Önemli Vestel Mb82-Mb100-Mb110-Mb120-Mb130-Mb140-Mb211-Mb230 Güncelleme-Çekirdek Yazılım Konusu

kamuran731 Çevrimdışı

kamuran731

Aktif Üye
8 Ara 2017
95
Hocam vestel 49ub8300 model televizyonun tarayıcında sadece bir sekme açılabiliyordu,
yeni yazılımda bu konuda bir düzenleme yapıldı mı? yapılacak mı? 
43R6010U modelinde de bu sıkıntı varmıdır?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
kamuran731' Alıntı:
Hocam vestel 49ub8300 model televizyonun tarayıcında sadece bir sekme açılabiliyordu,
yeni yazılımda bu konuda bir düzenleme yapıldı mı? yapılacak mı? 
43R6010U modelinde de bu sıkıntı varmıdır?

Dikkatimi çekmemiş açıkçası, denemeden cevap yazmayayım size, yarın ofiste denemesini yapayım önce.  :ok:

kamuran731 Çevrimdışı

kamuran731

Aktif Üye
8 Ara 2017
95
Hocam bu arada belirtmek isterim ki;
VESTEL, LG, SUNNY, PHILIPS gibi markalarının Kalite, satış öncesi ve sonrası hizmetleri hususunda 
uzun ve geniş bir araştırma yaptım.
Bu araştırmamın sonucunda VESTEL ile yola devam etmenin daha doğru olduğunu kanaatine vardım.
VESTEL ürünü olan 43R6010U model 4K televizyon siparişini verdim.
araştırma aşamasında verdiğiniz bilgilerden de faydalandım. Teşekkür ederim.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
kamuran731' Alıntı:
Hocam bu arada belirtmek isterim ki;
VESTEL, LG, SUNNY, PHILIPS gibi markalarının Kalite, satış öncesi ve sonrası hizmetleri hususunda 
uzun ve geniş bir araştırma yaptım.
Bu araştırmamın sonucunda VESTEL ile yola devam etmenin daha doğru olduğunu kanaatine vardım.
VESTEL ürünü olan 43R6010U model 4K televizyon siparişini verdim.
araştırma aşamasında verdiğiniz bilgilerden de faydalandım. Teşekkür ederim.

Allah tercihinizde sizi üzmesin, bizi de utandırmasın diyorum azizim.
Ürün geldikten sonra nasipse bir konu başlığı ile inceleme sonuçlarını bekliyorum sizden. :ok:

kamuran731 Çevrimdışı

kamuran731

Aktif Üye
8 Ara 2017
95
Amin. Teşekkür ederim Hocam.
Bunca detaylı araştırmadan sonra doğru tercih yapmadığımı düşünüyorum ama elektronik biraz da şans işidir.
Yani sorun yaşarsam da; kusuru vestel de aramayacağım. Şansımda arayacağım  :)uvar:
Hayırlısı ile ürün gelsin kurulumu yapılsın inceleme sonuçlarını bir konu başlığı ile paylaşırım. :ok:

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
kamuran731' Alıntı:
Bunca detaylı araştırmadan sonra doğru tercih yapmadığımı düşünüyorum ama elektronik biraz da şans işidir.
Yani sorun yaşarsam da; kusuru vestel de aramayacağım. Şansımda arayacağım  :)uvar:
Hayırlısı ile ürün gelsin kurulumu yapılsın inceleme sonuçlarını bir konu başlığı ile paylaşırım. :ok:

Yapmadığımı yazmışsınız ama doğru mu anladım :kıskıs:

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555
adem hocam ud9400 tv mac izlerken sanki sag altta bulutlanma gibi bi sey oluyo nasil desem flulaşiyo sanki belli yerler

kamuran731 Çevrimdışı

kamuran731

Aktif Üye
8 Ara 2017
95
Ado' Alıntı:
kamuran731' Alıntı:

Yapmadığımı yazmışsınız ama doğru mu anladım :kıskıs:

yazım hatasını fark etmemişim malesef :( 
Tabii ki; Doğru tercih yaptığımı düşünüyorum.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
kaya.cihat92' Alıntı:
adem hocam ud9400 tv mac izlerken sanki sag altta bulutlanma gibi bi sey oluyo nasil desem flulaşiyo sanki belli yerler

Azizim hangi kanalda hangi bitrate ile yayın yapıldığına göre değişkendir o durum. sadece futbol değil, çok hızlı giden araba sahnelerinde de eğer çekimin yapıldığı unsur-yayının yapıldığı bant genişliği gibi unsurlar uygun değilise maalesef kısmi oranda maruz kalıyoruz bu negatif etkilere. :ok:

Geri
Üst Alt