Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

F Çevrimdışı

Frk_Plt

Yeni Üye
22 Ara 2017
8
Ado' Alıntı:
Frk_Plt' Alıntı:
Selamlar Adem hocam nasılsınız görüşmeyeli :) 
40ub6300 model tv yi aldım ama renk canlılığı zayıf geldi. Son çekirdek yazılımı bir denemek istiyorum. Umarım faydasını görürüm. 
Teşekkürler.
Ekleme : MB130 ile alakalı iki adet yazılım var. Non connected ve connected. Bunlar ne anlama gelmektedir?

Selamlar Azizim;

CONNECT olanı smart destekli yani internet bağlantısı olan, NONCONNECT ise olmayanı anlamına geliyor  :ok:

Anladım hocam.
Peki benim tv ye ana sayfadaki yazılımı yükleme konusunda bir mani var mı? 

https://i.hizliresim.com/ZObdDV.jpg

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Frk_Plt' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Frk_Plt' Alıntı:
Selamlar Adem hocam nasılsınız görüşmeyeli :) 
40ub6300 model tv yi aldım ama renk canlılığı zayıf geldi. Son çekirdek yazılımı bir denemek istiyorum. Umarım faydasını görürüm. 
Teşekkürler.
Ekleme : MB130 ile alakalı iki adet yazılım var. Non connected ve connected. Bunlar ne anlama gelmektedir?

Selamlar Azizim;

CONNECT olanı smart destekli yani internet bağlantısı olan, NONCONNECT ise olmayanı anlamına geliyor  :ok:

Anladım hocam.
Peki benim tv ye ana sayfadaki yazılımı yükleme konusunda bir mani var mı? 

https://i.hizliresim.com/ZObdDV.jpg

Bir mani yoktur azizim. :ok:

kamuran731 Çevrimdışı

kamuran731

Aktif Üye
8 Ara 2017
95
Hocam Regal 43R6010 televizyonu mun ana kartı MB120 ama faz1 mi 2 mi bilmiyorum. Konudaki MB120 Cekirdek veya full yazılımı yüklersem sorun ihtimali varmı

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
kamuran731' Alıntı:
Hocam Regal 43R6010 televizyonu mun ana kartı MB120 ama faz1 mi 2 mi bilmiyorum. Konudaki MB120 Cekirdek veya full yazılımı yüklersem sorun ihtimali varmı

MB120 anakartlarda faz durumu yoktur azizim. Tüm MB120 çekirdek yazılımları yükleyebilirsiniz. isterseniz sırayla yükseltip tek tek farklılıkları da inceleyebilirsiniz.  :ok:

A Çevrimdışı

axiom2005

Yeni Üye
15 Kas 2017
28
Ado' Alıntı:
lozkan' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Bu destek bulunmamaktadır, lakin talep edebiliriz bakalım ne cevap verirler.  :ok:

Hocam merhaba. Bu konuyla ilgilenebildinizmi acaba.

Ben ilgilendim lakin henüz benimle ilgilenmediler. 1-2 gün içinde yazılı kanaladan cevap gelmezse ararım.  :ok:

Merhaba Adem bey,

Madem konu burdan açıldı, Digiturk play smart tv uygulaması yada Beinconnect uygulması için herhangi bir gelişme var mı ? 
Katiyen Digiturk kutusunu evime sokmam, son güncellemeden sonra yayın kalitesinden o kadar memnunum ki anlatamam, Digiturk HD kutu yanından geçemez yayın kalitesi açısından.. Malum seneye Şampiyonlar ligi maçlarıda artık Digiturk'de,umarım en kısa zaman Digiturk uygulamasını da Vestel dünyasında görürüz :=) Netflix, Tivibu, gibi uygulamaların yanında Digiturk'ü de arıyor insan

kamuran731 Çevrimdışı

kamuran731

Aktif Üye
8 Ara 2017
95
Ado' Alıntı:
kamuran731' Alıntı:

MB120 anakartlarda faz durumu yoktur azizim. Tüm MB120 çekirdek yazılımları yükleyebilirsiniz. isterseniz sırayla yükseltip tek tek farklılıkları da inceleyebilirsiniz.  :ok:

Her cevabınıza ayrı ayrı teşekkür mesajı yazmıyorum ki; forumda teşekkür mesajlarından çok bilgi mesajları yer alsın.   :ok
Bu güne kadar yazdığınız ve bundan sonra yazacağınız bütün cevaplar için çok teşekkür ederim Hocam. :love:

kamuran731 Çevrimdışı

kamuran731

Aktif Üye
8 Ara 2017
95
Hocam Regal orjinal yazılımında olan bu arayüz çok hoşuma gitmişti.
güncel yazılım yükledikten sonra arayüzü sarı ağırlıklı oldu..
ikonları ve arayüzü sürüm düşürmeden tekrar eski haline getirebilir miyiz?
[img=800x500]https://i.hizliresim.com/bLzNz8.jpg[/img]

Yazılım ile yüklenen arayüz aşağıdaki resim
[img=800x500]https://i.hizliresim.com/g93m75.jpg[/img]

Geri
Üst Alt