Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

S Çevrimdışı

seref3

Yeni Üye
22 Eki 2017
24

hocam şuan televiyonun karşısındayım bu yazılımdan sonra televizyon tamamen full hd görüntü vermeye başladı

P Çevrimdışı

PsyPsy

Aktif Üye
25 Eki 2017
85

Ado' Alıntı:
seref3' Alıntı:
 yazılımı yükledim hd kanallarda gayet güzel bir görüntü oluştu bayagı fark var teşekürler

Ben teşekkür ederim. Geri dönüşleri takip ediyor olacağım. Bu arada fillbox uygulamasını da kontrol etmenizi rica ederim.  :ok:

Filbox,puhu Tv,YouTube sorunsuz çalışıyor.Diğerlerini denemedim.Bana 2.45 in görüntü kalitesi daha iyi gibi geldi ama 2.43.2.0 yazılımının arayüzü çok daha iyi.
Belkide göz yanılgısıdır. :sırıtma:
Ayrıca arkadaşlar dilerlerse şu an için 1 aylık filbox mediamarkt bedava kampanyası var,faydalanabilirler;

"1-www.filboxhemen.com.tr adresi açılır.
2- Ücretsiz üyelik oluşturulur , ardından filbox abonesi değilim seçilir.
3- Bilgiler doldurulur ,tek önemli bilgi e-mail (aktivasyon kodu) ve şifreniz .
4-Kampanya kodu bölümüne ” MDMARKT ” yazılır.
5- Kullanıma hazır . Canlı tv kanallarından ilgili kanalları bulabilirsiniz.
6-(Opsiyonel ) ios & android cihazlarda mobil uygulamasını uygulama mağazasından indirebilirsiniz .
Not1: Herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor .

Not2: Kod 1 aylık kullanım içindir , farklı üyelikler ile sürenin uzatılması denenmemiştir .
Not3: aktivasyon kodu için bir bekleme süresi yok. Maillerinizi manuel olarak güncelleyin (eğer mobil kullanıcı iseniz ) ve tekrar kontrol edin otomotik senkronize kapalı olabilir .
Not4: Kullanıcı adı boşluğuna mail adresi yazılacak üye olurken belirttiğiniz isim değil ."
Alıntıdır

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Adem abi selamlar nasilsiniz forumu bırakmanıza çok üzüldüm eski tadı tuzu kalmadı

Sizi takip ediyorduk ve herkesin gonlunde güzel bir yer etmiş olduğunuza inanıyorum
Vestel e olan sempatimiz sizinle zirve yapmıştı :)
Emekleriniz için çok teşekkür ederiz

Zahmet olmazda  regal 40r8070u modeli icin son mb120 çekirdek Yazılımı yollarsaniz memnun olurum
Size zahmet vermeyeceğini bilsem full de isteyeceğim ama biliyorum ki kıymetli vaktinizden bizleri sevdiğiniz için zaman ayiriyorsunuz
Tekrar hakkınızı helal ediniz
Foruma dönmeniz temennisiyle...
İyi çalışmalar iyi günler dilerim.
Dh forumdan kardeşiniz Iz_for

Selamlar Asım kardeşim;

Nazik cümleleriniz için çok teşekkür ediyorum. Sevgimiz karşılıklı bundan şüpheniz olmasın.  :ok:

Aşağıya size link paylaşıyorum, indirim TV nize kurabilirsiniz.

Sevgi saygı ve selam ile.  :ok:

Gizli içeriği sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

PsyPsy' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Ben teşekkür ederim. Geri dönüşleri takip ediyor olacağım. Bu arada fillbox uygulamasını da kontrol etmenizi rica ederim.  :ok:

Filbox,puhu Tv,YouTube sorunsuz çalışıyor.Diğerlerini denemedim.Bana 2.45 in görüntü kalitesi daha iyi gibi geldi ama 2.43.2.0 yazılımının arayüzü çok daha iyi.
Belkide göz yanılgısıdır. :sırıtma:
Ayrıca arkadaşlar dilerlerse şu an için 1 aylık filbox mediamarkt bedava kampanyası var,faydalanabilirler;

"1-www.filboxhemen.com.tr adresi açılır.
2- Ücretsiz üyelik oluşturulur , ardından filbox abonesi değilim seçilir.
3- Bilgiler doldurulur ,tek önemli bilgi e-mail (aktivasyon kodu) ve şifreniz .
4-Kampanya kodu bölümüne ” MDMARKT ” yazılır.
5- Kullanıma hazır . Canlı tv kanallarından ilgili kanalları bulabilirsiniz.
6-(Opsiyonel ) ios & android cihazlarda mobil uygulamasını uygulama mağazasından indirebilirsiniz .
Not1: Herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor .

Not2: Kod 1 aylık kullanım içindir , farklı üyelikler ile sürenin uzatılması denenmemiştir .
Not3: aktivasyon kodu için bir bekleme süresi yok. Maillerinizi manuel olarak güncelleyin (eğer mobil kullanıcı iseniz ) ve tekrar kontrol edin otomotik senkronize kapalı olabilir .
Not4: Kullanıcı adı boşluğuna mail adresi yazılacak üye olurken belirttiğiniz isim değil ."
Alıntıdır

Görüşlerin ve paylaşımın için teşekkür ederim kardeşim.   :ok:

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Adem bey merhaba,

Nasılsınız?

MB120 için yeni çekirdek yazılım isteyenler mail göndersiniz demişsiniz. Müsait bir zamanınızda göndermenizi rica ederim.

Şimdiden teşekkür ederim, iyi günler.

Fahri Kardeşim Merhabalar;

yazılımınız bu konudadır.  :ok:

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Yazılımı yükleyip mediamarkt kampanyasından 1aylik ücretsiz üyelik alıp denedim, gayet başarılı.
Yazılımda görüntü kalitesindede artış var gibi geldi bana.

Not: Blutv uygulamasıda geri geldi.

f2b9e8563925695893f3a08ed42d14f2.jpg
5bc27984f077b3a8d5f98f02c702e4fd.jpg
6da4c3b9781594dbbb8b9b0a2b844e01.jpg
77777.png

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

A.Bozoğlu' Alıntı:
Yazılımı yükleyip mediamarkt kampanyasından 1aylik ücretsiz üyelik alıp denedim, gayet başarılı.
Yazılımda görüntü kalitesindede artış var gibi geldi bana.

Not: Blutv uygulamasıda geri geldi.

f2b9e8563925695893f3a08ed42d14f2.jpg
5bc27984f077b3a8d5f98f02c702e4fd.jpg
6da4c3b9781594dbbb8b9b0a2b844e01.jpg
77777.png

İşin Gerçeği, Ben VESTEL TV lerin görüntü performansını cidden seviyorum. Bu derece ekonomik üretime rağmen bu görüntü performansı karşısında GERÇEK F/P ürün diyebiliriz bu üretimler için. SMART ve SES konusunda eleştirileri kabul ederim elbette. :ok:

P Çevrimdışı

PsyPsy

Aktif Üye
25 Eki 2017
85

Ado' Alıntı:
İşin Gerçeği, Ben VESTEL TV lerin görüntü performansını cidden seviyorum. Bu derece ekonomik üretime rağmen bu görüntü performansı karşısında GERÇEK F/P ürün diyebiliriz bu üretimler için. SMART ve SES konusunda eleştirileri kabul ederim elbette.  :ok:

Ben özellikle dsmart kanal sıralamasının otomatik olmasını çok tuttum.Bu özellikten dolayı aldığım son 4 televizyon vestel üretimi olan tvler oldu.Seg,vestel,hi level,nexon. :ok:

Bu özellik diğer markalarda yok,dsmart modülü olan samsung,lg,philips kullanıcılarına ben çok acıyorum. :sırıtma:

Apollon07 Çevrimdışı

Apollon07 

Aktif Üye
24 Eki 2017
203

Yeni Yazılımla Blu Tv,FilBox tv geldi mediamarkt 1 aylık kampanyasıyla denedim süper, youtube da yeni yazılımla hızlanmış Şuan Bende Hiçbir sıkıntı Yok @Ado Hocama Teşekkürü Bir Borç Biilirim Allah Razı Olsun  :ok:

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Apollon07' Alıntı:
Yeni Yazılımla Blu Tv,FilBox tv geldi mediamarkt 1 aylık kampanyasıyla denedim süper, youtube da yeni yazılımla hızlanmış Şuan Bende Hiçbir sıkıntı Yok @Ado Hocama Teşekkürü Bir Borç Biilirim Allah Razı Olsun  :ok:

Mevlam Hepimizden Razı olsun azizim.

Allah'a emanet olunuz.  :ok:

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

PsyPsy' Alıntı:
Ado' Alıntı:
İşin Gerçeği, Ben VESTEL TV lerin görüntü performansını cidden seviyorum. Bu derece ekonomik üretime rağmen bu görüntü performansı karşısında GERÇEK F/P ürün diyebiliriz bu üretimler için. SMART ve SES konusunda eleştirileri kabul ederim elbette.  :ok:

Ben özellikle dsmart kanal sıralamasının otomatik olmasını çok tuttum.Bu özellikten dolayı aldığım son 4 televizyon vestel üretimi olan tvler oldu.Seg,vestel,hi level,nexon. :ok:

Bu özellik diğer markalarda yok,dsmart modülü olan samsung,lg,philips kullanıcılarına ben çok acıyorum. :sırıtma:

Ben bu iyileştirmelerde tüketicilerin yapıcı eleştirilerinin ön planda olduğuna inanıyorum.  :ok:

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Hocam yeni yazılım istiyorum

Vedat Kardeşim Yazılımınız bu başlık altındadır.  :ok:

Geri
Üst Alt