulamamız YOKTUR

Sadece Lınklerı Kısaltarak Verıyoruz

Yonledırılen Sayfada Sagkosede 5 Gerı Dogru Sayar Sayma Islemı Bıtınce, Reklam Gec Yazısına Tıklamanız Yeterlı

Gızlenmıs Lınk Gozukucektır...  :ok:

Geri
Üst Alt