Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

E Çevrimdışı

erhn086

Yeni Üye
2 Nis 2021
3
36
D9B51640-4144-4FC8-AD08-9A85A458DB62.jpg

Bu televizyonun güncel versiyonu hangisi

E Çevrimdışı

erhn086

Yeni Üye
2 Nis 2021
3
36
Çalışıyorsa ellemeyin eski model anakarta sahip tv olduğu için güncelleme hiç bir + özellik getirmez. Günümüz teknolojisine göre donanım yetersiz.
Çalışıyorsa ellemeyin eski model anakarta sahip tv olduğu için güncelleme hiç bir + özellik getirmez. Günümüz teknolojisine göre donanım yetersiz.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Usb bağlantılı wifi aparat alıp taktım internete girmeye başladı fakat YouTube Netflix gibi sayfaları açmıyor buna faydası olur düşüncesi ile güncellemek istedim bu durumada faydası olmazmı acaba ?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,694
vestel satellite 42pf5045 42 led tv
v.0.7.of/0009df/5801.dcf yazılım güncelleme varmı teşekkürler

IMAG01381.jpg
Yazılım link
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.
Kullandığınız flash bellek 4GB üzeri olmasın.
Bu yazılımı yükleme prosedürü budur.
Sorumluluk tamamen sizdedir.

H Çevrimdışı

Howler

Yeni Üye
4 Nis 2021
1
50
Selamlar.

Özür dileyerek başlıyorum, geniş bir site içi ve dışı aramadan sonra sizlere sorunumu yazmak durumunda kaldım.

1 yıl önce A101 den Toshiba 49" 4K Tv aldım, Tv ve güncellemelerle sorunum yok, gayet güzel çalışıyor. Sorun Harici Hdd lerde. Tv lerin harici 2TB kadar desteğini biliyoruz (MBR). Sorun GPT desteğinin olmaması. 2 TB üstü hdd leri MBR e çevrildiği zaman 2TB kadar göstermesi, geri kalan alanı kullanaım dışı bırakması. Toshiba yazılımlarında henüz bu durumu düzeltecek güncelleme gelmedi veya ben görmedim. Yardımcı olusanız çok sevinirim.

Saygılarla.

toshiba-49uhd.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Selamlar.

Özür dileyerek başlıyorum, geniş bir site içi ve dışı aramadan sonra sizlere sorunumu yazmak durumunda kaldım.

1 yıl önce A101 den Toshiba 49" 4K Tv aldım, Tv ve güncellemelerle sorunum yok, gayet güzel çalışıyor. Sorun Harici Hdd lerde. Tv lerin harici 2TB kadar desteğini biliyoruz (MBR). Sorun GPT desteğinin olmaması. 2 TB üstü hdd leri MBR e çevrildiği zaman 2TB kadar göstermesi, geri kalan alanı kullanaım dışı bırakması. Toshiba yazılımlarında henüz bu durumu düzeltecek güncelleme gelmedi veya ben görmedim. Yardımcı olusanız çok sevinirim.

Saygılarla.

toshiba-49uhd.jpg
Ne yazikki böyle bir guncelleme yok, TV bin bir güncel sürümü daha var ama o konuda bir çalışma yapılmamıştı, ve kolay kolay vestekin yapacağını sanmam, en azından o kadar destekliyor deyip sevinmek gerekir. Çoğu okumuyo bile ☺️

S Çevrimdışı

Sibotura

Yeni Üye
29 Mar 2021
15
44
Good day, everyone. I have a problem with my Toshiba 17mb230. After changing in my swprofile with Vestel Toolbox now my TV starts> logo> reboots. I have the original swprofile file, but how do I restore it now?

Geri
Üst Alt